Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beybin'den kopya çekme tutorial

beybin

Öne çıkan mesajlar

said:
dory, 28 Ekim 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
benim converseim yok bittim ben, harley de yok, cizme de yok ohoo yaşamıyım ben

*!camdan atlar*

Timberlandine sokuştur :-P
Tamam sustum[signature][hline][b]For every action,there's an equal and an opposite reaction..

g3nk..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

^^ rofl

Kekoların converse giymesi converse giyenleri keko yapmaz dimi?Her converse giyene keko tikky demekle tikky olup converse giymek arasında bir fark yoktur.
Giymiyorum sevmiyorum.
Çirkin[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

not defteri tarzında bir şey hazırlamayı denediniz mi hiç, kendisi avucun içinde görünmeden durabiliyor ve bi defter sayfası kadar kopya yazabiliyorsunuz içine

olay yöntemde degil aslında, çekebilecek cesaret ve yetenege sahip olmakta. hocaya da bakar biraz ama diger ikisi varsa absürd absürd yöntemlere ihtiyacınız kalmaz.[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeytin, 11 Kasım 2005 17:41 tarihinde demiş ki:

..Giymiyorum sevmiyorum.
Çirkin

blabla blabla bla! boş konusmıcaksınız kardesim. converse giysen nolur sen be, parlak kot[signature][hline]- when life gets you down, know what you got to do?
- l don't want to know.
- Just keep swimming.What do we do?We swim, swim
- Dory, no singing.
Sosyal ağlarda paylaş

Parlak kot ?
İnsanları rencide edici şeyler yazmayalım lütfen.[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 28 Ekim 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
benim converseim yok bittim ben, harley de yok, cizme de yok ohoo yaşamıyım ben

*!camdan atlar*

Converseli resmin var bende.
Özel mesajtan ulaş bana yoksa koyarım.
Yaparım.[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
Sosyal ağlarda paylaş

valla lise hayatım boyunca sozel derslerden kopya cektim. kopyayla 100 aldıgım coktur.. en ii yontem kucuk kagıtlara yazıp kolay ulasabileceginiz bir cebinize koymaktır. sorulara bakın, haaa bu soruyu yazmıstım diosanız, cıkarın kağıtları sıranın altına (sıranın altını sınav oncesinde cehenneme cevirin), uygun olanı bulup dizinizin uzerine koyup yazın (bir eliniz altta dursun, tutun kağıdı dusmesin), yazın, hoca yakınınıza gelirse kağıdı sıranın altıyla dizinizin arasına sıkıstıracak sekilde dizinizi kaldırın, gidince devam edin. yalnız kağıtları cıkarırken yerinizin degistirilmesi ihtimaline karsı, ya kağıtları hemen cıkarmayın yada cıkardıktan sonra isinize yaramayanları cebinize geri koyun. eger ogretmene dikkat ederseniz biraz da yetenek varsa yakalanma ihtimaliniz sıfır. ogretmen gozlemi cok onemli, sıksık dusunuyomus gibi basınızı kaldırıp hocanıza bakın, eger surekli bisey yazdıgınızı gorup yanınıza geldiginde durdugunuzu anlarsa, kotu olur, yanınıza gelince de anlamsız biseyler sallayın, yazıomus gorunun...
Sosyal ağlarda paylaş

Sen öyle yapınca hocaların anlamadığınımı sanıyosun.
%90 ı görmemezlikten geliyor.
Sizde iyi niyeti suistimal ediyosunuz.
Aferin[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
Sosyal ağlarda paylaş

ben okuldaki en manyak hocanın tum sınavlarında kopya cektim, eger yakalasaydı baskalarına yaptıgı gibi disipline gonderirdi. ben bilirim gormzdn gelip gelmediklerini ;-)
iyi niyeti suistimal etmiyorm valla, sayısal ogrencisine oss senesinde 200 tarih sorusundan sınav yaparsan, felsefe sınavlarında her sorunun defterde 1-2 sayfa yanıtı varsa; onlar benim degerli vaktimi calıyor demektir, onların dusuncesizligi
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklığı gömlek kolundan elinize kadar çekin oraya selobantla(ne bu) yapıştırın . Lazım olduğunda playleyin dinleyin şenlenin . Hoca geliyor gibiyse orta parmağınızı kulaklığın altına sokup ittirin , kolunuzu yukarı kaldırıp silkeleyin ki kulaklık gömleğin içine düşsün . Ben öyle yapardım çok da eğlenceli olurdu .[signature][hline]gg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 27 Ekim 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
ses kaydederek erkekler de çekebilir kopya. gomlek cebine koyulan walkmanin kulaklıgı ceket kolundan geçirilip ele kadar getirilir. daha sonra sınavda kafanızı yaslıyormuş gibi yapıp kulaklıgı takarsınız.

ohaa diyoruum :D[signature][hline]cuytherock bir zamanlar burdaydı
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Tutorial bi an önce yapılsa iyi olur. Finaller gelmeden önce yeni sistemler üzerinde bolca alıştırma yapmış olurum. Bi insan 8 dersin 7 tanesinden FF getirebilir mi ya :-?
Edik: İmla...

[Bu mesaj B0nzi tarafından 27 Kasım 2005 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...