Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik ile nasıl tanıştınız?

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

said:
Phlox, 13 August 2003 02:43 tarihinde demiş ki:
benimki en ilginci. şu an neden olduğunu hatırlamıyorum emaleth'in avatar'ını arıyordum. nickini de hatırlıyorum arattım google'da emaleth diye baktim paticik çıktı :)
?????
sally'in avatar boyutlarında resmini mi arıyodun ki?
-----------------------------------------------------
ehe ben de anlatiim hemen, severim bööle threadleri..
*!uzun uzun anlatır*
efenim bendeniz diablo oynarkene snn forumlarını buldum önce. orda diablo bölümüne takılıyor, bi yandan da bööle tatlı tatlı amazon yetiştiriyordum.
o ara kardeşim (sun_sword) de uo oynuyordu, ben de merak ediyordum bu ne menem bir oyundur diye. meraktan diablo forumlarına baktığım kadar, oyunu oynamadığım halde uo forumlarını da takip etmeye başladım (kullanıcı profilimi belirlerken sadece diablo işaretlediğim için ben mesaj atamıyordum ama hepsini okuyordum sinsi sinsi :P).
sonracııma yolum düştü, ingiltere'ye gittim, gitmişken güzeeeelcene orjinal kutumu aldım (uo renaissance, hey gidi...), oyunu oynamaya başlayacakken de forumlardaki en aklı başında insan olarak gözüme kestirdiğim senseiciğime (dark-dr) mesaj attım, gel bana yol yordam göster diye :)

saolsun senseicim beni oyuna soktu, birlikte ilk savaşçıyı yaptık filan. derken bende bi bard manyaklığı başladı :P "bard olcam, dans edip şarkı söyliycem kaaardeşim" diye tutturunca (ki o zaman bard harbiden şarkı söyler, maymunluk yapar zannediyordum, ne biliim bard'ın tamer gibi para makinesi pis bi karakter olduunu :P) senseim, al bak bööle bi site var, ordan oku öören diye bana icq'dan ultimatr linki attı :)

ay bi baktım şahane site yapılmış benim gibi newbieler için :) mıncık mıncık okumaya başladım, forumu da ordan buldum.
senseim bard aşkına düşünce artık bana yüz vermediği için de forumlara girip "ben geldim, hadi bana yardım filan edin, kaynaşalım" minvalli bir mesaj attım (o zamanlar yeni gelenler yoktu tabe :P). aha mesaj da burda hatta, newbie halimi görüp dalga geçmek isteyenler zevkle okuyabilir :P

ehihi, böyleyken böyle... iyi ki de gelmişim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi okudum ema'nı newbie hallerinide ilgimi bişi çekti anladığım kadarı ile ilk zamanları bir terliği yokmuş peki kim verdi bu ölümcül silahı ema'nın ellerine
[hline]

End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!

[Bu mesaj KARAMURAT tarafından 13 August 2003 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ema olmadan forumlar çok tatsız tuzsuz olurdu. her msg'ını okuyunca ister istemez mutlu oluyorum nedense :)[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

eheh UO oynıycak shard arıyodum levelın sıtesınde uo ıle ıldılı bır yerde burdan bılgı alın dıyodu bır tıkladım ultımatr cıktı felan sonra makına dandıktı o zamanlar benım oyun oynıyamadıımdan bakam forumlara barı dedım gırdım ve bır daha cıkamadım :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 13 August 2003 13:58 tarihinde demiş ki:
utanarak kurtulamassın ema bu terlik denen öldürücü silahı sana kim verdi,verirken sonuçlarını biliyor muydu?
alalalaaa, gittim pazardan aldım nedir yani?
marifet terlikte diil, kullananda be güselim :P
bi demo yapalım mı üzerinde?
*!çıkarır ayağından, tehditkar tehditkar sallar*
Sosyal ağlarda paylaş

UO ya ilk basladigimda iste SNN de oynuyodum, sonra bu siteyi buldum bir gun, boole UO hakkinda arastirma yaparken, yuttum tabi siteyi bi gunde, sonra BlackRose a ya da Kedi ye bilmiyorum o zamanlar kim adminse (ki emin deilim hala) ben yazae olmak istiyom tercume yaparim demistim (gazim ya) sonra forumlara girdim falan, yazar olmadim tabii cunku OSI serveriymis.
Baya dolastim o siralar forumlarda gene Volfied olarak, Ceday, Bonepart hepsi vardi. Bonepart in avatar da Sturm du hatta duvardan bakan Sturm
Ben baya ara verdim o sirada neden bilmiyom UO yu birakinca sitelere girmez oldum
Sonra ilerledi paticik, iste gecen yaz amerikadayken lyricz acildi
ben de tekrar girmeye baslamistim, EMa apla da karsilamisti tekrar beni forumlarda, lyricz acilinca hemen wastiskas a abi ben mod olayim, sen hic uurasma benim gazimla ben eklerim herseyi dfemistim, eklemeye baslamistim, deliler gibi ekliyodum ama, sonra da bu hale geldi.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

Benim biraz karışık oldu Anet news ta duruodum dedim yaf bi süredir Anarchy Online oynuyorum varmı acaba başka oynayan gittim Online Gaming bölümüne ben oynuyorum siz oynuyormusunuz dedim "bize ne yaa dandik oyun ne oynuyorsun" gibi cevaplar aldıktan sonra bir kaç kişiyi benzettim ve ardından uslu uslu biri gelip mailime bak böyle bir yer var bir bak istersen dedi kim olduğunu bilmiyorum forumlardan.

O gün bugündür ararım onu. Ona buradan sesleniyorum "bak bak gel gör o bıraktığın fakir ama grurulu genç varya..."

Neyse böle işte.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

ark sölemişti.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

ultimatr sözlükde bi entry wardı XenonCrescent die
bizim Slay[Sinister] aka. Stig aka. Menthena link vermişti
"lol lan" dierekten gitmiştim "Muuu" yazmıştım
sonra bi baktım sitesi war sözlüğün bi baktım forumu war 1 mesajdı 2 mesajdı baktım müptelası olmuşum
şimdi sadece yapcak başka birşey olmadığı zamanlar giriyorum
nedenini çözemedim ama eski tadı yok gibi buraların
ortam değişiyor gerçi eskiler gidiyor yeniler kaynaşıyor e haliyle sohbet alanları&konuları değişiyor falan ..
ne çabuk geçmiş be 3 sene
Sosyal ağlarda paylaş

sokakta yürüyodum çarpıştık ben onun kitaplarını topladım falan filan :D

ben uo ya başladığımdauo tr nebula falam derken arkadaş pepeleğe girdi burası da güzel dedi kaldık öle.[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...