Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cnn türkte tt genel müdürü+başkanı

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

• Admin
2004den sonra herşeyi yapabilir bu adamlar kaç senedir sömürüyorlar bizi baya bir para birikmiştir diğerlerinlen rekabet için herşeyi yaparlar.Ama ne olursa olsun 10tanesini toplasam TTnet yönetiminin 1adam olmaz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

ne terabyte ı??? önce adam gibi kilobyte upload unu düzeltsinler! adsl baglantıya ayda 50 milyon veriyoruz.avrupa ve amerika çıkışları rezalet durumda! sözde 128/32 baglantı veriyorlar ki bu da demek oluyor, 16kb download, 4kb upload..3 senedir adsl kullanıyorum daha göremedim 16 yı??
adamlar bizle aynı paraya sn de 250kb download yapıyolar.20-30 ping alıyolar.
hadi onu geç dial up kullanılmaz oldu.saati 1.600 falan ne demek?? faturayı 5 günde almasını, eger gecikirse faiz koymasını bilen devletimiz neden maaşları 2 ay sonra yatırıyor?(tomsfed e baglı hakemim, 60 milyon para alacagım var.2 aydır bekliyorum!)[hline]Spartan
Avalon uo shard GM
Sosyal ağlarda paylaş

bence dial up gibi salak bi aleti kullanmakla cok yanlış yapıyorsunuz Bakın Dial up'a Tıkır tıkır para verebılıyorsanız kabloya hayli hayli verirsiniz ve daha iyi sonuc alırsınız bence dial up diye bişe kalmamalı türkiyede kalsa bile celeron 233 32 ramlerde :P falan kalmalı :lol:[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Birbirimizi eleştireceğimize telekomu eleştirelim erutan. herkes cable,dsl kullanmak durumunda degil.nete çok sık giremeyen insanlar için daha hesaplı olması gereken dial up bağlantıyı bizlere bu fiyatlarda sunan telekom u tebrik eder, büyük bir sorun teşkil eden internet altyapımızın daha da kötüye gitmesi için yaptıkları ve yapacakları çalışmalarının devamını dilerim![hline]Spartan
Avalon uo shard GM
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Erutan, 14 August 2003 19:13 tarihinde demiş ki:
bence dial up gibi salak bi aleti kullanmakla cok yanlış yapıyorsunuz Bakın Dial up'a Tıkır tıkır para verebılıyorsanız kabloya hayli hayli verirsiniz ve daha iyi sonuc alırsınız bence dial up diye bişe kalmamalı türkiyede kalsa bile celeron 233 32 ramlerde :P falan kalmalı :lol:[hline]

Bunu ben çok uzun süredir farkındayımda aklında olan bir bağlantı türü varmı?ist/üsk de oturuyorum ve ne kablo var ne adsl var dialup kullanmayıp ne yapıcam?!?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 14 August 2003 19:13 tarihinde demiş ki:

ya şimdi gelde sinirlenme güzel kardeşim,
burda ne kablo var ne adsl.. oturup ta ptt den ISDN çektircek halim yok..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

boş laf ediyorlar sırf müşteri çekmek için.adamlar şu deprem sonrasında aldıklarından başka hat fln alcak olsaydı uplinkleri private hale getirmezlerdi.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ne demek 500 katına çıkıcak 2 katına çıkıcak dediler benim hız anca dörtte bir falan arttı bide hala kopup duruom onuda söyliim... 500 katınaymış bu adamlar onu bağlantının 0.01 olduğu durumlar için söylemişlerdir[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

ertu, türkiyede 2 tane kablonet dağıtan firma var 2side telekomun sadece isimler ve ilgilendikleri bölgeler farklı. ancak imza toplayarak bölgenize kablonet fln getirme olasılığını arttırabilirsiniz.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...