Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Messenger beni çevrim dışı görüyor!

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

1 hafta önce taşındım ve adsl anca buraya transfer oldu tabii bu bir haftalık süreçte ben nete girmemiştim.Neyse...Bu girdiğim süre de bilgisayar sürekli internete bağlanmaya çalışıyordu ben de çevrim dışı çalış yeniden dene flan diyip geçiştiriyordum.Amma velakin gün geldi çattı net bağlandı.Ve şu an messenger beni çevrim dışı gördüğü için msn'e bağlanamıyorum.Sanki internet bağlı değilmiş gibi görüyor makinayı...

Sorunum sadece bu da değil...İnternet sitelerini bilgisayarım çevrimdışı olarak açıyor.Yani ben yenile butonuna basmadan sayfaları kaç kez açarsam açıyım hep eski hallerinde kalıyorlar.

Ben sorunumu anladım lütfen sizde çözümü anlatın.Bulamadım ayarlarını deli oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi 3 5 ini sallandırcan taksim meydanın da aleme ibret olsun diye :D Fastreload çok teşekkürler.Utandım kendimden.Bu kadar basit bir şeyi farketmemek bana mahsus herhalde :) Sen saati söylüyosun ya ben de sadece ona bakıom 2003 yılında kalmış tarih :D

[Bu mesaj deadwoll tarafından 24 Kasım 2005 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 24 Kasım 2005 21:27 tarihinde demiş ki:
eheh olur öyle bizim okuldaki bilgisayarın tarihi 2088lerde

gelecekte eğitim nasıl?
oss varmı hala?[signature][hline]rotflmaowjjtumaasipbtdbuma:
rolling on the floor laughing my ass off with jenna jameson's tits up my ass and screaming in pain because tits don't belong up my ass

Its Stiflers Time, Baby!

Sosyal ağlarda paylaş

80048820 hatası sertifika ile alakalı bi hata.. şöyleki atıyorum msn 7.5 x ayın 20. gününde çıktı.. senin makinanda yine x ayın 10. gününde.. bu yüzden hata çıkıyor.. eğer yukardaki çözüm olmazsa bide şöyle bişey war
[spo1=Kendimden Alıntıdır]-internet explorer la ilgili bi kaç işlem var sırasıyla ;
Araçlar> internet seçenekleri > Genel > Temporary internet files > Dosya sil > tüm çevrim dışı içeriği sil seçeneği işaretli > Tamam
-daha sonra yine internet explorerda
Araçlar> internet seçenekleri > bağlantılar > yerel ağ ayarları (lan) > Proxy sunucusu > yerel ağınız için bir proxy sunucusu kullanın seçeneğinin işaretli olmamasına dikkat ediyoruz ....
- yine explorerda
Araçlar> internet seçenekleri > gelişmiş > SSL 2.0 ve SSL 3.0 kullan seçeneklerinin işaretliolduğundan emin oluyoruz
-daha sonra
başlat> çalıştır > regsvr32 softpub.dll yazıp tamam diyoruz
- sırasıyla bi üstteki işlemi
regsvr32 wintrust.dll
regsvr32 initpki.dll
regsvr32 MSXML3.dll için uyguluyoruz..
Eğer hala bi düzelme yoksa 7,0 kullanmaya devam ediniz. [/spo][signature][hline]baba : evladım n'apıyorsun ?
ben : hiiiç, duruyorum.
baba : hayatın boyunca durdun, hödük.

Garbage nedir, yenir mi?
anTiKoM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...