Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman , Hangi ırk ?

Ravenloft

Öne çıkan mesajlar

Power play için mutlak Tauren aç bence çünkü: Mage'in polysi, warlock'un death coil'i, warrior'un talentına verdiyisen concussion blow, Pala'nın HOJ, hunter'ın scatter Shot'ı, rouge'a gerek yok, zaten druid hyrid, priestı boş ver(scream var) yani anlayıyacanğın shamanda karşı tarafajı etkisiz birakaçağı bir büyün yok bu yüzden sorun daha çok BG'lerde ortaya çıkıyor, düşük HP-manayla savaşıyorsan ve karşıdakini etkisiz bırakıp kendine heal atman gerekiyorsa stun şart.
Orc açarsan ki süper blood fury ile attack power'ın %25 artar ve Wf ile str totemden gelen bonus attack power 1000'i bulabilir.
Troll de güzeldir regeni iyi sayılabilir birde bersker olayı var ki fena değil 1.9 yenilenior bu özelkik az bir mana-rage-enerji ile aktif edicen ve yeneklerinin hasarını arttıra bilecen büyülerde var bunun yanında.Ayrıca saldırı hızını ve büyü yapma süresini de hızlandıra biliyorsun ama bunu açman için bir yerden Kritik bir hasar yemen lazım.
said:
pandaalf, 08 Aralık 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
Blood Fury - active
Activate to increase Strength by 25% but take 5% health loss every 3 seconds - lasts 20 sec - 2 min cooldown

bu arada o eski versiyonda yenisi:
While active, increases base melee attack power by 25% for 15 sec. When Blood Fury ends, base melee attack power is decreased by 25% for 45 sec.

[signature][hline]Wolf brothers falling at my side,
With honor I will die.
Upon the Altar of the Storms,
I will be reborn.

[Bu mesaj lord_gorthaur tarafından 08 Aralık 2005 05:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bırak ne şamanı yaa ne iş yaptığı belli değil git bi warlock yada priest falan aç hem raidlerin aranan adamı olursun hem çabuk gelişirsin hemde ne işe yaradığın belli olur
serverlar şaman kaynıyo
hiç LFM for Strat (need shaman)
yazan gördün mü?[signature][hline]Realm: Shadow Moon
Class: Orc Shaman
Nick: Redbullah
Guild: Obscurum
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben sureklı goruyorum. Cunku adamlar bılıyorkı partyde shaman oldugunda, eger tank yatarsa druid tankı kaldırana kadar yanlarında bır tank var, yada pri yattıgında reslenene kdr yine tankı healleriyle ciddi anlamda ayak tutabılecek ve tum bunlara ek olarak Agility totem, str totem, wf totemlerınden yararlanabılecegını bılıyorlar ve o yuzden her partyde 1 shaman olmasını ıstıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

evet shaman her partyden aranan eleman bencede herseyı ıle bı ırka yardımcı olabılıor daha bugun cafede bı abıyı ızlıodum bl de mc yapıolardı magmadarda bı fear yedı mıllet herkes dagıldı ve wipe :) aynı olayı horde olan bı arkadasın ekranından seyrettım ohh oh demeyın keyıflerıne teamor totemler dıkılmıs aglty totemler dıklımıs mana spırngler havada ucuso magelerde mana sorunu yok mıllet delı gıbı crtc gelıor vs vs ... bence shamn her grupta 1 tane bulması gereken bısey bugun ankımı kullanarak sm den cıkmadan devam etmemızı sagladım rahat rahat mesela :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...