Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steve vai türkiye konseri

Ryan

Öne çıkan mesajlar

o değilde saklıkentte nasıl vip yapıcaklar onu anlamış değilim, cok gereksiz bişey her yer sahneye yakın zaten daha nasıl yakın olabilirler ki kücücük yer? sanki rock in rio sahnesi ahaha
hem o kadar yakından monitörlerden bişey anlaşılmaz mevcut ses sistemiyle.
saklıkentte ortadan izlemek lazım, ondan siz siz olun sakın vip bilet alma tarzı gibi bir yanlışa düşmeyin..

bide öğrenci arkadaşlar yanalarında paso getirmeyi unutmasınlar yoksa kıllık yapabiliyo ordaki görevli arkadaşlar.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 14 Eylül 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya yine sahne önü cart curtu var ya ufff..nerden çıktı bu daha çok para veren önden izler geyiği? konserin olayı sabahın köründe girip, iyi yer kapmak için bütün gün bekleyip çile çekmektir. sinir oluyorum ya. 28 verip gidicem tabi ki.[signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Valla ben satışa çıkar çıkmaz aldım iki tane hemen, istanbuldaki konser için sonra ertesi gün geldi biletler, ee biletler geldi hadi konsere gidelim duygusuna kapıldım sonra konsere daha 3 aydan fazla oldugunu düşününce bi ya sabır çektim :P
İst konserindeyeim ben de bi arkla...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 19 Ağustos 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
Tender Surrender çalsın pls !
yok canım ne 213879427834 notası , 23874823 tane çalıyo ama iyi çalıyo. :B

Ilk konseri Bostanci Gosteri merkezindeydi. Ultra Zone u yeni cikarmisti aklimda kalan 2 olay var.
Birincisi bir kizdan su istedi, icti geri verdi, sonra bebegim dikkat et hamile kalabilirsin benim ictigim sudan dedi, kiz kipkirmizi olmustu.
Digeri ise Tender Surrender'da kafa sallayan insanlarin olduguydu. Itisip kakisan insanlar vardi hele ki daha hizli parcalarda..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 07 Eylül 2005 15:15 tarihinde demiş ki:
Note: No EVO Experience for this show..
diyo
EVO neki

225 $ verip soyle birsey yasiyorsun ki bence bu paraya deger
"The ;EVO Premium Experience; is an exclusive and very special opportunity we are offering to our loyal Vai.com visitors. The ;EVO Premium Experience was a huge success in the USA and garnered countless rave reviews from fans. Now we are bringing EVO to Europe! The package allows you the exciting opportunity to see Steve and the band prepare for a show; along with the ability to ask Steve questions in an intimate group discussion. Availability is VERY limited for each show - so be aware that they will sell quickly once we put them on sale."[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja

[Bu mesaj Wendigo tarafından 26 Ekim 2005 16:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

VIP Ayakta bileti sahipleri, STEVE VAI konserini sahnenin hemen önünde kendileri için ayrılan özel bölümde izleyecektir. Bu bölüme, VIP Ayakta bileti alanlar haricinde hiç kimse giremeyecektir.

VIP Ayakta bileti her konser için 200'er adet basılmıştır ve bu sayı hiç bir şekilde artırılmayacaktır[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...