Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

Bence diğer derbilerin aksine çok zevksiz bir maçtı. Pozisyon fakiri ve heyecansız bir derbi izledim stadda olmama ragmen. Yenildiniz tabi sıkıcı olucak diyenler vardır aranızda. Alakası yok yenseydik de söylerdim sıkıcı oldugunu macın.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SavagE, 26 Kasım 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
said:
Theo, 26 Kasım 2005 10:55 tarihinde demiş ki:
said:
hellspe, 26 Kasım 2005 08:40 tarihinde demiş ki:
şansmı fener maca cıkmasn daha iyi :D
ben bu kdr diom

hakkaten cıkarlarsa 5 cikmazlarsa hukmen 3 :P

6 kasimi falan ne cabuk unuttunuz, biz gs yi gs nin en iyi fenerin ise en kötü zamanında jhonsonun gölüyle 1-0 yendik, ozaman spor yazarları ukalalık yapıp fener maça çıkmasın yok kale yerine pota taksın falan demişlerdi ama hepsine kapak oldu bi güzel :)

neguzel yazmisim be :) yine kapak oldu millete
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 25 Kasım 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
Milan maçını izleyipte böle böle yaparsak yeneriz diyosan sen ilk bi hava alıp geliceksin.
6 yabancı sınırı olan bir lig.Milan maçında 3 yabancı yok.Bunlar oyunun kilit isimleri denilicek nitelikte oyuncular.
Aurelio,Alex,Luciano
Sen Hakan Şükür le Seva yı bir tutup Kakaylada Necatiyi bir tutarsan sana Zeki Müren'den - Rüyalarda Bulusuruz adlı sarkıyı dinlemeni tavsiye ediyorum.
Milan'nın deplasman oyun anlayışı bellidir ( Her İtalyan takımında oldugu gibi ) Bakarsın adamlara - büyük maçlardan bahsediyorum - sahada uyurlar.Kimse takımın top oynadıgını falan görmez.Ama bir kontra 2 pasta gol..Sonra tekrar çekil deligine..Hop 2 pas tekrar gol.O yüzde Italyan futboluna kontra üzerine kurulu futbol diyoruz.
O yüzden Savunmasında pas ve hızlı top çıkarma özellikleri olan futbolcular barındırıyolar..
Hakan Şükür üzerine kurulu abes top şişirme oyununu sürdürdügü taktirde ikinci bir Fenerbahce - Milan maçı izlicez..
Ama bu sefer rolleri degişiyoruz siz bizim yerimize geciceksiniz biz milan olucaz..Şişirilen her alakasız top savunmamızdan kurucuya gecicek kurucudan Anelkaya ordan kaleyi gördügü an şut.Bu böle sürüp gidicek..

Seklinde yorum yapmısım maçtan önce..
Anelkanın karşı karşıya kaldıgı pozisyonlar gol olsaydı
3-4 farkı bulucaktı maç..Yorumlarım büyük ölçüde tutmuş diye bilirim.
"90 dakka tek kale oynadık yauvv" seklindeki GS taraftarlarıda
hızlı bi sekilde Zeki Müren'den - Rüyalarda bulusuruzu dinlesinler.[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."

[Bu mesaj Eternal tarafından 28 Kasım 2005 12:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nobre Cimbomun ..... Mucckk[signature][hline]oper, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde Hakansukurun 10 dk kızlarla ilgili 10 topic acmasından sona demiski:
olm senin sorunun mu var kızlarla?? istedin de vermediler herhalde.. ??
RabbiT, 20 Kasım 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Özentinin tekiyim ben sana ne
-------------------------------
Haumarush-Tauren-WArrior-Zaptiye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 28 Kasım 2005 11:57 tarihinde demiş ki:
said:
Eternal, 25 Kasım 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
Milan maçını izleyipte böle böle yaparsak yeneriz diyosan sen ilk bi hava alıp geliceksin.
6 yabancı sınırı olan bir lig.Milan maçında 3 yabancı yok.Bunlar oyunun kilit isimleri denilicek nitelikte oyuncular.
Aurelio,Alex,Luciano
Sen Hakan Şükür le Seva yı bir tutup Kakaylada Necatiyi bir tutarsan sana Zeki Müren'den - Rüyalarda Bulusuruz adlı sarkıyı dinlemeni tavsiye ediyorum.
Milan'nın deplasman oyun anlayışı bellidir ( Her İtalyan takımında oldugu gibi ) Bakarsın adamlara - büyük maçlardan bahsediyorum - sahada uyurlar.Kimse takımın top oynadıgını falan görmez.Ama bir kontra 2 pasta gol..Sonra tekrar çekil deligine..Hop 2 pas tekrar gol.O yüzde Italyan futboluna kontra üzerine kurulu futbol diyoruz.
O yüzden Savunmasında pas ve hızlı top çıkarma özellikleri olan futbolcular barındırıyolar..
Hakan Şükür üzerine kurulu abes top şişirme oyununu sürdürdügü taktirde ikinci bir Fenerbahce - Milan maçı izlicez..
Ama bu sefer rolleri degişiyoruz siz bizim yerimize geciceksiniz biz milan olucaz..Şişirilen her alakasız top savunmamızdan kurucuya gecicek kurucudan Anelkaya ordan kaleyi gördügü an şut.Bu böle sürüp gidicek..

Seklinde yorum yapmısım maçtan önce..
Anelkanın karşı karşıya kaldıgı pozisyonlar gol olsaydı
3-4 farkı bulucaktı maç..Yorumlarım büyük ölçüde tutmuş diye bilirim.
"90 dakka tek kale oynadık yauvv" seklindeki GS taraftarlarıda
hızlı bi sekilde Zeki Müren'den - Rüyalarda bulusuruzu dinlesinler.

İyi ki bi şarkı örneği verdin. Ben de sana hızlı bir şekilde "al bunu alamaz mısın" adlı tezahüratı armağan ediyorum.
Ayrıca anelka sadece 2 pozisyonda karşı karşıya kaldı. Bizim de kaçırdığımız pozisyonlar var. Şöyle olsaydı böyle olsaydı diyip de kendini avutma. Biz de kaçırmasak biz de bulurduk 3-4 fark.
Tebrik ettiğimize pişman etmeyin bizi adam gibi konuşun.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 28 Kasım 2005 07:51 tarihinde demiş ki:
Volkan gene sagolsun 90dk nın 15dk sını yürüyerek,bekleyerek,taraftarı tahrik ederek geçirdi.Tribünden acaip nesneler fırlattılar,hele bi keresinde kaçan bi pozisyon sonrası üst tribünden biri korna fırlattı sahaya ben orda bittim zaten:)Volkan bunu her maç yapıyor,el kol hareketleri,geç oyuna sokmalar falan,yane adamın 1.derece bi akrabasının kulakları tüm gece çınlamıştır heralde.Bu kadar tahrik edilmez taraftarlar.

vah vah cok magdur olmus taraftarlar
mondragon gibi bi kaleci varken volkan'a laf soylemek ne kadar komik biliyormusun?
kaleden ortasahaya kosup oyundan cikan adami ittiren, gormedigi pozisyonlara bile kosup ortaligi bulandiran mondragon. nami-i diger "saracoglu panteri" lol
kalecinin beklemesi taktik icabidir
deplasmanda ondeyken elbette zaman gecirir
yeri geldi sari karti da gordu
taraftar tahrik oluyormus. peh!
taraftar kufretmeye hayvanlik yapmaya zaten meyilli [sahaya korna atan hayvandir, baska bisi degil]
volkan taraftarimizi tahrik etti demek icin once bi arif erdemi, mondragonu, adam isiran futbolcularinizi falan bi dusunun bi zahmet.[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

yine soylüyorum eger bir takımın başkanı yabancı oyuncu sayısı az die bas bas bgrınıp biz bu sartlarda nasıl avrupada basarı gosterelim diyip daha sonra milan macında kendilerini gs macına saklayıp ki bu bariz bi şekilde gorunuyordu kimse bana hikaye okumasın daha sonra kontraatak futboluyla bi gol atıp kalesinde cok daha fazlasını görebilecekken rakip forvet oyuncularının yeteneksizlii sayesinde kimse bu sözü genel anlamda almasın mac icin konusuyorum macı 1-0 kazanıp bu sekilde konusmamalı bu sene fenerbahce rekora gidiomuş oturup bi düşünsünler kaç tane maçı masa başında kazanmışlar bu sefer de gs macı konu dısı bilen bilir elleme olayları neyse bu şekilde fb yine sampiyon olsa mutlu olacak arkadaslar sizce türkiye şampiyonluğunun bi önemi var mı milli takımın halini görüyoruz avrupadaki basarımızı görüyoruz celtic die bir takım var bilen bilir bilmem kac kere sampiyon olmustur ama avrupada kimse celtic adlı takımı sallmaz yani koyu takım demiorum ama (man utd. arsenal chelsea barca real) gibi takımların yanında asla adı geçmez eger biraz futbol biliosanız ne demek istediğimi anlamışsınızdır bütün fb lileri maç için tebrik ederim ama birileri uyansın ve önemli olanın Avrupa başarıları olduğunu görsün artık!!!!
şimdi bazılarınız tromso ve benzeri laflar edip ortalığı bulandırmaya calışacaklar burada çamur yagmur hakem gibi bahaneler öne sürceimi düşünen varsa yanılıor çünkü gs nin o takıma elenmesinin hiç bir bahanesi yoktur tıpkı fb nin bu gruptan 2. veya 3. cıkamamasının hiç bi bahanesi olmadığı gibi ama bana göre gs yapması gerekeni yapmıştır bu ülkeye inanılmaz bi prestij kazandırmıştır fenerbahçe neden böyle bir şey yapamıyor burda amacım fb yi küçümsemek deil onlardan da bu türde basarılar beklendiğini belirtmek!!!![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yine aynı muhabbet yine avrupa muhabeti
ya volkan topu oyuna geç sokarsa sarı kartı görür gördüde bu centilmenlik dışı bir hareket değildir zaman geçirmedir oyunu soğutmadır...Biz samiyen de sizi yendik olay budur atamadınız attırmadık atamadık da belki alex olsaydı daha bile farklı olurdu bazıları alex olsa yenemezdik diyor ama bence yenerdik..Fenerbahçe top oynuyamadı diyorsunuz kadıköye gelince top oynarsanız o zmn konuşuruz bunu...[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

böyle boktan bi ligde kimkimi yenerse yensin.uluslararası alanda hem milli takımımız hem kulüp takımlarımız sürünüyor.lig zaten berbat her türlü pislik mevcut bu ligde.biz hala annemizin liginde kendi kendimize takılıyoruz.yok fener gsyi yenmiş gs bjkyi yenmiş avrupada bizi yenen yenene.kendin pişir kendin ye.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Muse, 28 Kasım 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
gs lı arkadaşlara katılıyorum avrupada başarılı olmak için illa yabancı sınırının kalkmasımı lazım bak trömsöye yabancısız neler yaptı adamlar :D
bide yabancıları olsa allah muzafaza valla ne olurdu :D

:-) ahahahahahah valla gsyi tutuyodum maçta yine de koptum buna ya :-)[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Benim gibisini google bile bulamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...