Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 16. Hafta Galatasaray-Beşiktaş

VipeR

Öne çıkan mesajlar

said:
redbmx, 10 Aralık 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
gslilerin maç sonundaki hali:

[Bu mesaj redbmx tarafından 10 Aralık 2005 17:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj redbmx tarafından 10 Aralık 2005 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]

:D bence senin maç sonundaki halin bu ne dersin[signature][hline]Genç bir insanı olgun bi kadınla birlikte olmak kadar olgunlaştıracak başka bişe yoktur.
TOLSTOY
Sosyal ağlarda paylaş

maçla ilgili bi olay arkadaşım anlatıo:

-'maçta 2-2 oldu coştuk herkes birbirine sarıldı baktım iliç sevinio,ben o sırada arkamda birisiyle konuşuyordum aradan 30-35 sn geçti geçmedi bi baktım iliç bi daha sevinio...'

:D
kısacası süper bi derbiydi yaşatanlara teşekkürler...[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 13 Aralık 2005 20:34 tarihinde demiş ki:
Bazı taraftarların yazamaması daha hoş

konuyu uzatmak gibi olmasın ama simdi bi fb li bi gs lıya biz size yenildik ama .. takımıda sizi yendi demiyo..yazdıgım yazıya karsılık fb e yenildik ama psv sizi yendi demek hele bunu sanki argo tabiriyle g.. etmek icin yazmıssa bu acizliktir ve komik duruma dusmektir..
Sosyal ağlarda paylaş

soylediğim soz sadece şaka anlamlıydı ne ezikliği onu anlamadım??
Benim yazılarımda biraz dikkat etseydin fb'nin avrupadaki her macını kaznaması için güzel dileklerde bulunuyuorum.gercekten fb avrupada başarılı olmasını istiyorum ezik ve fb düşmanı olsam psv-fb macında alınan sonuca üzülmezdim
Genc arkadaşlar beni kendinizle karıştırmayın lütfen!!
Patide zaten tarafsız yorum yapan 2-3 adamdan biriyim bu sozleri hakketiğimide hiç düşünmüyorum.
Kimseyi g... etmek gibi bi amacım olmadı aklıma bile gelmedii
sizin gibi art niyetli olucama;gs fb bjk tutup ezik olurum.[signature][hline]Hakan ŞÜKÜR;gelmiş,gecmiş,gelecek en büyük Türk forvetidir.(Rıdvan Dilmen)
Sosyal ağlarda paylaş

hede hödö vs yazıp sora ben bunları demedim bu anlamda yazmadım diyerek sacmalıyosun bence..tamam tarafsız olabilirsinde bende tarafsız bi yorum yapmadım mı?

taraflı yorum:ee bjk i yendinizde adam mı oldunuz?daha kendi sahanızda fb i yenemediniz bi de sampiyon olduk havalarındasınız..

tarafsız yorum:amma gs li varmıs buralarda fb macında nerdeydiniz?

simdi buna verilen cevap psv macında oldu ee bu ne oluyo taraflı mı tarafsız mı?yani sacma bi ornek olacak ama sole bisi diyim :) simdi sen cola seviyosun diyelim bunu her yerde soluyosun cola sole bole diye sora cıkıp ben fanta seviyorum diyosun ee noldu cola askına diyince ya ben cola seviyodum zaten hep solerim bunu hede hödö olaylarına giriyosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hede hodo vs demedim zaten boyle bir üslübum yoktur.Dediklerimin arkasındayım herzaman sonradan bişe demedim sadece senin beni yalnış anladıgını düşünüyorum amacım yemin ederim kotü niyetli değildi ..
Örnek sacma deil mantıklı;ama benim durumuma pek uymamış dediğm gibi yalnış anlamışsıın.Fazla uzatamaya gerek yok zaten kullandıgım cümlenin sonunda (:)) oldugunu gorüp kotü bir niyetimin olmadıgını anlaman lazımdı.[signature][hline]Hakan ŞÜKÜR;gelmiş,gecmiş,gelecek en büyük Türk forvetidir.(Rıdvan Dilmen)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...