Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Gm Hakkındaki Görüşlerimizi Düzeltmeliyiz.

C33k

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Forumda sizi takip ediyorum birşey yazmayacaktım yeni üyelik açmayacaktım ama dayanamadım
Herkes Blackwinds'e karşı bence gurur duymamız gerekli türk ßir gmye sahibiz ve nezamn pm atsak genellikle cvp veriyor
aga maga demez iseniz...

kendinizi Blackwinds'in yerine koyun , adam okadar ugrasıyor gece gündüz belki yatmıyr okadar hakaret okadar küfür okadar bilmemne yiyor . ßence Herkes Haddini bilmeli ve Sunu unutmayınki bugüne kadar ben blackwindsden başka biff miffin cvp verdigini inanın görmedim gurur duyacagımıza dedigim gibi adama küfür fln ediyor neyse sizden ricam su Birşey derken Kendinizi o kişinin yerine koyun .Aslında hepiniz iyi insanlarsınız 1 2 kişi bişeler dedigi zaman hemen o kişiye katılıyorsunuz neyse bu arada yöneticilere söylüyorum topici kaldırmayın nickimi banlaya bilirsiniz tekrardan
--------------------------------------------
Kendini birşey Zannedenler Aslında Hiçbirşeydir...
Cya.. Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

valla dogruları bilemiyorum ama bana şüpheli geliyo blackwinds. yani türklügü ön plana çıkartmadan önce o tür şeyleride hesaba katmak gerekiyor. yargısız infazda yapmak istemiyorum ama şüpheli hareketler sergiliyor.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün buraya girenin o olup olmadığını bilemiyorum kesin ama bence arkadaş bazı konularda haklı. Gerçektende adamlar manyak şeylerle uğraşmak zorunda kalıyorlar. Savaşta içeri alınmadı diye adama ana avrat düz gidenler, magic anvil'de item'ı yandı diye gm'ye pm atanlar. Şu bu kosp kullanıyor diye habire bas bas bağaranlar vb daha saymayacağım ama bence birazda olsa haklı adamlar...[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 57
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şu ana kadar iki kere pm atabildim kendisine ikisindede değişen bişey olmadı. Diğerlerinde pm kapalıydı :D

Yinede iyi diyorum ilk başlarda tabiiki hatası olabilir. bide ilk günlerde tahmin edebiliyorum ne kadar pm geldiğini . o kadar kişiyle ilgilenmek zor olsa gerek.

inşallah aynı şekilde devam etmez.
(Not : attığım pm ler kosp kullanıcılarını banlatmak içindi. en güzel nokta türk gm değil online gm bulabilmek olucak galiba :D)

ayrımcılık yapmasın yeter bana[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Ayşe Fatma Semiha Haydi post kasmaya

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 16 Kasım 2005 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

C33k buna bizde seviniyoruz cypher de orc un cıkıpta desinki ben gm görünce küfür ediyorum die (zaten gören duyan )nadirdir adamlar bi kerede cıksınlar orclarla konussunlar hep human burda bir sürü cypherde orc olan arkadaslar var biri cıksın desinki gm geldi yalannn
işte bizim orclar bundan kızıyolar he bide kendini bilmezler savaş kapısında gm ye argo kullanırlar oda herkez bilirki ezikler.
gm den yardım istiyosun piyasada yok bumu ama humanlar seslensin anında diyeceklerim bu kadar...[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : El_MoRaD_HuNTeR
Sosyal ağlarda paylaş

militan tşk ederim anlayısın için.Burada hepimiz türküz eger bu blackwindsin 1 hatası olsa bile bence görmezden gelmeliyiz.Unutmayın hatasız kul olmaz.Oda yani blackwindsin hatamı yaptı bişemi yaptı diyemem çünkü yanında degildim kimse yanında degildi...Hepimiz Anlayıslı insanlarız öyle degilmi arkadaşlar

[Bu mesaj C33k tarafından 16 Kasım 2005 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya su yeni gmi merak ediyorum ama düsünüyorum ben türk gm olsam asla pm acmam cünkü troy claninda geyik liderdi arada girip onun charla oynuyordum ve gülmekten yere yatacaginiz pmler geliyordu uijoda bi tane pm yayinladi düsünsene o adam gme pm atiyor bana +8 shard ver sana bizim karilardan yollim filan diye cok komik seyler var oyunda gm türk oldu güzel oldu ama aciyorum ona sürekli abuk subuk pm geliyodur
Sosyal ağlarda paylaş

C33K dedigin gibi hatasız kul olmaz ben sadece gördügümü söyledim o kadar bi gm türk olduguna gurur duyarım ama oyunda bazılarından gurur duymam niye derseniz adamlarda bütün sahtekarlıklar var dupe , yalan söyleme , ks ,ondan bundan para isteme bunların türk olduguna inanamıyorum türklerin adını lekeliyolar oyunda bi yabancı arkım var adam benim türk olduguma inanmıyo türkler şöle böle dio güven bırakmıyo dio adam yanii haklıda ama öncedende söylemiştim gm belki aramızda okuyo yazıları die ama orclarlada ilgilense sevinirim.[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : El_MoRaD_HuNTeR
Sosyal ağlarda paylaş

Senin değine kesinlikle takılıyorum bakın şu neye benziyor biliyormusunuz
Mesela ßir otobüse binersiniz adam durak yerinin dışındada müşteri alır durak dışındada insanları indirir
ßazı şöförler vardır
Durakda olmayan insanları otobüsüne bindirir ama durak dısında inmak isteyen müşterileri ise durakda indirir
Ve insanlarda şöföre hepiniz böylesiniz müşteri alırsınız ama durak dısında indirmezsiniz der sayar ve gider
yani demek istedigim şey 1 2 kişi için türklere laf söyleniyor buna cok kızıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Türk gm, abd li gm vs. bunları savunacağınıza veya gmleri tartışacağınıza ben size başka bir soru ile karşılık vereyim.
database hacklenmiş durumda.
gm lere mail atıyorsunuz cvp vermiyorlar.
bu kadar patch e rağmen halen dupe yapılabiliyormuş.
kalite kalmamış durumda.
ya arkadaşlar bu oyunun halen neyini savunuyorsunuz?
neyin gm'i, neyin ke'si ko'su k2'si ya.[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasım Mgame nin Sponsor oldugu emin degilim belki onların kurdugu birşeydir onun gibi kaliteli firmalar sence dandik bir site yada dandik bir sistem yaparmı ? Eger databaseler calinmis olsa idi ßizlere ßildirilirdi bence yok databeseyi ben caldim gibi diyen insanların cogu kesinlikler Lamerdir
Bence databasenin calinması imkansız gibi birşey(imkansız diye birşey yoktur ama bu konuda bence öyle)
Sosyal ağlarda paylaş

herneyse birşeyler yazmıştım ama hiç kimseyi hiçbirşeye inandırmak zorunda değilim :)
evet evet ben yanılıyorum database hacklenmedi.[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel

[Bu mesaj vktk tarafından 16 Kasım 2005 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki kesinlikle id :sercanbahri
hacklesene beni hekır arkadaş
bekliyorum seni eger şifremi söyler isen yada şifremi değiştrirsen hesabına 1000$ yatıracagım söz veriyorum

[Bu mesaj C33k tarafından 16 Kasım 2005 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben hacker değilim
yapmamda.
zaten yukarıdaki mesajımıda değiştirdim.
sen veya senin gibi düşünenler bu kafa ile devam edin..[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Sosyal ağlarda paylaş

Seninle Polemige girmek istemiyorum daha yeni söylemişsin idini ver databasenin calinip calinmadıgını sana ispatlayacagım demişsin ve sözünden vazgeçtin herneyse lütfen sadece bu konu hakkında görüş yaz yazmayacaksanda lütfen boş yere birşeyler yazma arkadasım
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi merak ettiğim bi soru geçen sene bu dönemlerdi,birkaç arkadaş yabancıların çok iyi olduğunu GM destekli olduğunu söylüyorlardı.Tamam belki GM desteği iyi bişey değil nitekim blackwinds destek falanda vermiyor deneme yaptım demiş orda bi item düşmüş adam vereyim demiş yoksa çöpe atacağınıda yazmış,özellikle Lady_Rar la alakalı bi olay değil sadece denk gelmiş ayrıca GM'in yardım etmediği konusunda çok ilginç bir diyoloğum var,ben kendisinden kecoon bossu yollamasını istemiştim aylardır arıyordum o bossu,sordum tamam hemen yollyayım 3-5 tane dedi,bende ciddimisin dedim tabiki hayır dedi.Adam o işten para kazanıyor buraya geliyor bişeyler yazıyor ve biz onu aramıza kabul etmiyoruz ne kadar gaflet içindeyiz farkındamsınız.Daha fazla uzatmak istemiyorum artık türk oyunculara sahip çıktığını düşümdüğüm elinden geldiğince adaletli olduğuna inandığım bir GM var.Son olarak unutmayınki GM üstünde bir admin var her istediğin yapması serbest değil.[signature][hline]gelgelpcpc gel gel sana aşığım gel:D

[Bu mesaj holigun_tr tarafından 16 Kasım 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 16 Kasım 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
Seninle Polemige girmek istemiyorum daha yeni söylemişsin idini ver databasenin calinip calinmadıgını sana ispatlayacagım demişsin ve sözünden vazgeçtin herneyse lütfen sadece bu konu hakkında görüş yaz yazmayacaksanda lütfen boş yere birşeyler yazma arkadasım

evet abi haklsıın ben yeniyim, pek birşey bilmiyorum.
yanlız alan yetkilisi arkadaşlar bu arkadaşın id yazdığı mesajdan o kısmı silerlerse sevinirim.
birşey olur filan ben sorumlu kalmayayım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...