Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Armor ne gitmeli

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Armor'un en kralını buldum :) Cyrstal Wall

Level 17 Cold büyüsü ve bu büyüyü yapınca 15 sn gibi bir zaman boyunca kristal bir duvar içine alınıyorsunuz ve yaratıklar vursa nile canınız gitmiyor :) Sabah açtım BLack Tiger'a düz ok attım 4-5 kez vurdu ama canım gitmedi :)

Baya iyi ya ama hareket edemiyorsunuz dibinizdeki lootu bile alamıyorsunuz.Spearlar için tavsiye edilmez ama Archeryler için süper bence[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Cyrstal Wall'in şimdi tekrardenedim ve tam olarak şöyle çalışıyor;

Level 17 Cold büyüsü yapınca çevrende buzlarla kaplı bir duvar oluyor.Bu duvar sadece fiziksel attackları engelliyor.Büyü her saniye 5 Mana yiyiyor ama alınan darbeler manadan düşüyor.

Yani şöyle diyelim bu büyünün zamanı yok.İstediğin zaman bitirebilirsin ama deli gibi Mana Potion içmek gerek :)

Black Tiger üzerinde denedim şimdi Tiger 55-59-290 şeklinde vurdu hepsi Manadan düştü.Bir Archery için en önemlisi Mana dersek feci yiyiyor.Ama 3 Black Tiger'i gıdım can almadan 5 220lık poti içerek öldürdüm :)

Büyük Bosslarda iyi gidebilir.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...