Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gm den kaçtım dıe ban yedım ....

RAINHARD

Öne çıkan mesajlar

Tanimam Etmem.. Ama ßirsey Yapabilseydi Yapardi Die dusunuyorum..
ßu Arada GM ler konusunda.. Bilmiyorum Artik..

Az Once Tum Silinen İtemlerimden Sonra.. Tum CLanın Birleserek.. Bana YAptigi İTemler Calindii.. Nasil Calindii ? Orası MEechul.. Sifreyi Birisinin Bulmasi İhtimali % 0 DC oldum.. Askıda Kaldı Char.. Ok ledim Duşmesi İcin Duşmedi.. Eger Dusseydi.. Kurtarabilicektim Demekki.. Suan Girdim.. Kocaman 0.. ßen ßoyle Oyunun....[signature][hline]Nick : KLC | Lydion
LvL : 5x
Job : Gecici Bir Sure Icin Archer
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

vay be black helal olsun falla normal muhabbet bile ediorsun insanlarla valla helal olsun ne diim ... bazen birileri üst mevkilere gelince biraz havalanırlarda .. böle cvp vermen beni etkiledi galiba aglıcam murtaza bi pecete ver plsss :D[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:4x
Server:Ares
Job:Archery
Clan:---
Nation:Human

Nick:UltraslanTr
LvL:5x
Server:Beramus
Job:Paper
Clan:MASSACRE_
Nation:Human
Sosyal ağlarda paylaş

Kaçmak kaçmamak sorun değilde, şöyle bir şeyi söyliyim...

Alt tarafta geneli pm yi ve shout u blockladığınız zaman kapalı görünüyor. Fakat, teleporttan geçince, yada sellect char yapıp oyuna girince, açıkmış gibi görünüyorlar ama, kapalı oluyorlar yine...

Bunu defalarca yaşadım. Arkadaşıma PM penceresi açıp bişiler yazıyorum, cevap vermiyor. Sonra party den sana yazdıklarım gelmedimi diyorum. PM block'lu diyor. Buna benzer şekillerde bazı arkadaşlarım bana PM, atıyor. Ama benim PM blocklu, onlara "this user blocked privated messages" mesajı gideceğine, yada ben yaptığımda bana geleceğine, hiç bir uyarı mesajı gelmiyor. Bunlar çok yaşanırken, tut ki GM sana PM atmış. Yada genelden yazmış, hadi bakalım çık işin içinden....[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackwinds, 20 Kasım 2005 01:29 tarihinde demiş ki:
Bence tepsi biraz soğusun
ondan sonra tutalim
sicakken tutmayalim elimiz yanmasin

rahmetli dedem hep derdi
acele yok

[Bu mesaj blackwinds tarafından 20 Kasım 2005 01:29 tarihinde değiştirilmiştir]

haklı,zaman herşeyin ilacı:D
(o tepsi insallah 1 senede soğumaz:D)[signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:bunu söylersem seni öldürmek zorunda kalırım:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuna malezya serverinda baslayip buralarda devam ettim
Usko da da 1 sene olmustur heralde neyse asil sasirdigim seyi soyluyorum. O zamandan bu zamana ilk kez bi gm cevabi goruyorum. Cok charim soyuldu cok charim hacklendi premium alip mesaj attim 3 ayda anca geri alabildim mesela dolayisiyla bende gm lerle ugrasmaktan vazgectim. Sonucta oyun bu napalim. Son bisey ne kadar kasarsaniz kasin ama kesinlikle lvl 65 ve ustu olmayin herkezin gozune batar ban yersiniz. Milletteki +8/15 itemlar kimseye sorun olmaz sizdekiler premium almadiginiz ilk gun kaybolur.

Su anda beramusa ares cyper a bakin kac kiside +8 shard raptor shell var. Bunlar legit itemsa bende bisey bilmiyorum bu oyunla ilgili
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...