Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En bağımlılık yaratan oyun?

jacabo

Öne çıkan mesajlar

tamam onlarınv erdiği zevk ayrı, zaten dikkat edersen Mytharria dewmişim, yabancı bir shard, ayrıca RP shard ı, ani shard ın mantığı en kısa sürede 7x charını yap, zengin ol herkeis kesip ün kazan sonra hakkında edit iddiaları çıksın değil (neden türkiyedeki serverları özetlediğimi düşündüm :)), karakterini geiştiriyorsun gene orda, ama RP olarak da, yani belirli RP testlerinden geçerek (bir kaç ay süren) belirli bir tanrının rahibi oluyorsoun, özelo güçlerin oluyorDU, kapandı server, şimdi Talamh Lore oldu.
Yani benim demek istediğim micro management oyunlarından aldığım zevki bi de orda yaşamıştım :)[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

Drsia sorun zevk meselesi deil
UO dan nefret ediyorum ben, ama öyle bi bağımlılık yapıyor ki, diğer insanlar ile oynadığından bir de yarışma söz konusu, rekabet var her dakika, yoksa UO bağımlılık yapan bir oyun diye iyi oyun demiyoruz, kim Civilization a yetişebilir?[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 24 Şubat 2003 01:29 tarihinde demiş ki:
bu soruya uo oynayıpta cevap olarak uo yazmayanlar entel takılalım ayagına sallamışlardır bişiler kesin
uo 1 numaralı bagımlılık yaratan oyundur

Kesinlikle katılmıyorum bu filrine, herhalde çok düşünmeden yazdın. Uo yu bene 1 - 1,5 sene civarı oynadım ve her değiştirdiğim shard da şartlar başta iyi sonra daha da kötüye gitmeye başladı. Rezaletin biri bin para oldu. Yani artık zevki de piç oldu. Ha bağımlılık yaratıyor evet ama belli bir süre sonra hızını kesiyor adamın. Evet ticaret vs filan zevkli, pvp de ki heyecanı başka hiçbir oyunda hissetmiyorsun falan filan. Ama bir yerden sonra rahatlıkla durabileceğin bir noktaya geliyorsun. Yani 2,3 gün çatla açma sonra rahatlıkla bırakabilirsin.
Ha ben geçen bahardan beri doğru drüst oynamadım belki ufak ihtimal en baştan güzel bir yerde belki oynarım. Oynamazsam da eksikliğini hissetmem.

Ama bir civ e geldiğinde beyin orgazmı yaşıyorsun resme ordaki satisfaction emotion'ı hayatında kaç yerde tadıyorsun sevgili forumdaşım.

Mesajımda ki argo kelimelerden ötürü özürlerimi iletirim ama söylediklerimin gerçek anlamını bulması için bu sözlerin yap-boz daki şeklini alması gerekiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

uo yu oynayıpda ama ole tam analamıyla newbie donemlerinizde deil sonradan hersey oturdukdan sonra kolay kolay bırakabılen yoktur bence anca zorunlulukdan bırakılabılıyor
bu tubıtak ara$tırmalarında kanıtlanmıs bıseydır ::)[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Bir anda bırakan var benim:) 1 sene kadar oside oynadım sonra baktim türk serverları açıldı. bende daha az lag ve kendi halkım diyerek türk serverlarında başladım. lanet olsun başladığım güne:P 5-6 ay dayanabildim. kendi halkım dediğim insanların yaptığı pisliklere. Bir gün bu sepepten dolayi direk uninstall yaptım ve bıraktım. tek sebeb budur başka yok. bi kaç ay sonra daoca başladım, halen devam etmekteyim (yarışmacı arkadaşlara başarılar):P

[Bu mesaj Soth tarafından 24 Şubat 2003 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla sevdiğim türden oyunlar kaliteliyse bana bağımlılık yaratır.Ama son zamanlarda Battlefield,Ultima Online,DAOC gibi oyunlar bağımlılık yarattı.Hele playstation da tony hawk's pro skater 1 i oynadım normal duruken sanki kaykayda dönüyormuşum gibi geliyor.Bilgisayara 4. yü alıcam ve görücem[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

emülatörün tam adı connectix virtual game station. ama connectix firması artık bunu geliştirmiyo. nerden bulabileceğini bilmiyorum, arıycaksın... ama onun yerine epsxe kullanabilirsin. pek çok oyunda cvgs'den daha iyi sonuçlar veriyo. buralarda bi yerlerde yazdığım bi epsxe guide olcak. forumda aratırsan bulursun.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim uo'yu bıraktığım halde bile başlamamak için zor duruyorum. Canım sıkılınca elim istemeden de olsa uo cd'sine yüllemek için gidiyo. Zor tutuyorum bazen...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...