Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vokal aranıyor

elvyn

Öne çıkan mesajlar

çaldıgımız tur hard rock/heavy - thrash metal arasında değişkenlik gosteriyor. joe satriani metallica megadeth jimi hendrix iron maiden, olursa led zeppelin seyrinde gidecek olan bir grup bu. yaş olarak 89 -90 lı kişiler olursa guzel olur. çalan kişiler -ehem- enstrumanlarına gayet hakim o yandan bi sıkıntınız olmasın. biz sadece iyi bir erkek vokal arıyoruz. okudugunuz icin tesekkurler :)
Sosyal ağlarda paylaş

elvyn saydığın gruplar yerine biraz daha geleceği olan şeylere örneğin industrial gibi tarzlara yönelirseniz ileride acayip prim yaparsınız .

Şuan türkiyede bu tarzları yapan gruplar bir elin parmak sayısı kadar yok ama gitar kurslarında bile metallica şarkıları öğretiliyor .[signature][hline]I can perfect your gothic dreams...
Sosyal ağlarda paylaş

o dinleniyor diye muse bilmemne calacagıma sevdigim şeyleri çalarım daha iyi. yok yani oyle piyasa kaygısı.

ha muse indisturial yapıyor anlamı çıkmasın. çok sevmiyorum rammstein falan fıstık.

[Bu mesaj elvyn tarafından 03 Aralık 2005 22:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 03 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
o dinleniyor diye muse bilmemne calacagıma sevdigim şeyleri çalarım daha iyi. yok yani oyle piyasa kaygısı.

ha muse indisturial yapıyor anlamı çıkmasın. çok sevmiyorum rammstein falan fıstık.

[Bu mesaj elvyn tarafından 03 Aralık 2005 22:28 tarihinde değiştirilmiştir]

Piyasa kaygısı diyorsunda metallica falan sana gitar kurslarında öğretiliyor diyorum ve bir elin parmak sayısı kadar industrial/gothic gruplar yok diyorum sen baan piyasa kaygsı diyorsun . Metallica , Nirvana v.s.. gitar öğrenen kişilerin ilk çaldığı tarzda şeyler(genel olarak ) . sadece piyasadan farklı şeyler yapıp ortamın kalitesinin artması için bir tavsiyede bulundum o kadar .

çalışmalarınızda şimdiden başarılar ..[signature][hline]I can perfect your gothic dreams...
Sosyal ağlarda paylaş

metallicanın dinleniyor olması başka, metallicanın piyasa olması başka. gitar kursunda metallica ogretilir cunku genel olarak sevilir metallica. ha sen o listeden bir tek metallicayı goruyorsun birşey diyemem, kaldı ki seviyorsam piyasa da çalarım. nedir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

89 80 lı haaa vaybe para olunca oluyo demekki. bende iyi böğürürüm bu arada. ama izmir deyim nıhahaha!

Ekleme: bence bilmemkimlerin izinde yol alacağınıza kendiniz bişiler üretin.Şimdi parça yaparken şu şunda bole yapmış bu bunda bole yapmış falan derseniz olmaz öle. ;)
[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - ! - DIABOLICAL

[Bu mesaj GM_Eldarduil tarafından 04 Aralık 2005 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...