Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Kor'gall Realm Başlığı

arcane

Öne çıkan mesajlar

Eski bir cursed üyesi olarak sizi Sylvanas'a davet ediyorum gelenlere güzel bir ziyafet vericez , ayrıca ziyafette night elf ve undead femaler ler oynucak :) , havai fişek patlatcez , yüzme yarışları yapcez , arena da rogue lar ile beraber körebe oynucaz müthiş zevkli oluyor uaheuah , orgrimmar kapasının önünde yakar top oynucaz =) , bg lere sokucaz ilk gelenleri bayragı base'e götürmeden elinde 1dk tutan oyuncuya 100g vericez.Herhalde bu kadarı yeterli ve cezbedici.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Lorath Tauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

Infernal March Society halen üye almaya devam etmekde ama öncelikli olarak mage priest warrior ve rogue gerek :)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

/w infernox ya da infernoxa (bana) mektup gönderin işlemlerinizi yapalım :)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Geri teptim, ertelenen bütler yüzünden pazardan beri izmitteydim. Kim kaçıncı lvl oldu şimdi? El gremio infernal marcha ne durumda? Bi sevgi çemberi oluşturulacaktı ondan ne haber?[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...