Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Kor'gall Realm Başlığı

arcane

Öne çıkan mesajlar

ben vardım.. bir kere daha varım..
/w pity UD mage

(biri bana frost amge talneti yollasın ehe :)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Gaza geldim ben de başlayabilirim her an, ama bu sefer yavaş yavaş. :p Ha başlarsam kaç gün sonra tekrar bırakırım orasını bilemem ama, ne battlefield ne guild wars ne de başka bir şey wow'daki zevki verdi. E wow'da bayık ama neyse, bi denerim tekrar başlamayı belki sarar.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Biz bi arkadasla oyuna yeni baslayacagiz da realm seçemiyoruz. Bu realms uygun gibi duruor. Eger düsük levellarin daha fazla oldugu bi pvp realm1 biliyorsaniz söyler misiniz yoksa burda mi açalim?[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Lopeth, 09 Ağustos 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
Korgall da çok fazla yüksek lvl var.Kasarken bezdirebiliyorlar.Tavsiyem high olmayan ama low da olmayan bi realm e geçmeniz. (varsa tabii)

sebebi migration
bu arada ben de yeni bir guilde katıldım phoenix legion, grup bulmak zor oldugunda veya allylar rahat vermediginde yardım ediyorlar, ayrıca lvllar yuksek oldugundan cıkan item sayısı yuksek oluyor, ve benim gibi lvlı düşük olanlar faydalanabiliyorlar:P[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
I try to put myself to sleep but I miss the one I love..

[Bu mesaj dory tarafından 08 Ekim 2005 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://forums-en.wow-europe.com/board.aspx?ForumName=wow-realm-korgall-en

To continue to alleviate the queues on some of the most populated realms we move on to the fifth of several phases of migration. This phase starts Monday October 31st and will last until and including Friday November 4th. Note, however, that we reserve the right to close down or redirect any migration at any time based on the population of the involved realms. Please keep an eye on this thread for updates about this.

To not increase the load on the database during peak playing hours the migration will be open only between 03:00 and 15:00 CEST (GMT/UTC +2) each day.

The following migration between English realms will be part of this phase:

Kor'gall --> Destination to be decided
Zenedar --> Destination to be decided

Note: plans for phase 5 may change depending on population levels on the current migration destination realms. There are no plans to open more realms to receive migrated characters, as these are not likely to reach a healthy population
Sosyal ağlarda paylaş

şu azeroth türkleriymiş lok tar ogarmış falan kurulan sacma sapan türk guildleri vardı onlar ne yapacak migrationda? geçiyorlar mı kalıyorlar mı, ona göre biz kaçıcaz da :D[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar bazen aptal aptal şeyler yazıyor buraya legbra lok tar ogar korgall da horde tarafında şuan en iyi pvp guildlerinden birisi ha ben ordamıyım hayır ama sağlam pvp oyuncuların olduğunu biliyorum en azından birşey yazmadan önce düşünmek lazım sanırım senın turklerle sorunların var bu sorunu halletmen lazım

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 27 Ekim 2005 07:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...