Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklemelimiyim?

ginaly

Öne çıkan mesajlar

yaklaşık 9-10 senedir bi kızı tanıyosunuz...
ii de arkadaşsınız,
fakat birden (nası olduğunu bilmiyoruz orası muallakta) ona aşık oluyorsunuz...
derdinizi anlattığınızda size inanmadığını söylüyor
inanana kadar yıllarca beklerim ve inanman için herşeyi yaparım diyorsunuz...
o da tamam bekle, belki bir gün diyor...
sizce beklenirmi???[signature][hline]dreams make the future, but the past never lies...
www.zuhaha.cjb.net
Sosyal ağlarda paylaş

bak şöyle yap:

onu bekliyomuş gibi yap ve karşına çıkan tüm fırsatları değerlendir..bunu gizli yapmana gerek yok.. zaten eger o seni seviyosa seni kıskanacaktır, sahiplenmeye falan başlıycaktır.. yani kuş kafese girecektir.. :)[signature][hline]cuytherock bir zamanlar burdaydı
Sosyal ağlarda paylaş

zaman kaybı bu kızı beklemek[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ginaly, 25 Ekim 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
yaklaşık 9-10 senedir bi kızı tanıyosunuz...
ii de arkadaşsınız,
fakat birden (nası olduğunu bilmiyoruz orası muallakta) ona aşık oluyorsunuz...
derdinizi anlattığınızda size inanmadığını söylüyor
inanana kadar yıllarca beklerim ve inanman için herşeyi yaparım diyorsunuz...
o da tamam bekle, belki bir gün diyor...
sizce beklenirmi???

valla bekle ama 3-4 hafta filan bekle bu sürede kızı onu gerçekten sevdiğine inandırmaya çalış. şiir yaz, ne biliyim konuş, ikna et. olmadı tokatla...[signature][hline]bu ülkede yaşanmaz diyenler, bu ülkeyi yaşanmaz hale getirenlerdir. bu ülkede yaşanmaz diyenlerin suratına tüküresim geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ginaly, 25 Ekim 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
zarek ciddimisin yaw?
tokat olayı çözermi?
....
....
yok artık!!!

e tabi sinek küçüktür ama besleyicidir. son çare olarak deneyeceksin ama.[signature][hline]bu ülkede yaşanmaz diyenler, bu ülkeyi yaşanmaz hale getirenlerdir. bu ülkede yaşanmaz diyenlerin suratına tüküresim geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ginaly, 25 Ekim 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
çareden çok ümidi kestiğim an denesem....
al san bi problem daha:
ümidi kesermiyim:(

ibrahim erkalin emine un e vurdugu gibi tokatla havuza dussun. havuzlu bi yerde buluşun. daha önce de tavsiye edilmişti bu. düzgünce konuş kızla. de işte içimde bi umut oluyo sen böyle yapınca, lütfen işkence gibi bişey bu bi karar ver de. yok olmaz ben seni arkadaş olarak görüyorum derse bas tokatı düşsün havuza.[signature][hline]bu ülkede yaşanmaz diyenler, bu ülkeyi yaşanmaz hale getirenlerdir. bu ülkede yaşanmaz diyenlerin suratına tüküresim geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz uzaktan da olsa işin içinde olduğum için yorum yapayım:
değmez! sen kendin ol. büyük ihtimalle şimdi senin onun için yandığını tutuştuğunu ve senin peşinden sürüklene sürüklene geleciği düşünüyor. Tam tersini yap![signature][hline]Quisalan Elevas!
Our love, forever...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence önce kendinden emin ol bu benim aşkm olmalı çok mutlu olucaz diyosan mutlaka bekle çünkü hayatta elimize belli şanslar geçiyo belli dönüm noktaları oluyo ve bu fırsatlar çooook nadir çıkıyo karşımıza hayatının aşkıyla karşılaşmak inan çok zor ,elinden geleni yap derim ben...Tabiki boş boş bekleme onun için çabaladığını hissettir..[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...

[Bu mesaj Viskhii tarafından 25 Ekim 2005 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yaw dynun:(
gerçekten onun için değmezmi diyosun...
yoksa sadece beni yatıştırmak içinmi söylüyosun???

abi sen bişi diyosan mutlaka bi bildiğin wardır...
ama ne biliyim...
belkide bilkentin ortamı böyle yaptı beni....
olmayana ergi...
daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu???

acaba böylemi ??
zaten bunu bilsem ortada sorun kalmıycak...
ama beni arkadaşı olarak görmekten çok mutlu olduğunu,beni sevdiğini söylüyo, lütfen görüşmeye devam edelim falan diyo... ilginç bi sürünceme dimi???[signature][hline]dreams make the future, but the past never lies...
www.zuhaha.cjb.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ginaly, 25 Ekim 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
hadi yaw dynun:(
gerçekten onun için değmezmi diyosun...
yoksa sadece beni yatıştırmak içinmi söylüyosun???

abi sen bişi diyosan mutlaka bi bildiğin wardır...
ama ne biliyim...
belkide bilkentin ortamı böyle yaptı beni....
olmayana ergi...
daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu???

acaba böylemi ??
zaten bunu bilsem ortada sorun kalmıycak...
ama beni arkadaşı olarak görmekten çok mutlu olduğunu,beni sevdiğini söylüyo, lütfen görüşmeye devam edelim falan diyo... ilginç bi sürünceme dimi???

sürünceme evet. senin ondan hoşlanman hoşuna gidiyor belli ki. o bu durumdan mutluyken sen olamazsın. sonu kötü... bence boşver direk.[signature][hline]bu ülkede yaşanmaz diyenler, bu ülkeyi yaşanmaz hale getirenlerdir. bu ülkede yaşanmaz diyenlerin suratına tüküresim geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...