Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Delos ile Arena arasındaki fark

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Xigenon serverında 58 lvl paper mage Orc'um. Bu gece saat 03.00 suları, yine 58 lvl bir buuffer arkadaşla Delos'a gittik. Amaç belli; Abyys çıkarmaya çalışıyoruz. Humanlar da orada takılıyor o anda. Biz kendi işimize bakarken adamlar birden saldırmaya başladı. Saldırdı dediğim, akıllarınca eğleniyorlar. Yanımdaki arkadaş çok sağlam olduğundan, yediğim nova da bile yatmadım. Adamlar 2-3 vuruşta indiler yere. Bu böyle yaklaşık 2-3 saat sürdü. Onları yatırıp tekrar Abyss kasıyoruz, kalkan saldırıyo, gene yatıyorlar ve biz yine işimize devam ediyoruz. Bu arada konuşmaya çalıştım arkadaşlarla. Bu şekilde bir sonuç alamayacaklarını, boş yere hp harcayacaklarını söyledim. Ancak hırs yapmış olsalar gerek ki, 5-6 kişi toplanıp saldırmaya başladı. Yine başarılı olamadılar.
Burda anlatmak istediğim şey, "bakın ben ne kadar güçlüyüm, tek başıma 6 Human kestim" gibisinden bir gerizekalılık değil elbette. Çünkü 1500 buffla 58 lvl bir paperı yatıramayan arkadaşların lvl ı 55 den daha yukarıda değildir. (Novacı hariç tabi :)... ) Yüksek lvl bir karakter de zaten oraya gelip böyle bir densizlik yapmaz. CZ' de Orc keserek np kasar. Bu bahsettiklerim, henüz Cz'ye gidemeyecek kadar civciv, ama bir şekilde Orc kesip egosunu tatmin etmeye çalışan çoluk çocuk takımı. Nasıl olsa ne xp kaybediyorlar ne de np.
Velhasıl arkadaşlar, şayert canınız doğrudan dövüşmek istiyorsa, bunu yeri Delos değil, Moradon'daki Arenadır. Gidersiniz oraya, stressinizi atana, yada egonuzu tatmin edene kadar dövüşürsünüz. Ancak Delos'a geldiğinizde, oranın bir arena olmadığını, gelenlerin item kasmak için geldiğini ve 30 yaşındaki adamların yukarıda bahsedilen çoluk çocuk saçmalarıyla uğraşmak istemeyeceğini anımsayın lütfen...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnuriaAlptekin, 06 Aralık 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
30 yaşındaki adamların yukarıda bahsedilen çoluk çocuk saçmalarıyla uğraşmak istemeyeceğini anımsayın lütfen...

Bana çocuk mu diyon sen bakim?Ben areneda kasmam abysde hem abys hem ekşın yaparım orada bana kiralık katil derler güçlü lvli biri çağırır 500k verir ortalkıktaki, insanları temizle der temizlerim söledikleri yatar diğerleri kasar.[signature][hline]Eğer knightonline oynuyosan,bu dünya sana hiç bişi kazandırmaz.
Sarsie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 06 Aralık 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
said:
30 yaşındaki adamların yukarıda bahsedilen çoluk çocuk saçmalarıyla uğraşmak istemeyeceğini anımsayın lütfen...

Bana çocuk mu diyon sen bakim?Ben areneda kasmam abysde hem abys hem ekşın yaparım orada bana kiralık katil derler güçlü lvli biri çağırır 500k verir ortalkıktaki, insanları temizle der temizlerim söledikleri yatar diğerleri kasar.

imzan hoş olmuş (ne alaka diye sormayın bnde bilmiom:D:D)[signature][hline]Nick:Rodrigueztr
Level:59
Server:Ares
Karakter:Arch mage
Irk:Human
Sosyal ağlarda paylaş

bende kıl oluyorum olaya ama bazende yapmak gerekiyor solide cikiyorduk aresde 2 mage +60 orda human varsa dogal olarak kesmek zorunda kaliyoruz cünkü novalar birbirimize geliyor o olaya bende tavim kendimden dolayi söylüyorum xigenonda 62 lvl paper archerdim kospda vardi acikladim zaten ama abysde hic bi zaman orclara acmadim ne zaman arkadaslar uzak durun bakin 62yim ugrasmiyim sizle para lazim dedigimde heheheh noob laflarini duydum lvlle hava yapmak icin söylemiyorum bunu asasin olsam bi tanesini sag koymazdim zaten adamlar dalip beni kesince uyariyorum sora 2 3 gidiyor böyle insan sabri bi yere kadar kospu acinca hileci eziqsin sen laflarini duyuyorum gelin diyorum 1vs1 yapalim arenada kim eziqmis görelim oda yemiyor bide adam geliyor 1 kere kesiyor bp ile sora char degisiyor ben orc birakmiyorum kesmedik adam bana pm atiyor gelirim bp ile rahat dur gel dedim o arkadasda yerden kalkamadi sora yani kati alan taraf direk daliyor diger irka yapacak bi sey yok eskiden korkudan abyse gidemiyom dalarlar 1 düser kasmak zor diye simdi o iste bitti exp kaybedildigi zaman gittigimde human warior ve 1 bp önüne kim gelirse kesiydu sorada dalga geciyordu anlican güclü olan kazaniyor[signature][hline]nick: ::buro::
clan:reaction
server:ares
lvl:1
np:100
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

Bana çocuk mu diyon sen bakim?Ben areneda kasmam abysde hem abys hem ekşın yaparım orada bana kiralık katil derler güçlü lvli biri çağırır 500k verir ortalkıktaki, insanları temizle der temizlerim söledikleri yatar diğerleri kasar.

Abi beni kesme plzzzzzz[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, anlatmaya çalıştığım şey bunların dışında. 48 lvl adam da bana eziksin sen dedi ama bunu ciddiye alıp da arenaya çağıracak değilim. Yani bunun yeri orası değil demeye çalışıyorum. Fazla da detaya girmek istememiştim ama, örneğin bir human arkadaş da vardı aynı saatlerde. O 3 saat boyunca hiçkimseyle uğraşmadan sadece item kastı. içerde human bırakmadık ondan başka. Adam 3 saatte sadece 2 kere yattı. O da densiz bir Orc gelip pat diye adama vurduğu için. Durumu anlatıp o çocuğa saldırmamasını istedik. Bir başka örnek de, alan atan 2 human arkadaşa söyledik, dikkatli olun diye, onlar da alan atmaktan vazgeçti, 15 dakika sakin sakin kastık. Bu örnekler de var tabi.
ilk yanıtlayan arkadaşa birşey söylemiyorum. Zaten sıkıntı bu ve bunu gibilerden kaynaklanıyor.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Velhasıl arkadaşlar, şayert canınız doğrudan dövüşmek istiyorsa, bunu yeri Delos değil, Moradon'daki Arenadır. Gidersiniz oraya, stressinizi atana, yada egonuzu tatmin edene kadar dövüşürsünüz. Ancak Delos'a geldiğinizde, oranın bir arena olmadığını, gelenlerin item kasmak için geldiğini ve 30 yaşındaki adamların yukarıda bahsedilen çoluk çocuk saçmalarıyla uğraşmak istemeyeceğini anımsayın lütfen...
yuzde birmilyonla katılıyorum sana.[signature][hline]id : Erdem17
Server : olympia
lvl : 41 Priest Karus
np : 50
Clan : Letha
Manner : 67
Sosyal ağlarda paylaş

bence olaya bide diger tarafdan bak orası 2 ırk için küçük hatta bazen bi ırk içinde bence o yüzden dir ki, o alan içinde savaşmak öldürmek serbest, bence çok dogal . gücü olan
spotu alır ,o kadar kardeşçe yaşarsak oyunun zevki kalmaz
sen orc ben insan ve abys dar .ya sana ya bana!
(bazen insan larda delirtiyo katil ark bence işi iii bulmuş)
Sosyal ağlarda paylaş

eziklik lvlle itemle olmaz eziksen eziksindir (lafim sana deil anuria) az önce adamin 1i ne kadar dogru ne kadar yannis we+3 satmaya calisti noob dedigimde 66 lvl adamim war dedi :lol:

abysste bir birini kesme muhabbetine gelince kesilenlerin hirs yapip yine yine geleceklerini bilmek icin kahin olmaya gerek yok baska bir servere gecip orda devam ederseniz isinize bu korkup kactiginiz anlamina gelmez vaktinizi coluk cocukla harcamamis olursunuz ^_^[signature][hline]::Ujio::

lütfen poliyi karizmadan da atmayin yoksa human olacak :(

[Bu mesaj NightHunter666 tarafından 06 Aralık 2005 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[quoteEğer knightonline oynuyosan,bu dünya sana hiç bişi kazandırmaz.
Sarsie

AHAHAHAHAHA AHAHAHAHAH Sarsie süper adamsın sen ya AHAHAHAHAHAHA. Cümleye bak ya başlangıcı ile sonu bambaşka off off
Açılın Sarsie geliyor![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...

[Bu mesaj bilinc tarafından 06 Aralık 2005 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide şöle bişi war.. bazen içeri giriosun sadece karus ya da human oluo..geleni indiriolar..zemin katta isen daha yanıp sönerken yani bismillah demeden( :D ) dalıolar..ben genelde öle olunca oturuorum eninde sonunda bıkarlar die..adamlar bıkmıo da :D gücümün yettii kdrı ile kesiorum mesela..hani gözdağı werme olayı ;) ama adam bu sefer party kuruo abartıp..herkesi keselim bilmemne die gaz yapıo :) sadece yazık diorum ne diim..cz war ..hani NP yok dielim..arena war..nie ille delos?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Para kasmak icin abysse gitmem ama bi aksam cok sikilip gitmistim. Gene sizin dediginiz gibi yuksek lvl bi warior onune kim gelse kesiyor. Adama mesaj attim beni kesme ben sana bulasmicam sadece suradaki 3 solucan benim die sallamadi daldi

O saatten sonra adamin yanina gidiyorum bi kez vurup oturuyorum . kesiyo geri gidiyorum bi kez vurup oturuyorum adam sikilip deli olana kadar kesti beni sonra o bana yalvardi tamam nolur yeter saldirmicam sana die nitekim sarsie gibi bi eksin olayimiz olmustu ole keske ss alsaymisim. Adam en son katta orclara bagiriyodu bu adama sakin saldirmayin tek basina o kalsin kessin su kosede die
Sosyal ağlarda paylaş

Değişik bakış açıları ve çok hoş yorumlar olmuş. Saçma sapan yazan bir iki kişiyi saymıyorum tabi. Bu gece yine gittik. Yine ilk önce efendi efendi abyss kastık buffer arkadaşla. Yine aynı şey oldu. Birileri gelip durduk yere vuruyor. Yatıramıyorlar da, sinir oluyorlar. Vuranı indirdim yine. Sonra sizlerin yorumunu anımsadım. Bi action da biz yapalım dedik. Buffer arkadaş diğer karakteri olan 60 lvl mage ile girdi bu sefer. Beraber novayı infernoyu vs yağdırdık içeri. Hoş değildi belki ama, sakin sakin item kasan çocukları da harcadık arada. Yaklaşık 2 saat kadar içeri tek bir Human giremedi. Parti yapıp geldiler, yine ı-ıh. Yalnız birisi vardı. Herkesi en fazla 2 vuruşta yatırmama rağmen, o adama en az 6 kere vurdum. Çok zor yattı. Lvl sordum, 61 miş. İyi sohbet ettik bir süre. Ardından Humanların sağlam olanları geldi. işte orda ortalık panayır yerine döndü. Kimin kime vurduğu belli değil. Bir ara kafamı kaldıramadım neredeyse. Epey dengeli gitti yani, herkes sürekli olarak yattı. Adamlar yüksek lvl olduğu için olsa gerek, yarım saat sonra gittiler. Biz yine diğer kalanları kestik. Ve az önce Luferson'a döndüm.
Şimdi sonuç ne? 5 saatte sadece 3 abyss, 2 kere komple tamir parası, yaklaşık 2 milyonluk pot... Ama kabul ediyorum, bu sefer biraz eğlendim. Fakat yine de gereksiz ve salakça buluyorum :)[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...