Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steve vai türkiye konseri

Ryan

Öne çıkan mesajlar

rtn promotions getiriyor, steve abimize billy sheehan ve tony macalpine de eşlik edicek.
konser tarihleri :
18 Kasım 2005 İstanbul
19 Kasım 2005 Ankara

yerlerde belli olunca buraya yazarım haydi gözümüz aydın..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

oha bu adam ölmedi mi :D
oha be ayyyyy inanmıyorum oha .. çüş.. oha.. pfff..
inanılmaz dolacak tüm eski tayfa da gfelicek gençlerin yanında..
inanıyorum..[signature][hline]King Kong gelse de dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 24 Ağustos 2005 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gölgede yaparlarsa intaar ederim. orda sebastian bach ı izledim sahne çok kötüydü. 1.90 adamım zar zor gördüm hatta ralph santolla kısa boyluydu biraz tam göremedim onu.
ama saklıkent gayet güzel ordada pain of salvation izlemiştim (evet herkesi izledim ben), inşallah saklıkentte olur[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Istanbul Konseri : Yeni Melek Gösteri Merkezi
Ankara Konseri : Saklıkent (18 yaş sınırı vardır)
aha inanmayan baksın

BU ARADA RİCA EDERİM, daha bugün official açıklanan olayı kaç gün önceden size haber verdim.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Tendur surrender vai

Adam ilah gezdim gördüm ama böyle adam görmedim birde hızlı değil duygusuz gibi yazılar yazılmış böyle bir ilah için ee hoş görmek lazım heryerde çekemeyen çıkıntı insanlar vardır

Steve Vai'de hız değil ve duygusuz diyorsan senin hiç bir müzik grubunu dinlememen gerekiyor arkadaşım..

O zaman şunu dinle belki can ve ruh bulursun kendin için.

Steve Vai feat Guns'n Roses - Somewhere over the Rainbow

Bu parçadan sonrada görüşün aynı ise bence kendini en yakın köprüden atmayı deneyebilirsin ..[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
But I need to know you're behind me
Sosyal ağlarda paylaş

ANKARA MI ? ALLLAAH BEE süper süper oley ..
istanbula gitmek zor olabilirdi çok iyi be oh ..
Tender surrender süperdir ayrıca hehe[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

izmire neden gelmiyorsun vai amca be bak ne güzel haggard da kreator da geliyor sende gelsen buralara keşke:) of şimdi yollar hiç çekilmicek

edit:yazım yanlışları
[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies

[Bu mesaj misanthrope tarafından 26 Ağustos 2005 18:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yalnız vai abi değildir bakınız : steve dayı ..
ehi eh çok estetik hareketler yapıyo gerçekten vücudunu falan kullanarak ayrıca görsel öğeleri ışık fosfor vs. çok iyi kullanıyo mükemmel oluyo konserleri[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

Evo Experience = Dream Theater Meet and Greet gibi... Yani baya pahalıya alınacak bir biletle daha önceden sound check e fln girebiliosun , Steve Vai ile muhabbet edebiliyorsun ama Türkiyedeki konserlere bu olayı açmamışlar...
Arkadaşlar aslına bakarsanız bence biletler gerçekten ucuz... Dream Theater dan sonra 28 Milyon bir öğrenci bileti için hiç birşey değil... Bence Vip biletleride birçok gereksiz sanatçıya verilen paralardan çok daha iyi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...