Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resimlerdeki adamlara dikkat edin!!!

_boyogullari

Öne çıkan mesajlar

1-) "Bir mage neden Attack power scroll kullanır?" bunu sorarım.

2-) Assassin in senden daha hızlı koştuğunu bilmediğin için yediğin bütün dmglar sana macroymuş gibi gelir

3-) Minor + Hp pot + Vuruş yapmak KOSP a giriyorsa ben bu oynunu bırakıyorum.

Teşekkürler.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza insan aşağılamaya niye bu kadar heveslisiniz. atack scroll bende bi halta yaramayabilir ama arkadaşın biri ufak bi item karşılığı 22 tane vermişti. 30olmadığı için satamadım boşa durmasın dedim bitene kadar kullanıyorum. ikna oldunmu[signature][hline]Name: beyogullari
Clan: Turkishtown
Class: arch mage
Nation: el morad
Server: ares
Np : Kasıyorum işaret çıkacak:D
Sosyal ağlarda paylaş

2.ye cevap asasın hızlı koştuğunu bilmiyoruz biz:D dün başladıkta abi. yaa valla inanamıyorum. murtaza senin bu gibi konuşlmalara engel olman lazım ama sen yapıyosun[signature][hline]Name: beyogullari
Sosyal ağlarda paylaş

Ya soru sorunca niye aşağılamış oluyorum ben anlamadım ki?

Niye Attack Scroll kullandın diye soru sordum bu kadar basit.

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Attacklarını ve bunların arasına sıkıştırılmış skill ler vurulduğu zaman öyle dmg lar çıkıyor o yüzden 2. şıktaki yazıyı yazdım.[signature][hline]The time of my defeat is through
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 02 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
attack scroll magelerde asanın gücünü arttırıyor
özellikle lightningler için ideal ;)
mageler sweeping poisonu attack scroll olarak kullanıyorlar zaten :)
WTF ??!!?? ne mage i ne attack scroll u str mageden sonra en buyuk yalan bu olsa gerek[signature][hline]CamthalionTasardur
A_FEW_GOOD_MAN
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca bobert kesin koxp (kosp diil) kullanıyor.cz'dekiler bunu bilir,ayrıca daha önce yazdım şu an banlılar monsterkill falan,şu an yazıyorum K.A.N.U.N,::infi:: ve shanks ta koxp kullanıyo..aha yazıyom onlar ban yiyücük bigün.[signature][hline]Binboa ormanı gibi lan burası...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 02 Aralık 2005 14:45 tarihinde demiş ki:
Murtaza yanılıyosun..ya da sende koxp kullanıyosun?çünkü koxp'un belirgin özelliğidir minör ve health.

Heh, bi bu kalmıştı zaten.
HP pot basarken minor kullanıp vuruş yapmak bi program sayesinde oluyor di mi?

O zaman bundan sonra Minor kullanmasın hiç bir assassin. Durup dururken KOSP kullanıcısı diye damga yemeye ne gerek var?[signature][hline]The time of my defeat is through
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

kosp kullanıorsa assas ilk geldiğinde bir anda üst üste 4 dmg verebiliyor sonra 2 skill 2 de zr dmg alıosun gerisi normal sana kalıo bide benim bi arkadaşım koşarken 15 dururken 16 dmg verebiliyor yani çok bişey göremedim bu sslerde[signature][hline]
bu arada iice bi baktım giriş 3 dmg yani kosp mosp yalan normali o

[Bu mesaj wastyrx tarafından 02 Aralık 2005 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj wastyrx tarafından 02 Aralık 2005 14:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza bu ne yapsa yeridir. geçen melek olmuş uçuyodu cz de. adam kosp değil onlar dediya keselim hemen. ula konuyu açan benim kosp değil dediler ben ikna oldum sana nooluyo[signature][hline]Name: beyogullari
Sosyal ağlarda paylaş

ya boşver bunları beyoglu oluyo basen öle bana o gun bir sin bana iki pot arasında 7 vurus yaptı ama allahtan vurusları çok saglam degil yoksa uçmutum :D (lvl 63 warior beramus)[signature][hline]"Komşularından av kapmak aslanlara ayıptır, köpeklere değil.
dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_boyogullari, 02 Aralık 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
[spo1=bobert(alıştık artık)][/spo]

[spo2=NYchris'de şaşırdım][/spo]

[spo3=bu ahlaksıza dikkat][/spo]

[spo4=dedimya dikkat][/spo]

[spo5=buda yüzsüz][/spo]

benim artık canıma yettti bu makrocu adamlar. :(

Sen Warriorsun ama şunu anlayamadım. Warrior olupta skillerde nasıl mage skilleri oluyor.CVP pls
Sosyal ağlarda paylaş

benmi wariorum. önce bikere alttaki imzaya bakman lazım (arch mage) yani mageyim. bide resimlere ii bak beyogullari nick kimde. zaten şimdiki aklım olsa warior başlardım. deşme yaramı[signature][hline]Name: beyogullari
Sosyal ağlarda paylaş

Onlara asasin diil onlar archer bu 1.archerla oynayan bilir archer asasin gibi rahat minör basamaz çünkü deli gibi mana gider her skile zaten bu 2.ben mageyle koxp kurup warriorları çerez gibi doğrayanları da gördüm bu oyunda,koxp dediğiniz normal bişey diil,warrior human townda oturuyor ama alttan atrosa 1900 attack veriyo.ben bunu duymadım gördüm.ve emin olun bu ss'lerdeki playerlar kesin ve net(ny chris olmayabilir) olarak koxp vuruşları yapmışlar.diyelim sen kale duvarının ardındasın eleman koxp'u açıyo duvarın ardından 5'li leri çakıyo kafana..bunu da saolsun 1 orc archer savaşta yaşattı bize.Hem minör hem heal pot hem skill vurmak için arkada kompressörle mana verilmesi lazım..tabi şimdi eğer bobertin yada diğerlerinin fantezisi varsa(hadi gideyim cz'ye human bulayım hem minör hem heal pot basayım bide aynı anda 5'li ok çakayım demiş olabilirler) onu bilemem-nychris bu kapsam dışında..çünkü onun leveli 70 ve leveli bile bir çok şeyi yapmaya yeter.yani yanına koşup 5'li çakacak durumu var.ama bobertin büzük yemez.[signature][hline]Dön de bak aynaya hey:-p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 02 Aralık 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
Onlara asasin diil onlar archer

helal diyeyim sana :)
boberti NYchrisi aLuK4RD ı archer yaptın ya bravo
dün akşam light feetle kaçarken dibimde o damage leri verenler archermış demek : ))))
benim ekranda bu damage ler bu şekilde sıralı durmuyor tabi
arkadaş biraz ağır kalmış[signature][hline]R0Ad_RuNNeR
6y sin pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

bobert koxp değildir.

bobertin ss baktığımızda damage ler arasında dağlar kadar fark var biri 400 biri 250 biri 1000 vuruyor arrow showerda en falza 200 damage fark eder hadi bilemedin 300.burdaki fark 500 600 civarında.buda bunun koxp olmadığının göstergesidir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...