Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blackwinds tepsi sogumadımı

korix

Öne çıkan mesajlar

Dear customer, your account was observed performing an inappropriate activity which violates our posted Terms of Service. This account will not be unblocked. Thank you for contacting KOL Customer Support. mailime vatandaşların yolladığı son mail ( yine saçmaladılar) tam metin olarak tercüme ederseniz sevinirim arkadaşlar[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

saol dostum ne bileyim herkesin yazısının basında blackwinds war ama hiç blackwinds in cwp yazdıını görmemştm neyse salla salaın teki zaten saolasın
said:
raspy, 10 Aralık 2005 22:38 tarihinde demiş ki:
said:
korix, 10 Aralık 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
said:
korix, 10 Aralık 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
blackwinds, 10 Aralık 2005 05:14 [ Yanitla | Sil ]

--------------------------------------------------------------------------------
ben burdan yaziyim sen paticikden ilan edersin
size yardim etmicem...
iyi niyetin sonu bu mu ?
tepsi dalgasi mi ?

bunu blackwinds özele yazdı foruma yazabılırsın dedı o nedenle yazıyorum bırde sız dusunun nasıl birisi neden kacıyor

size yardım etmicem? güzel güzel biz haram ederiz ama verdiimiz paraları hiç çekinmeden ko ya..
[signature][hline]nick:belli bi char yoq
lwl:55 altıyla oynamam
np:en son char 30k
clan:istediime girerim
xD
Sosyal ağlarda paylaş

Bence blackwinds den çok fazla şey bekliyosunuz.Şunu bilin ki onu büyük ihtimalle formalite icabı gm yaptılar türklkeri oyalasın diye.Kendisi ile bi arkadaşın pm den konuşmalarına şahid oldum hiç bir playerin gerçek durumunu bilmeden yargıya varmışçasına cevaplar yazıyo idi.Ben şunu düşünüyorum ki jason denen gm bir yunanlı ve türkleri hiç mi hiç sevmeyen bir tip uarehistory nin de arkadaşı.Benim bilader uarehistory ile savaş kapısında küfürleştikten sonra clanımızı nasıl bozacağını yazmış bu şahıs ve de gayet güzel bi şekilde işini gördürdü.Bu usko da yunan gm varken türklerin haklarının savunulacağını düşünmeyin sakın,premium alarak da dikkate alınacağını düşünen hata yapar o eskiden di.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YuXXeL, 12 Aralık 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
Bence blackwinds den çok fazla şey bekliyosunuz.Şunu bilin ki onu büyük ihtimalle formalite icabı gm yaptılar türklkeri oyalasın diye.Kendisi ile bi arkadaşın pm den konuşmalarına şahid oldum hiç bir playerin gerçek durumunu bilmeden yargıya varmışçasına cevaplar yazıyo idi.Ben şunu düşünüyorum ki jason denen gm bir yunanlı ve türkleri hiç mi hiç sevmeyen bir tip uarehistory nin de arkadaşı.Benim bilader uarehistory ile savaş kapısında küfürleştikten sonra clanımızı nasıl bozacağını yazmış bu şahıs ve de gayet güzel bi şekilde işini gördürdü.Bu usko da yunan gm varken türklerin haklarının savunulacağını düşünmeyin sakın,premium alarak da dikkate alınacağını düşünen hata yapar o eskiden di.

selamun kosp
kosp kullanmak insana hayatı öğretiyor sanırım
en son seni h4nz0 amca öpmüştü , bu kadar geniş bir anlayışa sahip olduğunu hiç düşünmemiştim
Sosyal ağlarda paylaş

yaw abicim şu topic ismini göre göre benim beynim sulandı
her dkka gözümün önüne gelip duruo.Bi de blackwinds ı düşünün her yerde ona yazılmış bu tür yazılar.Yaw bi de laf atmayın sağa sola ßæ.ortalık bi sakinleşio bakıom bu topic gelmiş yine millet yine blackwinds die baırmaya başlıo :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ultrAslan_, 14 Aralık 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
yaw abicim şu topic ismini göre göre benim beynim sulandı
her dkka gözümün önüne gelip duruo.Bi de blackwinds ı düşünün her yerde ona yazılmış bu tür yazılar.Yaw bi de laf atmayın sağa sola ßæ.ortalık bi sakinleşio bakıom bu topic gelmiş yine millet yine blackwinds die baırmaya başlıo :D

ahahaha sen resım cekmene devam et gormek ıstemeyen gormez :D[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

görmek isteyen görmes demeyle olmuo işte bu işler.Nerdeyse 10 gün olmuş bu topic açılalı.Hemen hemen hergün en üste çıkıo buraya biri bişe yazınca.İster istemez görüosun tabi.Eer görmemek gibi bi seçimim olsaydı görmemeyi tercih ederdim bu topiği :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ultrAslan_, 14 Aralık 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
görmek isteyen görmes demeyle olmuo işte bu işler.Nerdeyse 10 gün olmuş bu topic açılalı.Hemen hemen hergün en üste çıkıo buraya biri bişe yazınca.İster istemez görüosun tabi.Eer görmemek gibi bi seçimim olsaydı görmemeyi tercih ederdim bu topiği :D

:lol: kasma kendını sana denılmıyor bu sozler oyunda olsa gorur cekersın resım burda resım olmayınca can sıkıyor heralde :D burdada gormeye bılırsın ılla sana gormeme dersını verecez:D[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...