Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim gibi Sword hastalığı olanlar...

Dantes

Öne çıkan mesajlar

phlox yalan olmuş o.
bikere arka tarafını kullanmaz kimse. aletin dinamiğine aykırı tamamen.
ayrıca cilalanmaz da bu.

son olarak high quality ninja katana diye bişi yazıyo altta. bi kenjutsu ustası falan görmesin o yazıyı. direk doğrar sitenin sahiplerini :-p[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 08 August 2003 23:20 tarihinde demiş ki:
japonlarda katanalar en kullanışlısı bence kısa ve hafif tam suikast silahı ayrıca bire bir dövüştede çok etkili

Bu da süpermiş yeni okudum. Tanto doriden bahsediyo arkadaş heralde.[hline]Mereba iyi günler. Scorpionlar saldırıyo da haber veriyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende almayi du$unuyorum dedim,onceplateyi almam lazim

bankadaki hesap numaram icin pm atin,goru$elim(para yatirin yani oraya,plate alacagim)[hline]Leathas Level 46 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

Bi onceki sayfada horace in koydugu resimdekilere hasta oldum. OFff Off onlar nedir oyle ya, avcumun ici kasindi valla.
Insanin elinde oyle bir set olsa tam techizat yuklenip sehir meydaninda cenk edesi gelir insanin...
Hatta otobuslerin onune fln gecip kata cikartilir :-P[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

heycanlanmıycak gibi diel canım kılıçlar süfer!
bide alabilsek :(..
burdaki bi dükkanda hançer sormuştum güzeldi fln ama keserm idediğiminde adam "naapcaksın?" "süs eşyası bu kesip naapcaksın" "kötü işleremi kullanıcaksın?" tarzı sorular sormaya başlamıştı :D. aman dikkat![hline]KoC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...