Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklemelimiyim?

ginaly

Öne çıkan mesajlar

said:
ginaly, 25 Ekim 2005 22:41 tarihinde demiş ki:

o da tamam bekle, belki bir gün diyor...

Yani diyor ki;
"Dur şöyle ben bir ortama bakaytım, peşimde olan var mı yok mu kontrol edeyim.Eğer varsa senden daha iyisi ona koşarım. Ama eğer yoksa mecbur seninle çıkarım"[signature][hline]Acıların Patisiyim...
Siz Bana Bakmayın, KendiKendime Post Kasıyorum....

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oper, 25 Ekim 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
bak şöyle yap:

onu bekliyomuş gibi yap ve karşına çıkan tüm fırsatları değerlendir..bunu gizli yapmana gerek yok.. zaten eger o seni seviyosa seni kıskanacaktır, sahiplenmeye falan başlıycaktır.. yani kuş kafese girecektir.. :)

kesınlıkle katılıyorum[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 26 Ekim 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
kesinlikle bekliyim falan deme. ya da şunu düşün beklemeden önce: benim onu 5 yıl beklemem için o ne yaptı? hı. karşılıklı olucak bazı şeyle değil mi ama?

sende haklısın...[signature][hline]dreams make the future, but the past never lies...
Sosyal ağlarda paylaş

ya kımse onun acısından dusunmuo yalnız belkı cekındığı aydınlanmasını bekledığı seyler wardır
ya da en azından senın we kendısının hıssettıklerınden emın olmayı beklıycektır
dırek suclu yapmıslar kızı belkı soru ısaretlerıyle baslamaktansa beklemek daha mantıklı[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
cok sewmek ama cok gerçekçı olmak lazım...
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

ya 2 taraf acısından da bakmak lazım ü
kendı dusuncenız beklememek olabılır ama dırek suclayıcı konusmaya da gerek yok benceeee[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

famy umarım öyledir...
eğer gerçekten aydınlanmasını bekliediği şeyler warsa sonuna kadar beklerim.
ama aksi bi durum warsa buna rağmen beklenirmi???
problem burda zaten
ve bunu ona sorduğumda cevap wermekten kaçınıyo...[signature][hline]dreams make the future, but the past never lies...
Sosyal ağlarda paylaş

bekleme abi..
ne beklicen ya..
gelecekse gelir..
çok düz olması kıllandırmasın seni..çözüm kesin mi eet?
döneceği zmanda buyur içeri gel dersin yada şaşırısn yada aaa olursun ama bunun olma ihtimali düşükse buna göre davranırsın..
arada da gereksiz yere kendini harcamazsın..
sana diyeceğim son cvp budur..karar elbette ki senin..[signature][hline]tanidigim en buyuk sürtük kaderdi..

malik dixon

[Bu mesaj malik tarafından 26 Ekim 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

GEREKSIZ yere kendını harcıycanın dusunuyosan malık gıbı zaten hıc sewmemeıssın demektır tabı ozaman da beklemene gerek yok
ama hıssedersınn beklemen gerektığınıı[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

tabı karar senın ben kafanı karıstırmak ıstemem ama beklemez ceker gıdersen de sonra o gelır bekleseydın cok gusel olcaktı derse oankı pışmanlık da onemlı[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

famy
insanın sevmesi kendini harcadığını görmesine engel teşkil etmez..günden güne tüketiosa kendini illa biz sevioruz lan diye uğraşıoda bi netice alınmıosa en azından kendini düşünebilmeli yada sevdiklerini..o işi orda acı da çekse bırakabilmeli..çünkü bölesi daha risksiz olacaktır ve daha ii oacalktır..

hayır biz bekledikte ordan bilioruz:),tabi kişisel tercih meselesi..[signature][hline]tanidigim en buyuk sürtük kaderdi..

malik dixon
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben beklemedım bılmıo olabılırım ama amacım kafa karıstırmak falan dııl sadece bu da baska bı bakış acısı
oylamayı kendı ıcınde yapmalısın herkesın fıkrı bıyana sen kendı hıslerınle hareket et bence onlar senı doğruya gotururr[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...