Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stat ve skiller için madel.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

(başlık model olacak bi yonetici el atıp düzeltirse sevinirim)

bu konu da herkes kendisine göre şu bilgilerden alacağını alsın. yanlışlık varsa pm atarsanız düzeltirim

archer int cold garment

sword int fr+lr garment

blade str fr+lr+cold armor

spear int lr+cold garment

glave str lr+cold armor

int magic attack verir
str phys attack

garment magic def ve magic attack verir
armor phy def ve phy attack verir.

inşallah faydalı olur[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

[Bu mesaj Buyse tarafından 08 Aralık 2005 11:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gift15h, 08 Aralık 2005 14:12 tarihinde demiş ki:
lwl 20 lik blade charımı bıraktım ve glave açtım. full int çalışıyorum. ve armor giyiyorum. int e vermemin sebebi full int veren ve benle aynı lwl de olan biri glave ile tek vuruşta beni aldı. ne deyim doğrumu yapıorum acaba O_o

int e veriyosan glave saçma duruyo bence. spear daha mantıklı. int = magical attack. spear magical > glave magical. therefore: int = spear.[signature][hline]Alo-matik
Pati - ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AtH3NA, 08 Aralık 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
of abicm ya bilmedign şeye karışma nerdeyse tamamı yanlış arkadaşım kimse bu bilgilere göre hareket etmesin
Armor= yüksek phys defans düşük magic defns
garment = yüksek magic defans düşük phys defans
protector = ikisnin ortası hemn hemn
lvl kasmak için armor tarzı her zamn daha idir lvl 40 a kadar çünkü pek fazla magic atk yapmas monsterler size
ama pvp veya meslek sectignizde garment daha faydalı çünkü genlde herkez magic atak a asılıyo yani int eoyüzden garment tarzı daha etkili olacaktı
silah seçimi yaprkende archery oldum int e vercem falan filan diye bişey olmaz arkadasım
skil seçimi ile int yada str secersin
phys atck ı güçlendirmek ve silah skilerine agırlık veren str ye basmasında fayda var
yada magic atak ını güçlendirmek ve magic skileri öncelik verenler inde int e basması
ama ne olursa olsun str iseninz bile int e bi miktar yada int iseniz bile str ye miktar vermeniz gerekiyo

athena okuma yazman yok mu yoksa içtin mi

ben bunlardan farklı ne yazmışım orda?[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bunlar ideal olanlar. isteyen istediğini yapar archerda str kasar sonucuna katlanır.

bir armorun hem phy hem magic verdiğini bilmeyen adam oynamasın zaten oyunu[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

garment magic def ve magic attack verir
armor phy def ve phy attack verir.

bunun neyi yanlış bana onu söyle sen. sen benim yazdıklarımı bir daha baştan oku. neyi yanlış yazmışım ondan sonra söle[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ferfere, 08 Aralık 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
AtH3NA,

ben lvl 19 Archer oldum ama STR 90 a kadar verdim. N edersin..yeni bir char açmak daha mı iyi?

Yeni açma düz olarak fiziksel atk çok kuvvetli verirsin ama cold vs. ile desteklemeye çalıştığında hiç bir etkisi olmaz.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ya niye charlarınızı siliyorsunuz şu oyuna Knight zihniyeti ile yaklaşmayın.

Ben Lvl 7'ye kadar Heuksual gittim 2 attack açık bile ama hiç bir şey yok gibi Pacheon'dan devam ettim :) Bu işin burasında 300 skill point ve level 100 e kadar yol var.

Ve Cold - Archery olmama rağmen 20 lvl'im ve STR 'm INT'ten baya yüksek :) Niye yaptım bilmiyorum sdfsd[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...