Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadiköyde Frp&w40k kafesi

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

kulagına gelen aclimamisidir o söylentiyi ben yaydım cünkü hehe :) ciddiyim yaz sonunda aciyorum büyük ihtimal moda yakınlarinda yanliz ortakalrimal sorun yasadirm muhtemeln tek kisi acicam...[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fohat, 28 Mayıs 2005 13:01 tarihinde demiş ki:
kusura bakmayın beyler bıraz damlama gıbı olcak ama o mekan açılana kadar yer bulamıyosanız gitar kafe var nezihtir fiyatta ortadır yanı magıc ve frp oynayabilirsiniz patsocuların sırasında aşağı giderken sağ tarafta

Evet biliyorum baya gidrim oraya ama orasi cafe tadinda biyer sonucta eger usta bi dm sen ve oyunlucarinda bence iyi rp yapan kisilerse daha los isikli ve renkelrin az oldugu bi ortama ihtiyacin olacak gibime geliyor ama soruyosan ben orda cok oynatmistim eskiden lise yılarimda heheh[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar hem oynadığımoynattığım gruplarda hem de konuştuğum insanlarda frp cafe için şu 3 özellik öne çıktı : Geniş ve serin (kışın ılık) mekan, müzik sistemi (en azından mp3 playerları bağlayabileceğimiz hoparlörler) ve yemekler ve kira için iyi fiyat (patsostan daha pahalı olabilir ama kazık yemiş hissine kapılmış istemiyorum) Feedbackleri değerlendirirsin umarım :) Bu arada loş ortam çok da gerekli değil sanki. Graywaste yada skullport vs. güzel olur tabi de o kadar elzem değil.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

walla inşallah ancalagan bu yaz açarda şu kafeyi ağız tadında oyunumuzu oynayıp muhabbetimizide bir an önce yapabiliriz...
bence kafede ayrıca bi kafeterye bölümüde olmalı insanların oyuna başlamadan önce ve ya cıktıktan sonra konuşup muhabbet etmeleri için yane gelenlerin illaki frp oynamak için gelmeleri gerekmesin sadece muhabbet edip bişeyler yiyip içebilsinler... tabi frp kitapları we 40k ürünleride satılmalı bence...
ama bence müşteri seçme konusunda da dikkat edilmesi gerekir... çünkü herkesinde bildiği gibi özellikle kadıköy kafe fareleriyle dolu yane kuru kalabalık vede bi oyuncu ve dm olarak en nefret ettim sey özellikle gereksiz geyikler ve bu geyiği yapanlardır çoluk çocuk yane...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 28 Mayıs 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
kafede waffle patso felanda iteriz frp ksımını gectim ben yemek kısmına gelleim :) sole guzel ayvalık tostu felan gercekten guzel gider

evet açık salad bar ve bir restorand servis dahada iyi olur arkada çalan hafif bir klasik müzik müşterileri rahatlatır... :lol:[signature][hline][b]God! Cover my back![u]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok dalga geçmeyin, hele ki patide frp oyuncuları normal insan boyutlarının baya bi üstünde olduğu için aç bünyelerine bol bol yemek gerekiyor ;)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bizde ona göre trail rations lar water skinler satariz hatta kılıclar :_P *Ancalagan bunu bi yandan iyi bi fikir olduguunu düsünür*[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

eleman lazımmı bu kafe için..ayak işi vs. her türlü işte çalışabilirim hafiften para kazanmaya başlamak istiyorum (ciddiyim)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandoo, 02 Haziran 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
eleman lazımmı bu kafe için..ayak işi vs. her türlü işte çalışabilirim hafiften para kazanmaya başlamak istiyorum (ciddiyim)

hee demem icin acmam gerek sonra bi konusurz baya var calismak isteyen ama tanıdık dısı olmasi benim icin daha ii olur yani gercek hayattan arkadaslarim haricinde demke istedim :) tabi bi acalim Sihirle görüsmeye gittim gene gidcem eger acarsak konusacagiz belki onlarin mallarini alip satariz komisyon fln iste off ock karisik arkadaslar öle böle degil girmez olaydim diorum bazen :)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 02 Haziran 2005 02:40 tarihinde demiş ki:
Bahariye'nin üst girişindeki havuzu bilirsiniz. Boğa heykeline sırtınız dönük vaziyette dururken havuzun sağında ki sokakta kalıyor.

hatta Studyo Mayday'in karşısı da denebilir, değil mi?[signature][hline]Light in the shadows has words to say
Sosyal ağlarda paylaş

Kaşe market ve pastahanenin arasındaki sokaktan giriyosunuz 50 metre ilerlediğinizde net cafe yi geçince solda hemen karşısında mayday var..
FRP tabu scrabble gibi oyunlar oynanabilir. Güzel kafa sallanır. İçilir sıçılır. Nargile falan.. Hoş mekandır Metrock.[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...