Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzaydan atoma zoom...

pegasus_end

Öne çıkan mesajlar

Earth = 12.76 x 10+6 = 12,760,000 meters wide
(12.76 million meters)

Plant Cell = 12.76 x 10-6 = 0.00001276 meters wide
(12.76 millionths of a meter)

ilginç olan bumu ben tam anlayamadım.[signature][hline]On my death bed,I will prey to the gods and the angels.Like a pagan, to anyone who will take me to heaven-

Dela, 24 Kasım 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
seni kardes gibi gordum veya kardes ayagi got ayagi, gel yavrum yarin aksam bize teklifini inceleyelim.

Sosyal ağlarda paylaş

ehe biraz deişik[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha zagg bitirdi :D[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

davion gereksizsin adam bişey paylaşmış gayet de güzel bi laf öğrenişsin ona kafam girsin buna kafam girsin tekrarlayıp duruyosun yaratıcı ol azcık[signature][hline]Penthesilea, 20 Kasım 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
Basörtüsü kafayi, türban beyni örter.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Davion, 25 Kasım 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
İstiosan gel sana kafa gösteriyim? Ama tabi sende cintonik gibi çıkma sonra.

sendeki kafayı harddisk de arada yapıo ha. kafa atar ya, senin kafadan atıomuş. zart zurt ses çıkarıo böyle sorunlu bişi.[signature][hline]İnternet'in en oynak sitesi açıldı!
Prudent a.k.a Sorrowful

[Bu mesaj PrudenT tarafından 25 Kasım 2005 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...