Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa lite en sonunda beni deli etmeyi başardı...

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Şu anda o kadar sinirliyim ki kelmlere sığdıramam.
Kazaa lite da dosya aramama yardımcı olsun diye Sıg2dat diye bir program çekmiştin 1 hafta sonra işe yaramdığını farkedip sileyim dedm bilgisayrı download a bıraktım çıktım.
Eve döndüğümde açayım da müzik dinleyeyim dedim bi baktım media player o dosya yok diyor (APTAL kafam bütün indirdiğim dosyalar kazalite ın içinde unutmuşum) dosyların hepsi silinmiş sadece kaza lite , speed up ve o anda idirdiğim filmin temp i kalmış.

Böle bir şey olabilir mi? Ben alaksaız bir prgramı kaldırıyorum ve o gidip klasorun içindeki herşeyi siliyor. Acaip sinirliyim indirdiğim film bitsin kazaa lite ı silecem

Tavsiyem siz siz olun kazaa nın içinde gelen progrmalardan başka bişey kullanmayın hatta kazaa bile kullanmayın.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Peki diyelim Kazaa yı sildik... (gerçektende arada inanılmaz deli eder adamı) Ama alternatifi nedir ki? Varmıdır Kazaa ya bir alternatif. iMesh mi? Peh... Bilgisayara dolu dizgin spyware ve ne olduğu belirsiz bir sürü prog yükler o... Ve diğerleri, hangisinin databse i Kazaa kadar olabilir ki? Yani bana kalırsa Kazaa ya rakip yok.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün benide deli etti
3 güne yakındır bekliyorum
film izliycem evet 700 mb lık bi film indiryorum .
500 mb si gelmiş az,cıcık kalmış gece gece süperde bi bağlantı varki sormayın gitsin !
sonra gittim biraz yatıyım dedim
geldim makine baya bi kasmış kendini öyle böyle değil mouse artık ıkınıyo i tarafa giderken
sonra restart attım ve kazaa açıldığında
dünya başıma yıkıldı
download silinmiş
yok orda bi download artık
3 fgünlük bekleyişin sonucunda allahın belası program yüzünden sinir manyağı oldum
ne güzelde izliycektim filmimi
o filmdeki kadının dudaklarına tekrar bakıp ahh ahh diycektim ama olmadı :([hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 05 August 2003 19:27 tarihinde demiş ki:
Peki diyelim Kazaa yı sildik... (gerçektende arada inanılmaz deli eder adamı) Ama alternatifi nedir ki? Varmıdır Kazaa ya bir alternatif. iMesh mi? Peh... Bilgisayara dolu dizgin spyware ve ne olduğu belirsiz bir sürü prog yükler o... Ve diğerleri, hangisinin databse i Kazaa kadar olabilir ki? Yani bana kalırsa Kazaa ya rakip yok.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

Imesh'in de spywaresiz versiyonu var lite gibi.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 05 August 2003 20:04 tarihinde demiş ki:
bu gün benide deli etti
3 güne yakındır bekliyorum
film izliycem evet 700 mb lık bi film indiryorum .
500 mb si gelmiş az,cıcık kalmış gece gece süperde bi bağlantı varki sormayın gitsin !
sonra gittim biraz yatıyım dedim
geldim makine baya bi kasmış kendini öyle böyle değil mouse artık ıkınıyo i tarafa giderken
sonra restart attım ve kazaa açıldığında
dünya başıma yıkıldı
download silinmiş
yok orda bi download artık
3 fgünlük bekleyişin sonucunda allahın belası program yüzünden sinir manyağı oldum
ne güzelde izliycektim filmimi
o filmdeki kadının dudaklarına tekrar bakıp ahh ahh diycektim ama olmadı :([hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch

bunun fat32 ile ilgisi var, ntfs kullansan böyle olmazdı[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

berk gayet güzel bi tavsiyede bulunmuş
çok güzel program.
mp3 konusunda da yeterince geniş arşivi var. kazaada bulamadığım şeyleri bulabiliyorum gayet hoş bi programmış
ayrıca neden heryerde birilerine sataşıyosun anlamadım..[hline][Bu mesaj Kenderleme tarafından haber verilmeksizin değiştirilebilir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bone part benim kullandığım kazaa eski versiyondu (içinde sig2dat yoktu) sonradan indirmiştim ve isteendenesin kazaa nın eski versiyon u ve sig2da (delirtebilir)

Neyse o olaydan sona kazaa lite k++ (son versiyonu) çok hoşuma gitti (sig2dat ta var içinde) progrmada olmasını istediğim herşeyi koymuşlar mesela indirdiğiniz bir divx preview etmek için on saat kasmanız gerek kalmıyor direk sağ tuş ve preview geri kalanını o hallediyor. Otomatik search özelliği iyi olmuş. Zaten silinnen herşeyi tekrar indirmeyi başardım (ne azimliyim ben be)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Kazaa Lite'dan film indiriyordum ben de. Neyse 3-4 saat sonra kapattım bilgisayarı, akşam açtım, makineyi adam gibi kapatmama rağmen scandisk çıktı. (WinXp var)
O arada telefon falan çaldı geldiğimde girmiş windows'a. Açtım Kazaa'yı, bi baktım download yok.
Belki scandisk "bu dosyanın boyutu olması gerektiğinden küçük. silerim kardeşim ben bunu!" demiştir? :-)[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

bence lite a geç hemen lakin auto search bilem var. :)[hline]Eeht, 07 May 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ayıdan post gavurdan dost olmaz.
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...