Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blackwinds tepsi sogumadımı

korix

Öne çıkan mesajlar

yok abı yok çivi çiviyi söker muhabbetını deneyeyım dedım gıttım çöle çölden gelıyorum tepsi az bişi sogumustu tekrar ısındı bunu nasıl ısıttılarki :D[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

ya bakın benım burdan sızlere kanıtlamak ısteıgımız seyın ne oldugunu anlamaya baslıyorsunuz tepsi bahane blackwinds sahane neden sahane dıceksınız guzel yalan soluyo:)) ule tepsı sogumudanmı bakım sen[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

blackwinds, 10 Aralık 2005 05:14 [ Yanitla | Sil ]

--------------------------------------------------------------------------------
ben burdan yaziyim sen paticikden ilan edersin
size yardim etmicem...
iyi niyetin sonu bu mu ?
tepsi dalgasi mi ?

bunu blackwinds özele yazdı foruma yazabılırsın dedı o nedenle yazıyorum bırde sız dusunun nasıl birisi neden kacıyor[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
korix, 10 Aralık 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
blackwinds, 10 Aralık 2005 05:14 [ Yanitla | Sil ]

--------------------------------------------------------------------------------
ben burdan yaziyim sen paticikden ilan edersin
size yardim etmicem...
iyi niyetin sonu bu mu ?
tepsi dalgasi mi ?

bunu blackwinds özele yazdı foruma yazabılırsın dedı o nedenle yazıyorum bırde sız dusunun nasıl birisi neden kacıyor

blackwindse giden cvpları duuyorum gibi ...................................[signature][hline]:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ya salla adam yardım etmıcem dıosa etmez bunu zorla yaptıramayız charlarımız gelecek ama zamanı bellı degıl duydugum kadarıyla yıne datalara gırmısler sıezın gm ı heacklenmıs 2 haftayı bulur datalrın duzenlenmesı dılar hayırlısı[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

bende ıstıyorum kanka daha pk ya yenı balamıstım 5 gun once +8 shard almıstım 2 tane. 42 k np yaptım 1 haftada sımdıe 70-80k olmustu. ben cznın tadını alamadım ahım var olmasa sallamaszdım bırakırsm:([signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...