Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpia

NewUser

Öne çıkan mesajlar

olayı sıkı tuttum herşeye rağmen kascam kascam başka bir şey yok yemekler hazır sabah 9 gibi ark ali başlıcak yerşme sonra ben iş nedeniyle gitcem diğerleri devir daim yapmak üzere kascaklar ben akşamları 12 ve sabah 7 arası kacam beni bulmak isteyen human a.çsın diyorum şimdiden herkese başarılar unutmadan elimde credit card duruyo direk gold alcam ve öle 1 ay kascam 70 olurum herhalde ne dersiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PaMiR, 23 Kasım 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
YA GELSEDE OYNASAK ARTIK :D ILK TANK BEN OLUCAMMM :D

[Bu mesaj PaMiR tarafından 23 Kasım 2005 21:10 tarihinde değiştirilmiştir]

yavrum verim benim tankı onla oyna :D[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 23 Kasım 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
said:
Leplicantt, 23 Kasım 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Evet ArkadaşLar $u an ServerLar Down Durumda Sanırım Yeni Serverı Devreye SokuyorLar Herkes Diyor Sabah 7:00 de AçıLacak Eğer Sabah 7:00 de açıLacaksa şimdiden neden kapatsınLar serverı bence şimdi açıLcak..

cin cin wallahi cin :D

Sendende iyi çıktı :D[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozkancab, 23 Kasım 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
said:
PaMiR, 23 Kasım 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
YA GELSEDE OYNASAK ARTIK :D ILK TANK BEN OLUCAMMM :D

[Bu mesaj PaMiR tarafından 23 Kasım 2005 21:10 tarihinde değiştirilmiştir]

yavrum verim benim tankı onla oyna :D

ben garaja da yerleştir :D:D:DLOL
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü tarafı mage kasmasına kasılıyo ama itemler sorun açcak ilerde die düşünoyrum düşünsenize 2 tane cleric earning sırf daha fazla def veriyo die ıron neck ıron belt rol 2 tane dd 25 vs. spear falan lycaon düşünsenize 70 olupda elimde olmazsa ne olcak :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aisto, 23 Kasım 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
Kötü tarafı mage kasmasına kasılıyo ama itemler sorun açcak ilerde die düşünoyrum düşünsenize 2 tane cleric earning sırf daha fazla def veriyo die ıron neck ıron belt rol 2 tane dd 25 vs. spear falan lycaon düşünsenize 70 olupda elimde olmazsa ne olcak :P

Sen 70 ol söz ben vercem onları sana :D[signature][hline]JimmyFloyd (lvl 62) , VisuaL_TR (lvl 60)
Berserker HEROES
DİES
''A new power is rising in Cyper !''
COmiNg SooN..
Sosyal ağlarda paylaş

düşünüyorum bide warrior mu açsam 62 lvl yeter bossları kovalamak için anca öle olur herhalde mage yanına tamam doğru onay aldım bide warrior açcam mutalk warrior açmalıyım ki para kascak yerlerde kullanyıım ve paraları onunla ksayım başka türlü omıyo
Sosyal ağlarda paylaş

selam arkadaşlar yenı server acılıyomus sonunda herkese hayırlı olsun daha server acılmadan herkes ne acıcam sevdasına düşmüş eger warior acıcaksanız lvl 63 den once pek bişey yapamazsınız kendımden bılıyorum 63 lvl diezde charım var ve daha yenı yenı boss kovalamaya başladım yenı serverde de warior acıcam ama bu sefer ORC kasıcam warior kasmak cidden sabır istito arkadaşlar pek sabırlı deılsenız warior kasmanızı tavsıye etmem
Sosyal ağlarda paylaş

1 server açılır açılmaz 72 saat aralıksız kasıp 65 e yakın bişeyler olcaz inş diyorum 2 gold alıyoruz bilader 3 sürekli kasıyoruz partyler bozulmadan devir daim 4 72 saat yetmicek önümde 1 ay var mutalki kascam olcam ya hırs yaptım bir oyunun beni bu akdar etkilemesin izin vermemmelyim ama olud bir kere ulen k2 sen nemişsin bea şimdi hikaye şuırdan geliyo para var hemde 10 kişye aynı anda 70 edit char alcak kadar aylığım var ama sorun kendi emeğimle kasmak bu oyuna salak gibi para vermek istemiyorum yani bi nevi inat ettim o yüzden bu yola başvurdum edit alcakalra sölim tanıdık olmadan almıyın arka aldık sonrası kötü oldu . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aisto, 23 Kasım 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
1 server açılır açılmaz 72 saat aralıksız kasıp 65 e yakın bişeyler olcaz inş diyorum 2 gold alıyoruz bilader 3 sürekli kasıyoruz partyler bozulmadan devir daim 4 72 saat yetmicek önümde 1 ay var mutalki kascam olcam ya hırs yaptım bir oyunun beni bu akdar etkilemesin izin vermemmelyim ama olud bir kere ulen k2 sen nemişsin bea şimdi hikaye şuırdan geliyo para var hemde 10 kişye aynı anda 70 edit char alcak kadar aylığım var ama sorun kendi emeğimle kasmak bu oyuna salak gibi para vermek istemiyorum yani bi nevi inat ettim o yüzden bu yola başvurdum edit alcakalra sölim tanıdık olmadan almıyın arka aldık sonrası kötü oldu . .

tebrik ederim sende bizdensin NO $ just COINS
Sosyal ağlarda paylaş

Ya peki orclar nasıl bulusacaz bır soyleyın bakalım ampul gıbı kalmıyalım ortadada nasıl edecez

Mesela herkezin isminin sonunda -P olsa bırbırımızı tanısak[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...