Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls: Oblivion'a noldu???

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

çıkıcaktı bu oyun kasım ayında hani nerde göremiyom ben :) sanırım ertelendi falan dediler ama kesin bi bilgiye sahip olan varmı fena halde sabırsızlanıyorum :([signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

oblivion ile ilgili sayfalarca mesaj olan bir konu var bilgisayar oyunları bölümünde, çıkış tarihi konusundaki gelişmeler de var orada[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar var oynanabilir bi demo. ve beta test falan değil pure demo (nası oluyosa artık). benimle alakasız bi net cafe bilgisayarında gördüm ilk. bi de geçenlerde Teknoloji TV de oynuyolardı.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

göz yanılmasıdır, başka bir şeydir falan filan
olsa fileplanet gibi bir yerde mutlaka olurdu çünkü şaka değil oblivion bu :) sadece trailerlar var halen[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

level cd sinde gameplay video gördüm bu ay.
20+ dakkalık bişi. aralık yazıodu çıkış tarihi[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

aralıktı zaten ama ötelediler biraz, 2006 demeye başladılar muhtelif yerlerde ;)

o video karıştırdı zaten burayı, yoksa belki de bu kadar haber bekliyor olmayacaktık :D[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

video eski olduğu için öyle kalmış orda
Q2 2006 şu anda, oyun dergilerinde de bu değişikliği duyurdular hatta, yani 2006'nın ikinci çeyreğinde çıkacak

alırız bi nvidia 512 mb ekran kartı kaldırır :D[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Dün levelin verdigi 20 dklık demoyu izledim ve hayatımda ilk kez bi oyuna bakarken gözlerim doldu. Ya bu kadar mı muhteşem olur bi oyun, bi grafik. Çıkınca işten izin bile almayı düşünüyorum :).[signature][hline]Burakstlin Majere : "Hope is denial of reality"
Burakstlin of FrF (SWG) (Kısaca balık da derler ) , Elenasse of Alaturqua (EQ2) , Burakstlin of Alaturqua (WoW) , Burakstlin of Alaturqua TR (GW), Burakstlin of ? (EQ1). Burakstlin of Ebonlore (D&L)
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok olabildiğince geç çıksın evet. hatta ben üniversiteyi bitirince bile çıkabilir. günlerce kendimi bu oyuna vermek istiyorum. evet. öyle.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...