Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark and Light Son durum

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

ya peki siz ne olarak başlayacaksınız alliance mı horde mu?? ona göre ben başlayım maksat ortam olsun yeniden
(serverınızıda)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda dark ve light diye taraflar var WoW ile karistirma, ben dark side guilddeyim.

Bunun disinda oyunda High Elf ve Dark Elf disindaki raceler tarafsizdir, quest yaparak veya pvp karmana gore side seciyorsun.

Ultimadaki murderer(pk) sistemi DnL de de olacakmis ama bunun hakkinda tam bir aciklama yok pvp de loot sistemini kesin sorucaginizi dusunerek, devchat de oyun developer inin demesine gore oldurdugunuz kisinin uzerindeki parasinin bir kismini ganimet olarak alacakmisiz.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

"Would you guys say that tomorrow the process will be as easy as the "test subscription" is on the homepage right now?

hopefully there will be no DL'ing the bit torrent to be the in the first 10,000"

demiş biri forumda. gerçekten oyunu ilk 10.000 de download edip accountu açmakmı gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

malum dark sıde ıyıdır benım ıcın declere olmaksa bı gelenek kısacası buyuk bı farklılık yoksa racelerde avantaj acısından dark elf olarak acacagım(tabıı key kapmayı becerırsek) mutlaka key kapmak lazım mutlaka kapmak lazım mutlaka kapmak lazım.

para loot olyı guselmıs, pvp yı korukler yapmak ıstemeyende notralde kalır. bıde wow gıbı factıonlar arasında ıletısımı keserlerse super olur. yanı swg dekı lumpen sıstem olmamalı. bugun dark yarın lıght obur gun yıne dark falan absurt ısler. wowdakı gıbı neyle basladıysan o ol karsı taraf dusmanın. arada konusma bıle yok. ınsallah buda ole olur. zatı dnl pıyasadakı pek cok oyunun ıyı tarafını ıcıne alıyor.

bıde yanlıs anlamadıysan bı yerde wanted olayı vardı. sanırım burada kelle avcılıgıda yapabılecez. buda sevındırıcı olur kanaatındeyım. inn de ickisini yudumlayan elemanı kesmek felaket olur. rogue ıle.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben subscription ı yaptırdım... şu anda bitmiş durumda yenisi ilerde açıklanacak diyor...

Edit: herksete görmüştüm şimdi bende de olmuş... neden subscription, description falan ayrı gözüküyor ?[signature][hline]Makhaon
Level 44 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]

[Bu mesaj kfg tarafından 08 Aralık 2005 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

first wave dio muhtemelen blizz eu beta gibi yapicaklar first wave dedigine göre 1-2 saat icinde gene acilabilir tetikte olun.15 saniyede bitmemesi lazim bitemez :)

congr.. sayfasi acildi bendede login,email,game login sayfasini gosterdi ok dedim baskada bi hareket olmadi..

[Bu mesaj Sum tarafından 08 Aralık 2005 20:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sum, 08 Aralık 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
first wave dio muhtemelen blizz eu beta gibi yapicaklar first wave dedigine göre 1-2 saat icinde gene acilabilir tetikte olun.15 saniyede bitmemesi lazim bitemez :)

2. wave 5 ay sora :)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?

[Bu mesaj Gwindon tarafından 08 Aralık 2005 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aranızda başka subscription ını yaptırmış olan var mı ? size mail geldi mi bununla ilgili ?

P.S: harbiden niye ayrı gözüküyor bu subscription description falan yaw ?

Edit: bir de daha subscription ı yeni yaptırdık, siz ne zaman guild lere girdiniz hemen :) ?[signature][hline]Makhaon
Level 44 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]

[Bu mesaj kfg tarafından 08 Aralık 2005 20:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hemen caninizi sıkmayin arkadaslar. fazladan account alanlar var. onlardan bi sekilde temin edebilirsiniz. ben 1 tane fazladan almistim mesela. onu verdim alamayan birine hemen.

gerci daha mail gelmedi kesin degil yani. :(

[Bu mesaj mumi tarafından 08 Aralık 2005 20:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...