Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya$amayi seviyorsun ama bazen neden dogdum diyosun!

quamor

Öne çıkan mesajlar

yani hayattan sizi bezdiren seylerden bahsediyorum. benim su anki sebeplerim var mesela ;
yas 20 benim bu yaslarda gezip tozmam lazimken askerlik, okul,ilerde iyi bi gelecek kurabilcek miyim sorusu peh, kız arkadas sorunlari artı diger kizlar, bazi arklarimin kendini begenmisligi iste bunlar beni hayattan bezdirdi. bazen bu yuzden keske hic dogmasaydim diyorum.
ve bazende sunu soyluyorum keske bi isvec li yada avrupali olsaydim diye. yani turk olmak tabi iyi bi sey ama yasanmiyor bu ulkede abi.sıkıldım artık bıktım hergun bu dusuncelerin aklima gelmesinden . bunaldim. uff.
varmi bana katilmayan yani? yada sizi bunaltan keske dogmasaydim dedirten dusunceler.?[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

durumumu biliyorsun
ama hiçbir zaman keşke doğmasaydım demedim

çünkü dediğim bir söz gibi:

Bazen bir nargilenin ya da sigaranın dumanındadır hayatın tadı
bazen de içtiğim bir çayda
bazen bir çocuğun gülüşündedir
bazen de orta yaşlı birinin isyanında

işte gel icq ya konuşalım
hala visible liste almadın beni :([hline]mix online gaming cmmnty
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke doğmasaydım hiç demedim ama "şu an kesşke ölsem" dediim çok oldu hatta dagger'ımı alıp böle 2-3 dakka bakıştık ama zor bişi intihar etmek etmemeli hatta artık etmem ama gene de yaşamaq sux sana katılıourum[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Frp ortamı
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

praw invis degilim icq acmadim :( ya kanka valla canım cok sıkkın birazdan bi yerlere gitcem yada arklari cagiririm bize. dertlesmem lazim birileriyle yuzyuze.
senin durumunuda biliyorum ama sanırım su an senle konustugumuz ilk gun gibiyim biraz moralim bozuk bugunum berbatti.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

Yaş 16.

Geçen sene (lgs'ye hazırlandığım sene) ailevi sorunlar abardı ve yatağıma oturup intihar etmeyi bile düşündüm.

Ama yaşamın ne olursa olsun tadılmaya değer olduğunu düşünüyorum.Hiç doğmamış olsaydım demek doğru değil.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 11 August 2003 00:34 tarihinde demiş ki:
Çiçekler Böcekler Kuşlar
Tralalalalaaaa Bahar ne güzel çiçek kokusuuu
Hazarfen Ahmet Çelebiii
Bıdıbıdıbıdıı Çekirgeee
Ay ne kadar şiriiin[hline]ö?

muahhahahah hahaha :lol:[hline]You are not bad afterall,
You just dress bad.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 11 August 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Yaş 16.

Geçen sene (lgs'ye hazırlandığım sene) ailevi sorunlar abardı ve yatağıma oturup intihar etmeyi bile düşündüm.

Ama yaşamın ne olursa olsun tadılmaya değer olduğunu düşünüyorum.Hiç doğmamış olsaydım demek doğru değil.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

sen aban bi mesaj çaksana icq dan gençlik[hline]mix online gaming cmmnty
Sosyal ağlarda paylaş

İntahar etmeyi düşünmeyen var mı?
Tabii ki hayat çok zor.
128321763 tane sorun var. arınmayı bilecen.
geçen sene o kadar kastım LGS'de 6 gün özel hoca 4 gün dershane sonunda sınav stresiyle çok düşük yaptım. kaç gün intaharı düşündüm? ben bile hatırlamıyorum. hala aklıma gelince ölmek istiyorum. yaptığımın karşılığını alamazsam neden yaşıyorum ki diyorum. aynı zamanda bi kıza da yazmıştım o da başkasıyla çıktı kafamı duvardan duvara vurdum hala seviom kızı hala beni aklına bile getirmio 139762 kere sordum kıza kız hayır da demio evet de demio ama kısaca sie dio sinirim bozuluo bari hayır desin açık açık ben de unutayım onu
valla ondan sonra kimseyi sevemedim sevmeye de korkuom artık
imkanınız varsa uzaklaşın bir süreliğine türkiye den 5 hafta amerikadaydım nasıl rahatladığımı bilemezsiniz
orda da salak tiki türk kızları vardı hiç biri hayatlarında evleri okulları ve bağdat caddesinin dışına çıkmamışlar gelip salak salak konuşuolardı
hiç birini takmadım hatta konuşmadım bile onlar konuşmaya çalışınca ya git başımdan demek o kadar zevkliydi ki
ama buraya gelince aynı b*kun içine düştüm tekrar
burası bataklık gibi bir battın mı çıkışın yok
bu yüzden intaar istiyorum düşünüyorum geride kalanlara yaptıklarıma üzülüp vazgeçiyorum...[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

Siz sadece mesajımın LGS kısmına dikkat etmişsiniz sanırım.Benim LGS ile ilgili tek problemim annem ve babamın üstüme fazla gelmesi oldu.Sonunda ne oldu?

Hiç çalışmadan girdim 840 puan aldım çıktım.

Ben intiharı ailevi sorunlar yüzünden düşündüm.Sokmuşum dersine ne kasıcam kendimi?[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Sosyal ağlarda paylaş

hayatınızı sürekli kontrol etmeye çalışmayın. herşeyi oluruna bırakın..

intihar etmek o kadar kolay değil en azından aileni azıcık önemsiyorsan intihar edemezsin. sırf ailesi çok üzülecek diye intihar etmeyen birsürü kişi var.

yarının ne getireceği bilinmez siz bugünün keyfini çıkarmaya bakın vaktinizi en iyi şekilde geçirmeye çalışın...

ben denedim işe yarıyor. ha zevk alıyormusun peki hayatından derseniz hayır almıyorum.. ama üzülmüyorum da.[hline]"self improvement is masturbation
self destruction is the answer"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 11 August 2003 02:24 tarihinde demiş ki:
ben kendimin kasışını anlattım.
bu arada 840 ii puan deil ki !?!

Bende iyi puan demedimki?Sonuçta istediğim liseye girebildim hiç kasmadan, annem ve babamın hiç güvenmemesine ve sürekli panik olmalarına rağmen.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Sosyal ağlarda paylaş

ha birde intihar etmeyi bi aralar ciddi ciddi düşünmeme rağmen şimdi çok saçma geliyor.. çok bıktıysan hayatından git değişik birşeyler yap arkadaş edin onlarla vakit geçir dertleşebileceğin biri varsa zaten çok kötü bir durumla karşılaşmadığın sürece kısa sürede toparlanabiliyorsun. moralin bozulunca çağır arkadaşını sabaha kadar için :)[hline]"self improvement is masturbation
self destruction is the answer"
Sosyal ağlarda paylaş

ben düşündüm ki, madem bu kadar bezdim hayattan, ölmeyi bile göze aldım, o zaman ne kadar risk alsam da bir şey olmaz. demek ki hayatı takmıyorum dedim. ve 1 senedir dalgasına yaşıyorum hayatı. hazırlık senem olduğundan olsa gerek. seneye yine hayvan gibi çalışacam. pfff...[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

spectatorun msgina ek aciklama: psikyatristler tip fakultesinden geliyor psikologlar ise psikoloji okuyo...
simdi diceksiniz ne alaka icimde yarasi var bende psikyatrist olmak istiyodum neyse....

ayrica prozaca bok atmiyalim sevdiim bi ilactir :) serotonin geri alim inhibitoru kategorisindedir..melatoninlerinizin emdii seratoninleri geri alir..seratonin mutluluk hormonudur...(seroxatin kardesi gibi bisi...seroxat daha etkili)ayrica bunnar tamamen kisisel arastirmalar ve deneyimler sonucu yazilmistir bu isin uzmanlari olayi daha iyi bilir vb..

yazacak cok sey var bu konuda ama yaticam birazdan yarin erken kalkmam lazim...
bi sekil yarin kompozisyon modda aciklicam duisunceleri...

ayrica hayatta mutlu olan pek fazla insanda tanimiyorum...bi sekilde secilmis bi kesim var mutlu okadar...[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

Bütün problemler bir gün biter, bütün hatunlar unutulur -her zaman daha iyisi vardır ;)- biraz sabır bolca çaba.

Nefret ettiğim üniversiteyi bıraktım, eve geri döndüm,öss kasmaya başladım.Etrafta hiç arkadaş falan yok, sınava 4-5 ay kala hatun terketti -sakatlanan atı vuran modern hatun sendromu- 5 ay kadar evde tek başıma -pek bi kötüydü-çalışarak geçirdim pek arayan soranda olmadı. on binlerce kere intiharı düşündüm. arada işe girdim, çıktım, babamla bolcana tartıştım. daha annatmıyım :P .. ama kendimi bırakmadım.. bu .oktan yaşamın arasında bile yinede kendime mutluluk çıkardım.

Bir çiçek aldım çimlendi büyüdü şimdi karşımda kocaman oldu yaptığım testlerdeki soruları sayıp topladım 10k falan olmuştu en son :P. Arada bi kaçamak yapıp dağa çıktım.

Ama sonunda bitti! Istediğim kadar ii puan alamadım ama istediğim bölüme gidebiliyorum -umarım- ! Şimdi saat 8 olsun ofisede gidicem. ayrıca bunları anlatmış olmakta çok mutlu ediyor beni :).

Mutsuz olmak o kadar kolay değil, toparlayın kendinizi bişiler yapın bişiler üretin.Bide aklınızın bir köşesinde dursun, bulabilirseniz "Amelié" yi izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...