Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik.com, yonja grubu açıldı.

Vodan

Öne çıkan mesajlar

Bir başka threadde konuşuldu ve böle bi grup kurma konusu gündeme geldi.
Ben yonja da accountu açtım arkadaşlar. Paticik grubuna girmek isteyenler email adreslerini p.m atsınlar ben listeye ekleyim.
Paticiği anlatacak bir resim aradım t-shirt threadlerinden birinde
horace nin t-shirtler için yapmış olduğu albüm bannerinda da bulunan kediyi uygun gördüm henüz izin almadım fakat izin vermemesi durumunda kaldırırım. p.m atma olayınada girişiyim bir yandan gerekli izin için.

Hadi bakalım.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Chat yapmışız gibi olmuş ama walla chat yapmadık :P

Ya biraz cins bi sistemi var seni ekledim ben mesela ama ben listede görünmüyodum sonra kendimi ekledim şu an seni göremiyorum listede
dahaöncede ark.larla oldu böle ertesi gün fln düzeldi kendiliğinden heralde düzelir yine.

İstila edebiliriz eet =)[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

alakasi yok evli bekara yarar yaramaz..
yonjaya kiz bulmaya gidiyorsaniz yuh zaten...
ben eski dostlarimla irtibati kaybetmemek icin gidiyorum.. Ole bir siteydi taki tiki genclik basana kadar..[signature][hline]a.k.a. Sharez
Give me the strength to be what I was and forgive me for what I am.
Sosyal ağlarda paylaş

baştan söliiimm

yok o kızı ilk ben gördüm
yok bu bana sulanıyor sen başkasını al

die birbirmizin manitalarına sulanmak yok!![signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

"bırakın onu o benim karım! ona sadece ben tecavüz edeblirim!"
Tecavüzcü Coşkun - Kahpe Bizans[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir arkadaş sitesi.
Kız tavlamak için girenlerde var ama genellikle bu tip insanlara rabet olmuyor =)
Arkadaşlık muhabbet vs için girilir genelde. Ayrıca eski arkadaşlarıda bulmak mümkün ilkokul orta okul lise ark.larınızı arayıp bulabilirsiniz. (tabi arkadaşlarınızın daha önceden üye olmuş olması gerekmekte)

Buradan siteye girebilirsiniz. Lütfen üye olmadan beni ekleyin diye p.m atmayın olmaz mümkün değil =)[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...