Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden bu kadar aptalsın telekom?

kickass

Öne çıkan mesajlar

Geçen ayı 5.8 küsür GB trafic ile bitirdim. ( kotam 6GB)
bakın şimdi ne olmuş

Bu şerefsizlerın amacı ne 20 YTL fazla tokatlamak mı ? bu aykı 2GB ı geçen aya ekleyip bu aydan -2GB düşmek fln ne ya bu saat 3 aptal oldum bi milyar tane küfür yazmak istiyorum burayada gerek yok hepsini haykıra haykıra söledim.

Allah yardımcımız olsun bu telekom ile.[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
Zopik, 20 Ekim 2005 01:39 tarihinde demiş ki:
Gamze Özçelik vidyosu ile tatminkâr dakikalar dilerim sana.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 04 Aralık 2005 03:06 tarihinde demiş ki:
hesap kesim tarihi? ayrica ne farkediyo? yani gecen aya yazmislar, bu ayki 2gb'ni. sonucta bu ay her halukarda 4gb kullanabilecektin...?

6GBa kadar para ödemiyorum şuanda 8GB parası ödemek durumundayım yani 20YTL fazla
banada koymaz bu para sanada ama neden böle birşey yaplıyor?

destek hattını aradığımda erenköy müdürlüğüne zırt zırt zort zort hiç çekemem o pisliklerinin suratını nabıyım vericez[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
Sosyal ağlarda paylaş

destek hattı bi halt yiyemiyceğini sinirli bir tonda belirtti zaten şimdi müdürlükle konuşup ilgisizlik karşısında hiç stes olamam[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
Sosyal ağlarda paylaş

Türk=|Telekom
Aradaki kafam oluyor. Ruh halime göre =) =( gibi şekiller alabiliyor. Ama TT saolsun genellikle =(
[signature][hline]My Deviants | MSN:[email protected] | a Tale that goes on | Benim biraz oynanmış halim
11 Kasım 2005 - Therion @ Yenimelek

[Bu mesaj Silmarwen tarafından 04 Aralık 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evde hiç olmadığım ağustos ayında 4.5 GB dl gözükerek bir kazıklama efsanesi oldu telekom benim gözümde. Ailecek giriyoruz.[signature][hline] Evvel zaman içinde kalburmu ne işte neyse
ayayekokocambo, prawler'ın kız araması üzerine demiş ki:
bilader sevişelim?

Sonra Prawler şöyle cevap vermiş:
olmaz

ama ayayekokocambo vazgeçmemiş ve demiş ki:
pls?

We Prawler bir teklifi daha geri çevirmiş:
ı ıh

[Bu mesaj Muhallebi tarafından 04 Aralık 2005 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sana önerim gidip olay çıakrtman. Habersiz şekilde kotalıya çevirdikleri ve 62 milyon ödemem gerektiği durumda ben gidip iyi olay çıkarmıştım. Sonuçt standart kotalı ücreti ödedim o ay için. Eğer elinde kanıtlayabileceğin bir şey varsa durma hiç. (O -2 gayet iyi bi kanıt bence :)) En azından şansını dene.[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...