Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklemelimiyim?

ginaly

Öne çıkan mesajlar

fede said:
olm ben bu kişisel bölümünde savunduum şeyi gene savuncam. kızlardan tırs. ama onları çok sev ( sevilebilecek biriyse tabi ). eğer birini çok seversen o dünyanın en güzel insanı olur (bkz.natalie )
kızlardan çok büyük darbe yememe kuralları

1.İyice sevdiğinden emin olmak için fedakarlık yapabileceğin şeylerden yavaş yavaş başla ve bunları değerlendir.

2.Sevdiğine (çıkmak manasında kullanmıyorum dikkat ) kanaat getirdikten sonra alttan alttan direk söylemeden ısıt ve kendine aşık ettirmeye bak

3. Kız naz yapıyosa yavaş yavaş geri adım at ama hızlı değil. birden kaybetme ihtimali de var çünkü.

4. kız son hamleni yerse işin en kolay kısmı. NİKAH DAİRESİ mi desem artık ne desem..

5. kız 3teki hamleni yemezse sen kafayı yemeye başla. Ferdi Tayfur öneririö iyi gidiyo. şaka tabi. Geç kızın karşısına restini çek. Böle böle seni seviyorum de. Bana inanman için ne istersen yaparım de. köpeğinim ayaklarına yat. kız %90 bu hamleden etkilenecektir. bu hamleden sonra yavaş yavaş 3. maddeye dön ( 2 ay içinde filan )

yukarıda yazılanlar ginalynın durumu içindir. Denemeye kalkarsanız müessese mesuliyet kabul etmez[signature][hline]Anywhere but Nowhere..

HİTCH misin mübarerk ya
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
ginaly said:
üffff.... lan keşke karşımda böyle bi problem yerine integral problemi olsaydı:(
en azından onu çözdüğümde tüm doğruları bana gösterirdi....

BU NE LAN GERİZEKALI AHAHAH.

ginaly bu nasıl bir yaklaşımdır ben bile çözemedim matematik seni affetmeyecek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...