Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa manager 2006 ne zaman cıkıcak...

Hickman

Öne çıkan mesajlar

Onun adı Total Club Manager olmalı bildiğim kadarıyla. Sana tavsiyem de onun yerine FM 2006 al çıktığı zaman. Hatta bunun 2006sı yerine FM2005 de alabilirsin. EA Sports futbol maçı izlememiş zaten hayatında. Rezaletin adı diyorum. Futbolda PES'ten, menejerlikte de FM'den şaşma...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

menejerlikte hala total clubın daha zevkli olduğunu savunuyorum..ben çünkü renkli ve baymayan menü,hızlı ilerleyen sistem ve stadyum gibi ıvır zıvırlarla uğraşmayı tercih ediorum[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

Bence FM çok gerçekçi. Hele rezil Fifa motoru yüzünden kale ağzında, boş kaleye topu dışarı atan oyuncular yok mu total club managerda çok gıcık oluyorum. Oradaki pozisyonlar ve gollerle kıyaslarsak kat kat daha gerçekçi bence FM[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer maç içi olayları sizin için önemliyse FM derim.

Eğer külüp yönetmek isterseniz Total derim :)

Total genel olarak daha iyi ama gerçekçilik bakımından FM'yi asla geçemez[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

saolun arkadaşlar ben zaten amigadan beri Cm yani Fm hastasıyım ama mesela managerlik oyunlarına ilk adımı pc de Premier Manager 97 ile attım.hala da çıkan bütün managerlikleri oynamayı severim az veya cok.Bencede managerlikte FM futbolda PES ama çıkış tarihini merak ettim yazan olmamış galiba
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...