Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa.com Hack Edildi

Ishinotsuyoihito

Öne çıkan mesajlar

sen kimsinki lan senin yüzünden bu sitedeysem kendim giderim merak etme!!!'! silphatos a bu ülkeyi ben den fazla sevmiyorsun sen !!!! beni burdan atabilirsin ama senin gibi satılmışlara kalmaz bu ülke bundan şüphen olmasın

[Bu mesaj xxxlargegs tarafından 19 Kasım 2005 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sesini hakkatten ilginç yerlere iletme imkanın var ama sen kalkıp fak yu diyorsun. elindeki fırsatı tam değerlendiyemiyosun. can sıkıcı bir şey.

topu kaleye kadar sürüp kaleciyi de geçip topu direkten döndürmüşler bence. nese bakalm bi daa kine güzelinden bişiler yazıp ayar verirler umarım. :D[signature][hline]Try Reality!
the invisibile and the non-existent look very much alike!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]BoDrUmLu, 19 Kasım 2005 15:17 tarihinde demiş ki:[/b]
said:
CorteZ, 19 Kasım 2005 07:08 tarihinde demiş ki:

Tabi fatih terim kendi başarısızlığını kapatmak için olayları büyütmüştür.

YALAKA KORKAK SATILMIŞ BASIN!

[Bu mesaj CorteZ tarafından 19 Kasım 2005 07:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Fatih terimi sevmem bende fakat
Fatih terimin basarısızlıgı nedir soler misin bana? 10 yerine 4 gol atması mı?

Fatih Terimin başarısızlığı deplasmanda 2-0 lık maçtır. Türk milli takımını orda aptalca oynatıp ezdirmiş sonrada bu başarısızlığını kapatmak için medyaya çıkıp hakkımızı yediler demiştir.

Aslında orda olan olay her ülkenin yaşayabileceği futbolun içinde olan şeylerdi ama tabi yenilgiyi hazmemedikleri için en güzel şey suni gündemdir dediler ve olayı teknik başarısızlıktan başka bir boyuta taşıdılar.

3-1 den sonra takımın kontrulunu kaybetmiştir ve maç 4-2 bitmiştir. 4 atmak değil dünya kupasına gitmek başarıdır.

Karşı takım zaten 2-0 rahatlığı ile başlamış ve alpay denen başarız herifin aptalca elle oynaması sonucu bu iyice içinden çıkılmaz bir durum almıştır. Alpayın yerinde ynayacak bir çok futbolcu vardır. Takım kurarken eskileri kullanmak sadece tecrube ve olgunluk katacaksa güzeldir futbolda.

Hakan olayı tamamem berbatlıktır hakana gelene kadar bir çok futbolcu vardır bu ülkede oynayacak.

Bu yazı uzun geldiyse ana düşünce şudur:

Amaç : Dünya Kupasına katılmak
Sonuç : Katılamıyoruz
Gerçek : Başarısızlık

[Bu mesaj CorteZ tarafından 20 Kasım 2005 05:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılandan iyisini yapmak gerekmez birşeyi eleştirmek için.

2342342*34242/2352-234*12341234/234523+1341= abc

Etmez, bunun abc etmediğini kanıtlamak için sonucu bilmeme gerek yok sayılar toplamı harf vermez.

Başarı dünya kupasına katılmaktı başaramadı fatih terim. Bunu söylemek ve tespiti ortaya koymak için milli takımı dünya kupasına çıkarmama gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır hacklediniz böle Kro ve hayvanca Fcuk yu blmene Fcuk you all mall dicenize lame gibi.
Adam gibi güzel bi yazı koyarsın arkaya bide Turk bayragı yapıştırırsın oraya.
Karizmayı yaparsın.
Bu resmen cingenelik başka bişey degil..[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."
Sosyal ağlarda paylaş

cortez burada geyik yapan abuk sabuk yorumlar yapan sensin. fatih ynalış takım kurmuş olabilir (ben bu hıyarı niye desteklio mbide fbli olacam?), ama yerinde sen olsan 1/10 unu yapamayacagına gore suscaksın, gider spordan anlayan biri gelir konusur aa ben buna katılıyorum dersin olay biter.[signature][hline]"Kim ki cananı için canın sever, cananın sever,
Kim ki canın için cananın sever, canın sever."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CorteZ, 20 Kasım 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
ajitasyonel eleştiri veya yorum yapıyoruz

Eleştiriler ya da yorumlar insanları ajite ediyorsa, yapmazsın. Birilerini yoldan çıkararak mı iyileştirme çabasındasın?
Eğer "ajitasyon"un ne olduğunu bilseydin bu cümleyi kurarken, şimdiye forumdan atılmış olman lazımdı. Kendi kendini yakalamışsın =)
Ben futboldan anlamam ama fazla egzotik kelimeler seçmeden önce biraz anlamına bakmak mı lazım?

TDK'dan kontrol edelim;

ajite
isim Fransızca agite

"Kışkırtmak" anlamındaki ajite etmek ve "çırpıntıya uğramak" anlamındaki ajite olmak birleşik fiillerinde geçen bir söz.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlamını biliyorum merak etme zaten arkadaşada onu demek istedim.

Kışkırtmak bazen konuşmaların takiyeler altında geçmesini engeller. Önemli olan ajitasyonun derecesini kontrol edebilmektir. Küçük düşürücü laflar kullanarakta yapılabilir. Karşındakinin ince damarını yakalayıp o damara oynayarakta.

Yazdığım yazıları zaten sayfa 1 den itibaren bir bütün olarak bakarsan, demogoji ve ajitasyonjları yakalayabilirsin.

Bu kelimeleri kulanırken bile bir ajite etme söz konusu idi. Arkadaşın sporu sadece spor adamları konuşsun eleştirsin lafını demogoji yaparak teknik konuşuyoruz biz sen sus ve geyik yapıyorsunun kelimesinide onun ciddi fikrine karşı kışkırtcı bir kelime olarak kullanmaıştım.

Sen merak etme senin hayatta uyuduğun kadar benim yazı yazmışlığım vardır. Bilmediğim kelimeleri kullanacak kadar sözlük özürlü değilim.

Genede sanırım bilmeyenlerin olabilieceğini düşünerek bu bilgileri verdin sen o yüzden bu bilgiyi paylaştığın için sana teşekkür ederiz hiç değilse kimse öğrenmese bile benim sayemde sen sözlük karıştırarak öğrendin. Beni bir öğretmenin sayabilirsin çekirge.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CorteZ, 21 Kasım 2005 05:16 tarihinde demiş ki:
Sen merak etme senin hayatta uyuduğun kadar benim yazı yazmışlığım vardır. Bilmediğim kelimeleri kullanacak kadar sözlük özürlü değilim.

Görebiliyorum, bayağı yazmışsın... =)
Bu kadar açıklamaya kastığına göre, yanlış yazdığını anlayamayacak kadar gözlerin kapalı artık =)

said:

Genede sanırım bilmeyenlerin olabilieceğini düşünerek bu bilgileri verdin sen o yüzden bu bilgiyi paylaştığın için sana teşekkür ederiz hiç değilse kimse öğrenmese bile benim sayemde sen sözlük karıştırarak öğrendin. Beni bir öğretmenin sayabilirsin çekirge.

Eh, benim kimyam sözlük gibidir maşallah. Ama olsun, bak benim sayemde bilmediğin şeyler öğreniyor, "laf altında kalmamalıyım" diye laf atmaya çalışıyorsun.

Demek ki boynuz kulağı geçermiş...

Neyse, buyrun tartışmanıza dönün. Ben ne kadar bilgin olduğunu gördüm attığın laflardan da =D[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CorteZ, 20 Kasım 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
Bleda sen git yerleri paspasla. Şu sıralar Türk Milli takımını çalıştıracak boş vaktim yok.

Biz teknik veya demogolojik veya ajitasyonel eleştiri veya yorum yapıyoruz sen resmen geyik yapmaya çalışıyorsun.

kusura bakma ama sanırım Vileda ile karıştırdın ;)

zira Bleda büyük hun imparatoru Attila'nın kardeşinin adıdır :D
üzgünüm...

http://www.ulkuocaklari.org.tr/trktrh/1/hunlar.htm,
http://lostlibrary.org/normalgoster.asp?altbolum=110&yazi=0[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 21 Kasım 2005 08:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...