Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Gm Hakkındaki Görüşlerimizi Düzeltmeliyiz.

C33k

Öne çıkan mesajlar

23 yaşındayım bir çoğunuzdan küçüğüm ama benimde değer yargılarım var.Bu akşam bir çok arkadaşımın banı açıldı Blackwindsin bu hareketten dolayı kendimi mahçup hissettim,lamer ve salak dedim gm vasıflarına uygun olmadığını düşündüğüm içindi bu,düşüncelerim tamamen farklı artık hata yapmışım.Özür Dilerim.Belki görmeyecek bunları ama olsun açılan banlar içinde ayrı ayrı teşekkür ederim.[signature][hline]i miss you
Sosyal ağlarda paylaş

yani bravo ne denirki benim başından beri savundugum şey bu birilerini yargılayıp sonuca gitmek tanımadan bilmeden kulaktan dolma bilgilerle çok yanlış..ama hatasını görüp geriye dönmekte o kadar takdir edilecek bir davranış..çogu arkdaslar varki hatadan dönmeyi tükürdügünü yalamakla aynı tuttukları için hala hata yapmaya devam ediyorlar..sagol Burial bu davransın çogu kişiye eminim örnek olcaktır..

Not : imzamı bir daha okusun bazı arkdaslar!!

[signature][hline]Ne KaDar BilirSen Bil ,Anlatabildigin Karşındakinin Anlayabildigi Kadardır(Mevlanadan)

Sosyal ağlarda paylaş

he bıde demıssın tanıyınca sen oyle demezsın dıyorsun demekkı bır alısverısın var benım kendı paramla oynadıgım bır oyunda kımseye yalakalık veya ıftıra atacak durumum yok sen nasıl algılamak ıstıyorsan dusunceler aynı bızlerde yardımcı olmak ıstıyoruz dersınız alttan sudan sebeblerle yalakalık yaparsınız tamam bı konuda hak verıyorum onunda işi zor turk olmasaydı yıne bu tur yazıyı yazardım sadece turkce konusup bızı tatmın eden yerıne dedıgının erı bırısı olması lazım bence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
korix, 17 Kasım 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
he bıde demıssın tanıyınca sen oyle demezsın dıyorsun demekkı bır alısverısın var benım kendı paramla oynadıgım bır oyunda kımseye yalakalık veya ıftıra atacak durumum yok sen nasıl algılamak ıstıyorsan dusunceler aynı bızlerde yardımcı olmak ıstıyoruz dersınız alttan sudan sebeblerle yalakalık yaparsınız tamam bı konuda hak verıyorum onunda işi zor turk olmasaydı yıne bu tur yazıyı yazardım sadece turkce konusup bızı tatmın eden yerıne dedıgının erı bırısı olması lazım bence

arkadaşım paranla oynuyorsunda bir banlan bakayım ne kadar yardımcı olucaklar ha banlanınca preniumsun acarlar dediyorlar bence hiçde öyle degil senin hiç sorunun olmadı sanırım gm e sorucak o yuzden bunların yalakalıkla alakası ney ? her yardım isteyen yakalamı oluyor ?[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yau dedımmı ben sen yardım ıstemek yalakalıkmı dedım sadece dıyorlarya gm hakkındakı dusuncelerı degıstır ben zaten gold premıum oldugum halde nedenı olmayan bır ban yedım her gun ban sebebımı degıstırıyorlar anlamadıgım olayda bu zaten paralı ya ayırt etsınlerde demıyorum eger ayırtda edıyorlarsa ben onların....yau adamlar bızı adam yerıne koymuyor nasıl yardım beklıycezkı yardım ıstemek için yalakalıkmı yapmamız lazım arkadaslıkmı kurmamız lazım onu demek ıstedım sen yanlıs anlamıssın sımdı anlamıssındır umarım
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada galiba belirtmedim premium üyeyim ve 10 gündür mute cezasına çarptırıldım konusamıyorum ve 3günde ban yicem ama şikayetci degilim 3 gün ban sebebi kızın1i partysine ks yaptım 10 gün mute kızın1iye baya bir küfür ettim
oda bişe dedi 3 gün gitti ama ben 10 herneyse bişe demiorum bu konuda
Sosyal ağlarda paylaş

Kim Ne derse Desin Türkhis Gm 10 numara Gerçi Kimse nin Bu Türkoğluna Bir demeye Hakkı yok Adam İşini En iyi Şekilde Yapıyor Online Oldugu Süre İçersinde Yeri Geliyor Makara Bile Yapıyor Rahat Olun Gm 10 numara La is La Bonita

[Bu mesaj TaZy_tkyy tarafından 18 Kasım 2005 11:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Blackwinds bencede çok iyi biri hiç yoktan birazda olsa ilgileniyor az önce pm attım sorularımı sordum ve gayet güzel bir şekilde yardım etti allah razı olsun[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage [Satıldı]
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

abartisiz 4 saattir a1 moradonda arkadasimin chariyla blackwinds ile konusmak icin bekliyorum hala cevap verecek en son bi kontrol edeyim dedim bloklamis pmi...
Ben türk gm hakkindaki görüslerimi coktan degistirdim :)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hector_, 18 Kasım 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
Slm........
62 + Warrior char arıyorum satmak isteyen arkadaslara duyurulur.Realy parayla....

Pazar alanına yazcan bunu[signature][hline]ID:MetalSlug2(hacklendi)
Server:Beramus
Class: roque
Nation:Tabiki org :D
LvL:6x
Np:hacklenmeden önce 50k kadardı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 16 Kasım 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
Hyr...Sadece Kendimi onun yerine koydum bence sende dene

ben koyamam abi koyarsam banlarım herkezi[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
deniz abiiiiiiii ( ::Ujio:: ) yendiq sizi Ç.dardanel sporu

yaw neden banladınız UsakspoR u neden?
Sosyal ağlarda paylaş

ben premium olmama rağmen ve illegal hiç bişi yapmama rağmen 2 ay önce ares te 61%75 charım onca emeğim gitti. 1 kere dupe makro vsvs illagal bişi kullandıysam o charla şerefsiz evladıyım ama banlandım nedense. maillere gelen cevap dupe item diye geldi sormama rağmen rankinkteki itemlerim ne ise o itemlerim varken banlandım. üzerine de su içtim artık aylar geçti. eğer gm varsa benim ricam gerçekte neden banlandığım millet dupe yaparken char açtırıyor ya da itemleri siliniyor ama ben banlanıyorum böyle adalet olurmu.. cevap alacağımızda ummuyorum ama bi iç yarası işte yazayım dedim.. ares te oynayanlar bilir beni alkoc nick ki assasindim.. herkese selam saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...