Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Gm Hakkındaki Görüşlerimizi Düzeltmeliyiz.

C33k

Öne çıkan mesajlar

Yahu her yere milliyetçilik sokuşturmasak olmaz demi? Türk Gm Japon gm.. Kahrolsun gavurlar... Bunlar bizi bölmeye çalışıyor... Türk'ün dostu türktür vs vs.... Bu edebiyatları bırakın... Bırakmayacaksanız da burda bari bırakın oyun burası... Bana ne kardeşim türk gm varsa, işini yapıyosa ister Japon olsun ister Sümer, ister Kırgız... Kötü iş yapıyorsa Türk diye savunacakmıyız?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 16 Kasım 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
Yahu her yere milliyetçilik sokuşturmasak olmaz demi? Türk Gm Japon gm.. Kahrolsun gavurlar... Bunlar bizi bölmeye çalışıyor... Türk'ün dostu türktür vs vs.... Bu edebiyatları bırakın... Bırakmayacaksanız da burda bari bırakın oyun burası... Bana ne kardeşim türk gm varsa, işini yapıyosa ister Japon olsun ister Sümer, ister Kırgız... Kötü iş yapıyorsa Türk diye savunacakmıyız?

bakın, bunun Milliyetçilik ile alakası yok. Daha önce de dediğim gibi yapılan yanlışlar ortada.

Bi düşünün siz aynı durumdasınız. Ne yapsanız birileri laf sokuyor, ne yapsanız sizi alaşağı yapmak için fırsat kolluyor.

Zor bi durum olsa gerek...

Hadi bırakın GM liği, bazen şu KO bölümünde yöneticilik yapmak bile zor olabiliyor. Bi anda herşey tersine dönüveriyor, o konuyu sil, bu mesajı editle. İnsanın sinirini yıpranıyor.

E bi de bunu GM açısından düşünelim, sürekli pm geliyor, sürekli birileri bişeler söylüyor. Ha o item meselesinde zaten hatalı. Yaptığının yanlış olduğunu daha önceki konuşmam da kendisine söyledim. "tövbe bi daha yardım filan yok, bu kadar çok laf söyleneceğini bilseydim bişe yapmazdım zaten" dedi.

Ha belki GM dir belki Gm yardımcısıdır, bu kadar önemli değil, sonuçta ben dahil herkese PMlerde cevap veriyor ( daha önce ki GMlerden bunu pek göremedim ) Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Eh bunu yapan insana da en ufak bir hatada bu kadar tepki? Bilemiyorum...

Unutmayın! Türk IP leri banlandığında da "sesimizi duyurmamız lazımmmmmmmmm, bunu bize yapamazlar!" diyen sizlerdiniz, şimdi bunları söyleyenler de sizlersiniz...

Bi gariplik yok mu?
[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do

[Bu mesaj Murtaza tarafından 16 Kasım 2005 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 16 Kasım 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
Yahu her yere milliyetçilik sokuşturmasak olmaz demi? Türk Gm Japon gm.. Kahrolsun gavurlar... Bunlar bizi bölmeye çalışıyor... Türk'ün dostu türktür vs vs.... Bu edebiyatları bırakın... Bırakmayacaksanız da burda bari bırakın oyun burası... Bana ne kardeşim türk gm varsa, işini yapıyosa ister Japon olsun ister Sümer, ister Kırgız... Kötü iş yapıyorsa Türk diye savunacakmıyız?
burda milliyetcilik yapılmıyor güzel kardeşim. su oyunda ing bilenlerden çok bilmeyen var.mesale ben gibi.turk bi gm olmasını herkes bu yuzden istiyor ve savunuyor.derdini anlatabilmek için yoksa ırkı için degil.bide forumlarda su dikkati mi çekiyor sürekli gm ler e küfrü laf atmak vs. ama surda biri dupe şöle yapılır kosp şöyle kullanılırdedigi zaman bi tek kişi tepki göstermiyor.ve o sahışlar forumlardan banlanmıyo ama iş gm ye gelince laf bol.gm lere laf edene kadar dupe-kosp bunların önünü nasıl gecebiliriz onu tartışın herşeyi gm lerden beklemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 16 Kasım 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
baştam gm kelimesini doğru söylememiz gerekiyor değilmi? sonra küfür edin. geme değil ciem

türkçede her kelime yazıldığı gibi okunur diye bir kural yokmuydu mike ? (bende sinir olurum geme diye okuyanlara )[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

aaaaaah ulan aaaaah şuanki aklımla 1 sene önce oyuna gm olucaktım ki ozmn görücektiniz gm ne demek. bill gates in yanında villamı almıştım şimdiye... ne villası triplex villa alırdım be. peheeey.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ben gm lere gasla yuklenıyolruz bır bıldıgım gm var ıst da knght turkıye sorumlusu aynı zamanda adamlar bunu gm yapmıslar ve gm denılen sahıs cafe cafe dolasıp ytl ıle ona buna paha bıcılemeyec ıtem satıor ve delı gıbı lvl eet bazı gml er gayet iiii yureklı ama bazısı meela beramusun gm ı tanımıo herkesı banlıo
ama xegenoında adam ılk once pm atıp uyarıo gersını sız dusnun
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık bir saat önce Gm notice geçti (beramus human) Türkçesini aynen yazıyorum...
###IDevil oyuna gerimi dündün?

bir dakika sonra yeni bir notice

###IDevil banını illegal yöntemlerle açmıştır tekrar banlandı

beramus human arkadaşlar mutlaka görmüştür görmeyenlerin ve data baselerin çalındığına inanmayanlara ...
Sosyal ağlarda paylaş

beyler databays çalınsa kimse giremez ki oyuna adamlar hemen kapatır serveri başka bi yöntem bulmaya çalışır...
bana göre gm de ciem de yanlış bu sadece benim fikrim kimse üstüne almasın bana göre gameAdmistratör yada adminstrative

admin (yönetici) anlamıdır..[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmişlik ile alakası yok arkadaş databaselerin calingidini yazmıs ve benden idimi istedi bana ispatlayacagını belirtti ßende idimi vererek kendisine ßeni hacklesene hekır arkadaş dedim dalga geçerek msj yollamıs idin şumuydu diye evt dedim halen beklemekteyim saçma sapan 1 kaç lamer kendini bilmezce konusuyor evt açıklıyorum Microsoftun Resmi sitesini ben hackledim ok? kim inanır sence buna arkadaşda databaselerin çalındıgını idda edio hadi bakim:)
Sosyal ağlarda paylaş

Beramusta ta G.M Türk ama ya sadece olaya bu yönden bakmayalım..evet bir Türk olması çok güzel bir olay en azından derdimizi anlatabiliyoruz..ama yardımcı olabiliyormuyuz yani gördügümüz arkdaşlarımıza yakınlarımıza söylüyormuyuz düpe yapmayın , kosp kullanmayın ,ne bilim kısaca hile yapmayın..yoksa düpe yapana banada item ver, veya kosp kullanana bende yanında durim banada lvl kastırmı diyoruz..hile bilenden hilemi ögreniyoruz yoksa uyabiliyormuyuz..g.m olsun yada olmasın bir tek onunla çözülecek iş degil bu herkes kendine düşeni yaparsa sorun en aza iner gibime geliyor..g.m ler taraf tutarmı ..bilmiyorum olurda olmazda..g.m sine baglı :)

[signature][hline]Ne KaDar BilirSen Bil ,Anlatabildigin Karşındakinin Anlayabildigi Kadardır(Mevlanadan)

[Bu mesaj nix tarafından 17 Kasım 2005 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

sadece söylemlere göre bir yerler hakkında karar verebilen bir insan ilginç yeni tür bir gm miz var artıkın :D foruma bile karalama kampanyası var diye görmeden gelmiyorsa veya en azından kendi yanlışlarım nelermiş diye öğrenmek bir insansa bu gm baya büyük bir insanmış bu :D pardon bizim seviyemize çıkmaz dimiiii
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...