Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spikerler .. :(

Killer

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu spikerlerin öncelikle bir eğitimden geçtiğini zannediyorum.Ama pek olye gozükmüyo dün psv-fener maçında spiker milan schalke maçı 3-2 berabere devam ediyo dedi adam.

Birde su var.Ama bu konuda yanlışmı biliyorum doğru mu biliyorum siz söylersiniz.Spikerler Ohurello,Apyaah,Saydu vs vs saçma sapan okuyolar sizce bu 2. söylediğimde haklımyım?sdf sd[signature][hline]All in all you're just another brick in the wall...
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan'a katılmakla beraber bazı konular çok ilginç olmuş. Adam maç 3-2 berabere dediyse bunun eğitimle ne alakası var? Herkes bilir 3-2nin beraberlik olmayacağına ne eğitimi verecen adama? Dili sürçmüş işte, o kadar çok konuşan herkesin de dili sürçer gayet normaldir.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en nefret ettiğim spikerlerin taraf tutma olayını abartıp güzel futbola değer vermemesi ve hatta ırkçılık yapması.

Herhangi bir Türk takımı yabancı takım karşılaşmasında, milli maçlarda da, rakip takım oyuncusunun yaptığı muhteşem bir harekete hiç ses çıkartmayan spiker, bizim tarafın oyuncusu çok daha kötü bir hareket yaptığında "Muhteşem bir hareket, inanılmaz bir hareket, rakip şaşkına döndü" tarzı şeyler söylüyolar. Ya taraf tutsan da gerçekten iyi futbolu övmeli ve o kadar da iyi olmayan futbolu överken abartmamalısın.

Ayrıca dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama hakemler işimize gelen bi düdük çaldığında "Ve hakem faulü verdii!" diyorlar. Ama işimize gelmeyen düdük çaldığında: "Penaltı diyor Portekizli, İspanyol, Fransız, İngiliz, vs hakem. Olacak iş değil!" diyerek ırkçılık yapıyor. İşine gelince hakem oluyo, gelmeyince Portekiz'li hakem. abarttım mı bilmiyorum ama bana ırkçılık yapıyolar gibi geliyo.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RayCharles, 07 Aralık 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
eğitimli olsa bile küçük hatalar olabilir
futbolcu isimlerini yanlış söylemeleri başka onu öğrenmeliler tabi
bi de batu niye hep dsf sdf yapıyosun?

bilmem dikkat etmedim :)[signature][hline]All in all you're just another brick in the wall...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 07 Aralık 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
Fistan'a katılmakla beraber bazı konular çok ilginç olmuş. Adam maç 3-2 berabere dediyse bunun eğitimle ne alakası var? Herkes bilir 3-2nin beraberlik olmayacağına ne eğitimi verecen adama? Dili sürçmüş işte, o kadar çok konuşan herkesin de dili sürçer gayet normaldir.

sanırım yanlış yazmışım futbolcuların adları ile alakalı eğitimden bahsetmek istemiştim..
Sosyal ağlarda paylaş

Nilep e katılıyorum bızım spıkerler avrupa ve mıllı maclarda fazla duygusal davranıyorlar daha profesyonel olmaları sart ayrıca yabancı futbolcu ısımlerını duzgun okumaları ıcın egıtım şart.Ayrıca geregınden fazla yorum yapıyorlar ve cogu da sacma sapan yorumlar spıkerın aslı gorevı macı anlatmaktır yorum yapmak degıl o dozu ayarlaymıyorlar bı turlu.[signature][hline]Aklı ile övünen insan,hücresinin genişliği ile övünen mahkuma benzer
msn
Sosyal ağlarda paylaş

ercan taner 3. lig de bi maçı anlatsın zannedersiniz ki sampiyonlar ligi finali. :D

4-5 sene once. beşiktaş 6alatasaray maçı. ercan taner spiker. beşiktaşlı bi futbolcunun sarı kartı war. son dakikalarda gerilim artmış . 6s li birine arkadan giriyor. yani sarı kart çıkıp atılması kesin. beşiktaşlılar bile bekliyor.

ercan taner anısı

(gayet sakin) evet sayon seyirciler x , y'ye arkadan girdi. bi sari karti wardi zaten. bu da kartlik bi pozisyon. hakem x e yaklasiyor. elini cebine atti
(haykirarak) EFET SAYIN SEYIRCILER KIRMIZI CIKTI !! KIRMIZI CIKTI !! BESIKTAS 10 KISI !! INANILMAZ BI DURUM SAYIN SEYIRCILER!! BESIKTAS KALAN SUREDE 1 KISI EKSIK MUCADELE ETMEK ZORUNDA !![signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

futbolun dışında boks spikerleride öldürecek adamı gülmekten.Türk boksör adama vurmuyor ama spiker bir aparkat diyor olayı anlamadım.Aparkat heralde vücut hareketi :).Vurmasa bile vurdu diyor dayak yerken çok iyi hadi bi daha vur falan anlamıyorum...[signature][hline]All in all you're just another brick in the wall...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...