Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oynasana eski snn ultima online forum arşivini açtı (nostalji)

Goering

Öne çıkan mesajlar

ehhe sabahtan beri okuyorum=)

ceday hatırlarmısın delucia bank'da bana deadly poison bi katanayla gömmüştün de healer'a kadar yetişememiştim
alt tarafı skill denicektin üstümde=)))[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

varya simdi icinizden bi kac kisinin bunlari okuyup uo ya dondugunu duysaniz hepiniz orda bitersiniz:), bu arada su "Eskiya" ve "Darki" gorunce elim ayagima dolasirdi:) onlara dokunmak 1 buyu cakmak bile acayip haz verirdi bana :D[signature][hline]imza!
mode: depresif

[Bu mesaj vimpir tarafından 13 Kasım 2005 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim topic i bulamadım, nicki hatırlamıyorum daha doğrusu.

banker ı kesersem serverdaki herkesin eşyası gider mi diye sormuştum.[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

lol silp ın hala içinde kalmış =)vayy bee icq daki konusmalar:
cavangh:olm bı chaos a gelsene bişi vercem
Borgir:Tamam abi geliyorum[saolsun uo ya o başlatmıstı=)]
Chaos dayız
Rangermania is atacking you 2 sn geçer You are Dead abı naptın yaaa
Cava:Dur olm Kill yukseltıyorum =) 15-20 kes acımadan keserdi bizi sonra reslemeden giderdi eueu =)ne gunlerdi bee bıde hıc unutmam bı kere blackhorse lar yenı cıktığında nightmare diye 150 k fln satmıstı sanırım sonra ben atı birşeye atack verdirdim biş baktım at yattı =( abı bu öldü nası olm neye saldırttrdın abı bilmiyorum yaa ühüü ühüüü :) ne gunlermiş haa[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]

[Bu mesaj Shagrath tarafından 14 Kasım 2005 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk girdiğimre healer falan bilmediğimden öldükçe karakter açıyordum 2 hafta falan böyle devam etti :) bir arkadaşta mavilerden sıkılmış bucs a taşıncam diye yola çıkmış yolda kesmişler bi bakmışlar bir ton malzeme çıkmış üstünden ne lan bunları yanında taşıyosun demişler. Bucs a taşınıyom oranın bankasına götürüyordum diyince kopmuş tabi millet :)
Sosyal ağlarda paylaş

saat 12'den beri o muhteşem arşivi okuyorum göz ağrısından ölücem ama gerçekten bu ağrılara değdi :) aradan 5 yıl geçmiş uzun bi zaman bazı mesajlarıma güldüm çok salakça geldi :) bazı konularda duygulandım eski günler geldi aklıma iyisiyle kötüsüyle çok güzel günlerdi benim için her ne kadar hayatımı mahvetsede değdiğini düşünüyorum hiç bir pişmanlıgım olmadı bu konuda :) ama üzüldüğüm bi nokta var keşke banlanmasaymışın forumlardan açtıgım konular attıgım mesajların baya bi kısmı gözükmüyor :/
[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş

[Bu mesaj Lothrodel tarafından 17 Kasım 2005 05:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...