Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O_Daff ve kekleri...

DaggerPhobia

Öne çıkan mesajlar

cypherda +3 iron neck. +3 iron belt +3 glass belt +3 roc +3 rol +3 skeleton belt bunlar artık moda oldu +0 varsa czde hiç bi iş yapamazsın cypherın 10/9 unda +3 unique takı var benim arkadaşım full +3 unique takılar +8 raptor ve full +7 shell var warrior 3300 hp var base hp adamda 2000 küsür ap var rogue ve warriorlara en fazla 500 vuruyo 2000 küsür ap ile 500 vuruyosa düşünün artık adamların unique leri + bilmem kaç cypherın gerçekten hiç tadı kalmadı adamlar blue chest leri 40 m den satıyorlar moradonda ne diim cypher suxxxx[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 10 Aralık 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
hepiniz ayrı bi b..k sunuz ve hepiniz kendinizi aklamaya çalışıyorsunuz ^^

dinime küfreden müslüman olsa peh ! nası 70 oldun nası oyunun başında +9 okla dolaştıgını , pazarda farklı bir nickle nasıl +9 düpe ok sattıgını anlatsana ...millete bok atcana !
hepiniz deme bari hepimiz ayrı bi bokuz de !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 12 Aralık 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
bende + unıqıe yok ..herkes cypher ı dolasmız agzına her server da bunlar var uyumayın....

heh ya. yok bunu gördüm yeni cypherda dior herif sonra char açıp shot tan r.e+3 arıyo. Oynayanlardan çok dier server daki insanlar bok atıyolar. ben seviyorum edit lerle kapışmayı:) en azından aga ağzıyla konuşan insanlar deiller.Bi şikayetim var bunlara eyw.da bu humanlardaki limoncu nie yatmıyor angelus:)[signature][hline]Renk Değiştiriyoruz
Coming Soon..
Sosyal ağlarda paylaş

Ohh be en sonunda benim de keklerim oldu.Moradonda basbas bağırdım.Sonunda sesimi biri duydu ve 2500 kek verdi.+8 Shard bulmuş gibi sevindim :D
Pink Cake Rulazz :p[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

O_duff,_ske_ye bir
buna sanat diyene iki

onlara bu imkanları sunanlara üç...

anlayan anlamıştır zati[signature][hline]Cyper serverinda 60 lvl Shadow Vain
(lvl 61 e az kaldı.)

CZ'de artik bende varim.
Elmoradlara duyurulur.

http://www.clanlasombra.tk

[Bu mesaj Sniperdayi tarafından 12 Aralık 2005 14:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw arkadaşlar bırakın şu kekleri.Herkes birbirini indiremezse ne zevki kalır bu oyunun?
Sanırım Beramus ve Cypher yanlışlıkla açıldı.Server listesinde olmayı haketmiyor bu 2 server.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...