Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadiköyde Frp&w40k kafesi

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

daha öncede belirtmistim süpriz olsun diye zaman belirtmicem simdiden hayirli olsun hepinizi beklerim paticik olarak heeheh

3 katli biyer alt kat kafe üst katta frp odalari ve warhammer masasi olcak

ama mekan ve zaman hakkında bilgi verilmcek[signature][hline]Paticik Tavernasi sahibi Sir Cromex

Davut Vedaoglu says in episode 2:
Join me .. and i will complete your training with our combined strenght we can end this conflict and bring order to Türkey
Sosyal ağlarda paylaş

umarım kalıcı bir şekilde yer edersiniz.Bu amaçla açılan kafeler sanırım kar edemediklerinden zamanla ya kapandılar ya değişime uğradılar(normal kafeye dönüşmek gibi) umarım güzel Kadıköyümüzde frp oynayan ,fantazsiyle ilgilenen insanların buluşabileceği kalıcı hoş bir mekan olur...
Sosyal ağlarda paylaş

sen mi kuruyosun bu arada ya mekanın adresini ve açılış tarihini ver yaa!!!![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

imkanı yok öyle bir şeyin abi ya...bi arada millet "yolda polis gördüm mm mi aldı" fln diye geyik çevirdi..ilk başta bende inandım ama fos ya...türk polisi,devleti bilmemlesi frpnin ne olduğunu bilyomuda yasa çıkaracak ta engel olacak ... ne olduğunu bilse zaten engel olmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

sanmıyorum öyle olcağını ama umarım şu cafe açılırda gidip hem arkadaşlarımla oynarım olmadı oynayan oyuncuları izler bişiler kaparım :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

frp kafelerinin sorunu kar edememeleri
zaten frpci genelde para biriktirse
kitaba yatırdığından kalmıyor : )

bir kaç bilgisyar konursa
fena olmaz
ekonomik açıdan.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

http://golge-i-khan.deviantart.com/gallery/
Sosyal ağlarda paylaş

Siz cafenin kaliciligini merrak etmeyin ama sonucta bu acicagim yer iş yeri olacak vede bazi kuralalrida ona göre koyulacak dedigim gibi mekan ve zaman belirtilmecek .

züpriz =)[signature][hline]Paticik Tavernasi sahibi Sir Cromex

Davut Vedaoglu says in episode 2:
Join me .. and i will complete your training with our combined strenght we can end this conflict and bring order to Türkey
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bi ödeme sistemi düşünülüyoki...mesela ben 4 arkadaşımla gelsem bi masaya oturup başlasam senaryoya....3 saat oynasak saat başımı para vericez?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede 40k daha güzel hikayesi çok oturaklı ilerki çağ da geçtiği için daha bir olabilir li geliyor insana beni en çok etkileyen 40k da orc ların araç ve silahları kullanmayı nasıl öğrendikleri orc ları herkez aptal yaratıklar olarak bilirken 40k nın senaryosunu okumuş biri için en akıllı yaratıklar.

Space Marine Bload Angel ordum var biraz abartı olacak ama şöyle bir 3k puanlık zamanında iyi coşup iyi para harcamıştım savaşmak isteyen varsa mesaj bıraksın buluşalım hem bana hatırlatmış olur oynanış tarzını çünkü unuttum 4,5 yıldır hiç oynamadım hemde istanbul piyasasını öğrenmiş olurum malum yeni taşındım.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu nasıl gerçekleştirmeyi planlıyorsun?[signature][hline]Ignorance is the man's worst handicap, get rid of it before it comsumes you. Don't tell me "Ignorance is bliss" that's what they want you to think
John_Petrucci, 17 Ocak 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
Yaşasın hepimiz öleceğiz :tebrikz:

All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...