Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merchant & Hunter & Thief

banker

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben bu 3 ünün ne iş yaptıklarını anlıyamadım
detaylı bir şekilde anlatırsak hem benım hemde diyer arkadaşlarımızın cok işine yarıcak bilen birisi söyle neyin ne iş yaptıgını nasıl yaptıgını anlatırsa cok sevinicem hadi paticik göster kendini (artık gaz kullanmak zorundayım cunku kısme cvp wermıo :( )[signature][hline]more they can keep us in
Listen damn it we will win
They see it right
They see it well
But they think this saves us from our hell
Sosyal ağlarda paylaş

doru diyorsunuz da ben daha detayli bilgi arıyordum isimlerinden anladıgım kadarıyla biliyorum.
ama mesela ben menchant oldum var sayalarım nerden quest alıcam. falan fillan işte biraz daha detaylı bilgi istiyordum lvl 22 yim[signature][hline]more they can keep us in
Listen damn it we will win
They see it right
They see it well
But they think this saves us from our hell
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 05 Aralık 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
Yanı bunun için konu açmaya gerek yok sanıyorum.

bırak herkes istediği konuyu açsın.sorsun.isteyen cevap yazmaz.aynısından var diye şikayet butonunuda kullanabilirsiniz.halledilir ;)
sorun etmeyin ufak şeyleri. ;)
iyi oyunlar :)[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 05 Aralık 2005 22:05 tarihinde demiş ki:
said:
DarKRideR, 05 Aralık 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
Yanı bunun için konu açmaya gerek yok sanıyorum.

bırak herkes istediği konuyu açsın.sorsun.isteyen cevap yazmaz.aynısından var diye şikayet butonunuda kullanabilirsiniz.halledilir ;)
sorun etmeyin ufak şeyleri. ;)
iyi oyunlar :)

POST KASAAAAKKKK!!!! :D:D:D:D:D[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bişey sormak istiyorum.Merchantla taşıdığımız malların develerini yönetebiliyormuyuz.Mesela istediğimiz yerden gidebilirmiyiz.Yokhsa develer kendi başlarına gidiyorda bizde onlarımı kolluyoruz.

Birde develerin üzerine binilebiliyormu ?
Son bir soru olarak bu taşıdığımız kervanın atıyorum 10k lık mal yükledik getirisi ne olur.Bunun gibi bir tablo felam oluşturulabilirmi?

Şimdiden Teşekürler.[signature][hline]Palantis Admin
Türkiye'nin İlk Web Based Online Frp Oyunu.

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

Guildi kurmak istiyorum zaten bende merchant yapacağım charı

ahh ahh buluruz kurarız Troy'da :)

Bu gün bir kervan gördüm 4 deve işte 4 trader beraber gidiyorlar.Birbirlerine yardım ediyorlar öyle olabilir bizim ki de :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

bana veer param yook armorum yook böhüöhü ezik kaldım :)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

ahhaha athena gece gece koptum :D

Valla ben hala ne olacağım kararsızım ya hunter olmayacağım o kesin ama Thief ve Merchant arasında kaldım :)
2 gündür önümden Thiefler Merchantlar geçiyor.Dolu Merchant geçiyor arada sırada Thief geçiyor ama çok zevkli ya.Merchant olsam npc derdi thief olsam murderer derdi.

Thief kıyafetine bitiyorum :) Ahh ahh ne ne olsak ya topluca bir skill olalim guildimizi kuralım :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AtH3NA, 06 Aralık 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
zati öle olması lazım guilde kurcaz 40 haramiler gibi thief olcaz mileti soycaz yada ulusoy olcaz taşımacılıga el koycaz yada beşoklar olcaz ün salcaz her mekanı biz okolıycaz :D
benim için guilde kimn kurduguda önemli degil kendine güvenen biri kurcam desin armorcunun karsında MigroS var bana ATH3NA ya whsper atsın gitsin migros un yanına vereyim para 50-60 k var fazladan su an

abi sey 50-60k dedinde bu 20 map toplama olayında sadece 75k çıkarmıştım ki delirmistim. lvl 14'tüm sadece kese kese 15 olup üstüne %80 exp fln vardı tabi giant'ları kaptırmamak ile 20 mapı topladıktan sonra 75k+9k almak güzeldi :)[signature][hline]İnsan düşünen bir hayvandır, hayvansa düşünen bir insan. Yada öyle birşey.

edit: charı lvl 14'ten aşşa olanlar bana pm atsın oyunda bende item vereyim :)
name: Pati_Heidest

[Bu mesaj Masteis tarafından 06 Aralık 2005 23:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis ben o questten 150k civarı para çıkarmışımdır belki tabii 80k civarı potileri gitti.Baya öldüm o questte ama şunu diyeyim.%2 14 level'dan 16 level %11 mi ne olmuştum :) Potion harcamasaydım şimdi guildi kurmuştuk :)

Hatırlıyorum mapleri teslim ettim 45k param vardı.

Neyse bu gün gene Tiger beklerken hırsız geldi bir şeyler yaptı yere vazo gibi şeyler düştü.Topladı mı ne sonra deveye bindi gitti :) Çok iyi yapmışlar bu sistemi ya.

Birde artık siz söyleyin Archery'ye en uygun meslek hangisi sizce :) ben Thief istiyorum kostumden dolayı ama şimdiye kadar Archery Thief görmedim :) Neyse giriyorum oyuna önce 1 lvl daha kasmam gerek :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

bugun ilk defa adam gibi 5 star trade'e katildim. 2 tane lvl 22-24 trader ve 2 tane lvl 40 ve 2 de 31-32 hunter ile trade yaptik clan ile. yoldan gecmekte olan 1-2 noob thief haric yaklasan olmadi bile. ama cok saglam npc thief'lar cikiyordu. 6-7 tane bi anda.[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Nation: Orc
Server: Diez
Status: Satilik

bedava kosp
Sosyal ağlarda paylaş

konu açmayayım dedim;

Arkadaşlar bu gün Level 1 Trader olmanın verdiği hazla Kervan kurmamış olsam da sırtımda bayrakla quest yapmaya gittim.Karşı adaya geçtim Chakji kesmeye işte bir tane 1 Thief Level 'li bir adam.Adam "kostumunu ustunde unutmuşsun" diye saldırdı ve kesti.

Ama yanımda deve varken Downhang'a giderken yani yanımdan tonla Thief geçti ki biri 3 Leveldi 1 yildizli diye kervanıma dalamadılar.

İşte sorum burada olacak.Kervanıma dalamıyorlarda niye yanımda kervan yokken dalıp kesebiliyorlar ? Oyunun bir eksiği midir nedir ? O zaman ben quest yaparkende yanımda deve taşıyayım hem Trader olduğumu gösterir havamı da atarım :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala inatla bu hunterların nasıll para kazanacağını anlamadım...(du bakam ya hunter ya thief olcam-hunter olursam die şimdiden iş arıyorum bilginize...Daha leveller var vay anam...Kasıyorum...)[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...