Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pes5 de kalpkrizi Geçiren futbolcu

Eldarduil

Öne çıkan mesajlar

fifa 95de futbolcuların 2cmlik 4 parçadan oluştuklarını düşünürsek , ve geçen 10 yıldaki değişimlere bakarsak..ben 10 yıl sonrasını düşünemiyorum..[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...
Sosyal ağlarda paylaş

bole bişey oldugu biliniyodu zaten ama çook dusuk bi ihtimalle şans olmus :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CravingReaver, 19 Kasım 2005 14:34 tarihinde demiş ki:
mod falan olmasın bu, en azından farklı bir düşme animasyonu yaparlardı orjinal vers.'da olsaydı.

zannetmiyorum mod olsun.kabartmamak için aynı animasyonu kullanmışlardır.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - !
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sevdiiiimmmm :)

Valla pravvooo....

Detay ama cidden çok güzel. Ben de bi 10 yıl sonrasının oyunlarını hayal edemiyorum. TV'de gördüğümüzün AYNİSİ zaten 5 yıl içerisinde olacak zaten...

Du bakalım[signature][hline]Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary sayı sistemini bilenler ve bilmeyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Amanınboo! Yuh artık bu kadar da detay mı olur bi oyunda be. Bence FIFA artık çıkmasın. Kasmasın kendini daha fazla.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...