Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa.com Fantasy Football 2005-2006

khala

Öne çıkan mesajlar

Bir sene önce Fener den Rüştü ve Luciano yu alan bazı kendini bilmez Avrıpalılar maç sonralarında babayı almışlardı.Ama bakıyorum ki halen bir Rüştü inadı devam ediyor gerçi bu sene bol gollü maçlar görmeyiz gibi geliyor ama ne olacağı belli olmaz bu fenerbahçe.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 12 Eylül 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
Bir sene önce Fener den Rüştü ve Luciano yu alan bazı kendini bilmez Avrıpalılar maç sonralarında babayı almışlardı.Ama bakıyorum ki halen bir Rüştü inadı devam ediyor gerçi bu sene bol gollü maçlar görmeyiz gibi geliyor ama ne olacağı belli olmaz bu fenerbahçe.

kadromu geniş tutmaya çalıştım ve rüştü fiyatıyla gerçekten dikkat çekiyor

[Bu mesaj Trasty tarafından 12 Eylül 2005 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 12 Eylül 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
Bir sene önce Fener den Rüştü ve Luciano yu alan bazı kendini bilmez Avrıpalılar maç sonralarında babayı almışlardı.Ama bakıyorum ki halen bir Rüştü inadı devam ediyor gerçi bu sene bol gollü maçlar görmeyiz gibi geliyor ama ne olacağı belli olmaz bu fenerbahçe.

rüştüyü ben de aldım ama yedek kaleci. eminim çoğu insan da yedek olarak almıştır[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

rüştü'yü boşuna almayın. Daum, Volkan'ı oynatacakmış.Rüştü açıklama yapmış seve seve yedek otururum diye.Bilgi kesin değil ama büyük ihtimalle doğru[signature][hline]-Pessimist Style-
Ben Ne Savaşlar Verdim Kendimle Bir Rabbim Şahit Sor Ne Zaman Vurdum Kendimi En Son Katilim Oldum Her Gece NEDENSE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...