Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatil Bitiyo 1 Hafta Kaldı! :(

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

çalışın lan
herkes bütün sene yatıp da üniye giremez... (ben hariç)
oturun çalışın daha çok çalışın paticikten derece çıksın reklam yapalım
"Paticikle çalıştılar kazandılar"
sonra gastelere çıkalım
"Paticik/Forum üyeleri ortamın mına koydu bütün dershanelşeri ezdi geçti ilk on sile bu forumdan çıktı" diye[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

*!kamçıyı şaklatır*[hline]I know that the spades are swords of a soldier
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 09 August 2003 15:40 tarihinde demiş ki:
oh be ben kurtuldum
darısı size
süper bişi bence :)[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

Senin puan nasıl frogy[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben halaokulu bekliyorum noldu acaba diye...
hayvan gibi stres yapıyorsun....
böle kuyruğunu sallarsın dilin bir karış dışarıoda flşn[hline]I know that the spades are swords of a soldier
Sosyal ağlarda paylaş

Ama olcak mı olmayacak mı diye düşünmek, telaşlanmak farklı bir de girmek zorunda olduğun hayatını belirleyecek bir sınav var sonuçta orayı geçmenin verdiği de bir rahatlığın olması lazım ..[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim bir sene sabreyleyin sonra takılırsınız karıya kıza
ben şimdiden girdim tasavvuf moduna zaten lise 3 olmuşuzzz
bulunan kızları da stand-by a alın Öss çıkışında halledersiniz ne işniz varsa
1 sene be fazla bişey değil....(teselli ol teselli ol teselli ol....)[hline]OSS OSS canım OSS aman allah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 09 August 2003 15:53 tarihinde demiş ki:

Senin puan nasıl frogy[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

ne sen sor ne ben söleyim :)[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 09 August 2003 11:07 tarihinde demiş ki:
Öss'ye hazırlanacakların bu hafta içinde başlıyor kursları öf haftada 4 gün 6 saat derm mi yapılır bu sıcakta sorarım size?![hline]Silphatos Iceheart

klima oluyor dersanelerde merak etme :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Cyre2k, 09 August 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
Uhuhu ya !
Bende final dergisi dersanesine yazıldım isimde hayır yok allah belasını versin ya![hline]This is a war and we are soldiers!

finale 2 sene gittim ben gayet iyiydi bence
hiçbi sorunda cıkmadı
isminde neden hayır yok?
solamniya falan mı koysalardı adını[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, çalışanlara laf atmayın. tamam ben tembelce davrandım ama çalışanın zaten ideali vardır ve sıkılsa da çalışacaktır, zaten eğlenmek için çalışmıyor ki!!! bu arada benim dershanede her sınıfta klima var valla. kutuplarda gibi oluyorsunuz, giren üşüyor :) kız desen zaten %80'i kız. sınıfım 15 kişilik ve 11 mi 12 mi ne kız var. ama bakın bana, işim var mı :D :D :D valla perşembe açılıyor (alakasız açıyorlar gün olarak hep :D ve lise 2'de de gittim aynı dershaneye) ve 1100 soru çözmeliyim (ödevimin geri kalan kısmı. son haftaya bıraktım kaç soruyu hay ya. anca bu kadar kaldı) off of. ama dershanemi ve arkadaşlarımı çok seviyorum orası da su götürmez gerçek. haftanın 6 günü orada olacaz. pazar bayram :) [hline]Eğer kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim onu öldürecek kadar asildir...

[Bu mesaj Kraelam tarafından 09 August 2003 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Kraelam tarafından 09 August 2003 16:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...