Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ Staff'e dilekçeler göndersek ?

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu proxy sorunu beni artık sinirden kudurtacak konuma getirdi ! TTnet iplerinin banlanması sonucu düştüğümüz durumu anlatmak için bir dilekçe hazırlansa (yeterli derecede yabancı dil bilsem hemen yaparım) ve paticik kablonet kullanıcıları (hatta dial-up lı dostarımızda desteklese) bu dilekçeyi icq ya postlasa sizce yaptıkları eşşekliğin farkına varirlar mı? Ne dersiniz böyle bir olay yapamaz mıyız ?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Peki kaç kişi madur oldu ! Tüm kablo net userları ! Canımız çıkıyo proxy bulucaz diye. Ben yaklaşık 60-70 proxy denedim halen numaramla giriş yapamadım. Hocam zamanında olmuş bir olay ban yapılmış da halen iplerimiz engelli olamlı mı? Biz gönderelim dilekceleri onlar versin kararı![hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

çoook fazla sayıda hack ten dolayı, kablonet.com da yazıyo

Son zamanlarda oldukça fazla şikayet (spam, hack vs .) gelmeye başlamıştır. Bunun neticesinde bazı sunucular ve servisler IP'lerimize kısıtlama yoluna gitmeye başlamışlardır. Bundan sonra hakkında şikayet olan abonelerimizin internet erişiminin kapatılacağını önemle duyururuz

ICQ programından bazı ip'ler banlanmıştır. Sadece KabloNET abonelerine değil 195.174.* ile başlayan tüm ip'lere konulan banı geçip programı kullanabilmek için geçici anonymous proxy kullanmanız yada Web ICQ'dan giriş yapmanız gerekmektedir.[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara ban yeni çıktığında ttnet i aramıştım bi sebeden dolayı
Adam icq sorunumu dedi
Yoo bizde çalışıyo dedim
Na nassı yani? olmuşdu adam:) hahaha[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlara başta ben de kızdım ama ne yapsınlar onlıne alısverış sıtelerıde oyle adamlar zımbabye ye bıle yolluyor urunu Turkıyeye yollamıyor adamlara gına gelmiş avrupa ve amerikada her üçkagıt ve dolandırıcılık ısınde bır turk cıkıyor kaç defa online siteleri çarpmışız sevgili lamerlarımız yuzunden SNN ve benzer forumlar sagolsun son yıllarda olukla lamer pompaladık ve bunları nete saldık olucagı buydu net kafedeki ufacık veletler bile ben hekir ım abi seni heklerim diye geziyor ortada ve nedense bilgisayarı olan ve interneti olan herkez real de ben hekirlik yapıyom xxx bankasını hekledim ama 1 milyon aldım sadece bankayla dalga gecmek için hikaye hep boyle oluyor ve ispatla deyincede ee şey hekirlik gizlidir ehe felan dıyorlar tanıdıklarımın cogunun hekir arkadası varmış kımı FBI a kımı CIA e calısıyormus felan yanı
yanı anlamadıgım her bılgısayar ve ınternet alan nıye hacker olmaya calısıyor cok karızma bır sey oldugunumu sanıyorlar ABD de hacker olsunlarda gorsunler ***** ****** ICQ şifre calan programla 6 haneli 5 haneli ICQ ticareti bu yuzden moda oldu hacklemesi kolay diye herkes ICQ hekledi sanki ICQ hacklemek bir basamak ta 99999 ICQ Hacklerlerse skilleri 0.5 artıcak boylece daha cok şey hackliyebilicekler[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikanında suçu var ama
o kadar çok hekır filmi yaparlarsa olucağı buydu[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"

[Bu mesaj Chemical tarafından 03 August 2003 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blue_demon, 03 August 2003 16:27 tarihinde demiş ki:
Ben hekırım ama söylemem sır[hline]Your RPG Source - www.rpgcorner.com
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı

Nooooo!

heh bide boyle soylıyenler var gelmış bana dıyorkı
ulan herkes hekırım dıyor ama gercek hekır ben hekırım demezbak ben hekırım ama soylemıyorum soylemeyene ınanabılırsın ınan bana eger hekırım dıyorsa ınanmıycaksın kardesım hekırsan solemıycen[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 03 August 2003 14:31 tarihinde demiş ki:
Adamlara başta ben de kızdım ama ne yapsınlar onlıne alısverış sıtelerıde oyle adamlar zımbabye ye bıle yolluyor urunu Turkıyeye yollamıyor adamlara gına gelmiş avrupa ve amerikada her üçkagıt ve dolandırıcılık ısınde bır turk cıkıyor kaç defa online siteleri çarpmışız sevgili lamerlarımız yuzunden SNN ve benzer forumlar sagolsun son yıllarda olukla lamer pompaladık ve bunları nete saldık olucagı buydu net kafedeki ufacık veletler bile ben hekir ım abi seni heklerim diye geziyor ortada ve nedense bilgisayarı olan ve interneti olan herkez real de ben hekirlik yapıyom xxx bankasını hekledim ama 1 milyon aldım sadece bankayla dalga gecmek için hikaye hep boyle oluyor ve ispatla deyincede ee şey hekirlik gizlidir ehe felan dıyorlar tanıdıklarımın cogunun hekir arkadası varmış kımı FBI a kımı CIA e calısıyormus felan yanı
yanı anlamadıgım her bılgısayar ve ınternet alan nıye hacker olmaya calısıyor cok karızma bır sey oldugunumu sanıyorlar ABD de hacker olsunlarda gorsunler ***** ****** ICQ şifre calan programla 6 haneli 5 haneli ICQ ticareti bu yuzden moda oldu hacklemesi kolay diye herkes ICQ hekledi sanki ICQ hacklemek bir basamak ta 99999 ICQ Hacklerlerse skilleri 0.5 artıcak boylece daha cok şey hackliyebilicekler

Kesinlikle katılıyorum.Çünkü bende gördüm örneklerini.Bizim cafede vardı öyle 2 velet daha yeni orta 1'e geçtiydiler.Paso dır dır ediyolardı, yok hacklerim zırt ederim hede hödö.Ben SNN'de çok takılmazdım ama bu kadar dağınık bir ortam mı varmış acaba, merak ediyorum.[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

l33t dokumanlari yoktu ama azda olsa yetenegi olanlar cevreye "bak ben bunu yaptim euheueh!" diyip gezdiler,digerleride merak etti bende yapacagim vs..sonuc?
batirdilar
cok guzel,[hline]Leathas Level 46 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...