Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpia

NewUser

Öne çıkan mesajlar

Sanıyorum tüm herkse bilg leri başoında yeni açılcak server karşısına kitlitlenmiş öle ce kala kalmış yada çayını smitini almış yarına kadar diğer bir deyimle sabahlara kadar kasmak için hazırlıklara başlamıştır ben şimdiden hazıırm galiba aralıksız 72 saat kascaz 4 ark ama char benim sonuçta onlar yardımcı olcak oranın kralı olmama inş lvl 65 falan oluırum hadi hayrlısı ...
Sosyal ağlarda paylaş

Hani insan gözlerini kapatır ve kilitlenir ya işte bende o durmda bilg başında istanbul semitnde beklemedeyim açılır açılmaz ordayım sabvırszılık la bekliyorum tek sorun partyy bulmak olcak herhalde ama sanıyorum sorun olmaz çünkü herkse kasmak için gene orda olcak mutalk gene mage açcam mage açmadan oyunun zevki çıkmıyo ilk aşlayanalara yardım ediliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leplicantt, 23 Kasım 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Evet ArkadaşLar $u an ServerLar Down Durumda Sanırım Yeni Serverı Devreye SokuyorLar Herkes Diyor Sabah 7:00 de AçıLacak Eğer Sabah 7:00 de açıLacaksa şimdiden neden kapatsınLar serverı bence şimdi açıLcak..

Server öyle hokus pokus diyince açılmıyo..[signature][hline]JimmyFloyd (lvl 62) , VisuaL_TR (lvl 60)
Berserker HEROES
DİES
''A new power is rising in Cyper !''
COmiNg SooN..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 23 Kasım 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
said:
Leplicantt, 23 Kasım 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Evet ArkadaşLar $u an ServerLar Down Durumda Sanırım Yeni Serverı Devreye SokuyorLar Herkes Diyor Sabah 7:00 de AçıLacak Eğer Sabah 7:00 de açıLacaksa şimdiden neden kapatsınLar serverı bence şimdi açıLcak..

cin cin wallahi cin :D

hahahahahaha :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...