Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en son hangi filme gittiniz?

prachles

Öne çıkan mesajlar

Donnie Darkoya gittim(3 kere) ama bugunlerde adını unuttumm filme gidicem brzdan aklıma gelir yazarım Buldum sınırsız kentte[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 12 August 2003 19:53 tarihinde gidiceği filmi hatırlayınca onu sölemek için değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Bonus tarafından 12 August 2003 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Asında 1 kere gittim 2 kere bilgisayarda(Televizyon) izledim ilk sitesinin en az film kdr gsl olduu film o site ne yaw film sitesinde ne olur fragman olur afiş olur bu ne biçim site diosun direk film süperdi her ne kdr hala bitişini kavramasam(artık kavradım ama:)) da feci bitio müzikleri süper(günde 3 doz alıourum) neyse daha önce cook tartışıldı donnie darko kesinlikle izlenmeli

Sınırsız kentin de konusu bilmiourum ama gsl diolar görücez bakalım[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

Müzikleri kazaadan arat

1-Echo & Bunnymen - The Killing Moon
2-Donnie Darko - Mad World (full version)
3-Slipping Away
4-donnie darko theme

Anladıım herksin anladıı şeyle aynı işte daha önce tartışıldı konusu Topic donnie darkoya dönmesin[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Gary Jules - Mad World (2 aydır deli gibi dinliyorum yok böylesi)
Duran Duran - Notorious

ek olarak Tears For Fears - Head Over Heels[hline]things you own end up owning you

(tyler durden)

[Bu mesaj jankis tarafından 12 August 2003 20:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 12 August 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
en son they'i seyrettim, abartıldığı gibi değildi, tavsiye etmiyorum :hmm:[hline]Legbra - The interpreter of gods. Only he can translate peoples prayers and transmit them to the invisible powers.

kim abartıyo ki
yanlış kaynağa başvurmuşun ;)[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 12 August 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
kim abartıyo ki
yanlış kaynağa başvurmuşun

hehehehe 5-6 kere gidenler, tavsiyeler falan gördüm de korktum bir an için ben mi çok zevksiz kaldım diye de.. içime su serptin ;)[hline]Legbra - The interpreter of gods. Only he can translate peoples prayers and transmit them to the invisible powers.
Sosyal ağlarda paylaş

abi charlies angels 2 ye gittim almanyada. gitmez olaydım. zaten film almanca bişiy anlamaya ne hacet. bir de film de o kadar kötü olunca dayanılmaz oldu. :hrr: aman diyim kimse gitmesin o filme koruyun kendinizi.[hline]Eeht, 07 May 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ayıdan post gavurdan dost olmaz.
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...