Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Goal (Gol)

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

Eski topic aramaya inandık yani

Gerçekten çok güzel bir film gitmenizi tavsiye ederim adam süper top oynuyor :D[signature][hline]Only after the last tree has been cut down,
Only after the last river has been river has been poisoned,
Only after the last fish has been caugt,
Only then you find that money cannot be eaten

[/b]PetLine Veteriner Kliniği
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ben yapılışını izledim MTV de geçenlerde..Sanırım gerçek bi maç içinde çekilmiş filmin maç sahneleri Alan Shearer fln var gerçekçi olmuş baya...Bir önce gidilmeli

edit:bu arada duyduğuma göre film 3 Episode olacakmış..İlkinde Newcastle oynayan bir futbolcu,2. sinde Real Madrid'e transfer olacakmış,3.de ise Dünya Kupasını kazanacakmış

[Bu mesaj Bloodscalp tarafından 22 Ekim 2005 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara Beckham la tanıştı dedim ulan beckham mı o yoksa benzeri mi ardından bi baktım Zidane ve Raul dedim bunlar baya benziyo gerçekler galiba :D[signature][hline]Only after the last tree has been cut down,
Only after the last river has been river has been poisoned,
Only after the last fish has been caugt,
Only then you find that money cannot be eaten

[/b]PetLine Veteriner Kliniği
Sosyal ağlarda paylaş

biz aldık fılmı bugun ama sora ps2 de vcd ızleyebılırsınız dedıler ınandık calıstıramadık sora meloduyle nfs2 ve gt4 oynadık =)
ama ızlıyıcez nasıpse.[signature][hline]İnsanı ayakta tutan kinler ,öfkeler ,inatlar vardır.Aşılmaz engelleri aşırtan duygular vardır.İşte ben o duygularla beslendim Selimiye'de...
O duygular kan oldu damarlarımda... KAN!..
Yılmaz Güney
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Film çok eğlenceli güzel bir film.Sevdim. ama filmde bir hata var Newcastle-Liverpool maçında LA da ki Liverpool formalı kız Munez gol attığında seviniyor arkada =)

Müzikler çok hoş. bazen öyle gaza geldimki.
Ama birde Munez in bu kadar çok çalım atması Özellikle Premier Ligde bu kadar çok çalım atması biraz saçma olmuş.Tusubasa misali olmuş biraz.

ama güzel izleyin bence.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...